reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny! Moja Juleczka skończyła 15 tygodni. W ogóle nie chce spokojnie leżeć. Obraca się z pleców na brzuch i próbuje pełzać. Jak trzymam ja pół leżąca to zadziera głowę do siadania. Tak samo w bujaczku czy na rękach. Czy to nie za szybko? Powinnam się martwić?
Moj synek wczoraj skończył 15 tygodni i też przewraca się na boki i z pleców na brzuch. Jak noszę go przodem to próbuje zadzierac główkę. Też się martwię czy nie za szybko to wszystko.
 
Cześć dziewczyny, czy robiłyście swoim maluszkom ponowne badanie bioderek? My mieliśmy w 4 tygodniu pierwsze i narazie nic dodatkowo. Zapisałam się na teleporade do ortopedy w Medicover, żeby mi wyjaśnił ale wcześniej podpytam Was.
 
Cześć dziewczyny, czy robiłyście swoim maluszkom ponowne badanie bioderek? My mieliśmy w 4 tygodniu pierwsze i narazie nic dodatkowo. Zapisałam się na teleporade do ortopedy w Medicover, żeby mi wyjaśnił ale wcześniej podpytam Was.
Tak byłam dokładnie jak mały kończył 3 miesiąc Wszystko jest ok więc kolejnych wizyt nie będzie chyba że zauważę coś niepokojącego gdy młody zacznie chodzić wówczas mam wziąść skierowanie od pediatry I udać się do ortopedy. A dostaliscie jakiekolwiek zaświadczenie z poradni preluksacyjnej lub wpis w książeczce zdrowia dziecka -bo ja kompletnie nic
 
Moj synek wczoraj skończył 15 tygodni i też przewraca się na boki i z pleców na brzuch. Jak noszę go przodem to próbuje zadzierac główkę. Też się martwię czy nie za szybko to wszystko.
U mnie pierwszy raz przewrócił się z brzuszka na plecy choć wcześniej próbował to mu nie wychodziło co bardzo go złościło Zastanawia mnie kolejność przywracania się najpierw z brzuszka na plecy czy odwrotnie z pleców na brzuszek?
 
Jak maleństwo znosi te wszystkie wkłucia?
Dobrze, płacze tylko jak wkuwa się pielęgniarka. Po szczepieniu biorę go na ręce to już się uśmiecha i ogląda z zaciekawieniem gabinet 😎 wychodzimy z przychodni to zasypia, nie ma gorączki ani nie zauważam by go bolała nóżka, więc jestem zadowolona. Taki dzielny pacjent mi się trafił 😂😉

Moj synek wczoraj skończył 15 tygodni i też przewraca się na boki i z pleców na brzuch. Jak noszę go przodem to próbuje zadzierac główkę. Też się martwię czy nie za szybko to wszystko.
U mnie powoli obraca się na boki ale nie obraca się jeszcze z pleców na brzuch, też zauważyłam że czasem zadziera główkę.

Tak byłam dokładnie jak mały kończył 3 miesiąc Wszystko jest ok więc kolejnych wizyt nie będzie chyba że zauważę coś niepokojącego gdy młody zacznie chodzić wówczas mam wziąść skierowanie od pediatry I udać się do ortopedy. A dostaliscie jakiekolwiek zaświadczenie z poradni preluksacyjnej lub wpis w książeczce zdrowia dziecka -bo ja kompletnie nic
Ja miałam te standardowe po urodzeniu, potem po skończeniu 3 miesiąca i mamy jeszcze iść jak skończy 6 miesięcy. Póki co wszystkie wyszły ok, dostałam kartkę z opisem że wszystko ok i zdjęcie USG.
 
U
U mnie pierwszy raz przewrócił się z brzuszka na plecy choć wcześniej próbował to mu nie wychodziło co bardzo go złościło Zastanawia mnie kolejność przywracania się najpierw z brzuszka na plecy czy odwrotnie z pleców na brzuszek?
U nas od jakichś 3 tygodni odwraca się z brzuszka na plecy a odwrotnie to jeszcze trochę czasu im potrzeba
 
reklama
U mnie pierwszy raz przewrócił się z brzuszka na plecy choć wcześniej próbował to mu nie wychodziło co bardzo go złościło Zastanawia mnie kolejność przywracania się najpierw z brzuszka na plecy czy odwrotnie z pleców na brzuszek?
Nie mam pojecia jaka jest kolejność. W internecie różnie piszą. Dopytam na konsultacji telefonicznej. 🙂
 
Do góry