reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi się strasznie nie chce, wieczorem padam na twarz, ale z drugiej strony uwielbiam ten efekt gładkiej skóry 😍 i do tego motywuje mnie to, że skóra regularnie szczotkowania w ciąży, dużo lepiej wygląda po porodzie i szybciej dochodzi do siebie. A nie oszukujmy się, to już moja trzecia ciąża i wiek też już nie ten, więc jeśli zostawię sprawy same sobie, to strach się bać, co bedzie ;)
no to rowniez moja 3 .... ehhh a jak szczotkujesz na sucho???
 
Wiesz kiedy miałaś owulację? Ja idę 30.04, owu miałam 5.04 Więc od 6.04 liczę zaplodnienie. Wg kalendarza będzie 5+2, wg moich obliczeń będzie 5+4. Muszę iść po leki, na serduszko nie liczę.
Z kalendarzyka wynika ze 30.05 mialam owu. Poczekam na jutrzejsza bete, bo jutro rano wynik i jak wyjdzie niska to może przełożę. Ide prywatnie i nie chce nic nie zobaczyc ani usłyszeć 😔🙂
 
Ja tez się szczotkuje na sucho od dawna - nie wiem tylko jak długo mogę brzuch szczotkować muszę doczytać bo są różne teorie . Zamierzam chodzić tez na endermologie ud pośladków i nóg tylko czekam na wizytę żeby się dopytać dokładnie.
 
Laski ja po wizycie. Nie mialam usg. Eh nie wiem co mam robic. Tsh moje 3.5 wedlug gina nie jest takie tragiczne. Kazal do ogolnej zadzwonic, bo ona bedzie miala większą refundacje na letrox niz on. Powiedzial, że jak chce juz cos zobaczyc to moge obojetnie do jakiego gina isc prywatnie, a tego 30 kwietnia zrobimy wtedy to usg na nfz (wtedy bedzie 9 tydzien). Jestem w kropce. Potrzebuje gina na nfz z racji ze drugie dziecko moze miec tą samą chorobe genetyczną co pierwsze.
 
reklama
Jejku dziewczyny dzisiaj takie mdłości że szok 🥺 mam wrażenie że chce wymiotować , pędzę do łazienki a tu nic samo szarpanie . Cieszyłam się że nie mam tak źle a tu jednak ..no i czekam do tej 17:30 na wizytę . Mam nadzieję że się nie zawiodę 🙂
u mnie tez ciezko, jak mam zjeść cos z rana, to stoję przy lodowce i odrzuca mnie od wszystkiego, po wodzie mi się aż cofa, pomaga mi woda z cytryna, ale tak duuzo jej i chyba magnez z b6 z tego co odkryłam
 
Do góry