reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny jak u was z ruchami dziecka pod koniec ciąży albo już po terminie? Też macie określone godziny w których wasze maluszki szaleją aż brzuch skacze? Ja jestem aktualnie w 40 tc i nie czuję zmniejszenia się aktywności tak jak piszą w internecie 🙄
Mały nadal aktywny, u mnie raczej nie częstotliwość a charakter ruchów się zmienił. Bardziej rozpychanie, przesuwanie pod skóra, wbijanie nóg w zebra niż gwałtowne ruchy/kopniaki. Chociaż czasem się coś zdarzy. ;)
 
reklama
Dziewczyny jak u was z ruchami dziecka pod koniec ciąży albo już po terminie? Też macie określone godziny w których wasze maluszki szaleją aż brzuch skacze? Ja jestem aktualnie w 40 tc i nie czuję zmniejszenia się aktywności tak jak piszą w internecie 🙄
U nas 37 tydz i. Dyskoteka wieczorami...w ciągu dnia raczej spokojnje. Ale ja tez łożysko mam na przedniej ścianie więc całkiem inaczej niż w poprzedniej ciąży.
 
Ja bylam na ktg u poloznej i ktg pokazuje że ze skurczach narazie cisza... Ale młody spał... A mi skurcze dokuczaja wtedy najbardziej jak on nie śpi... W wczoraj wieczorem szalal strasznie i skurcze i napinanie brzucha czulam mocno... wczoraj miałam ciśnienie podwyższone i dziś u poloznej jak mi zmierzyla to też miałam wysokie... ciekawe co na to doktorka dziś powie...
Jakie miałaś ciśnienie? Ja też ciągle kontroluje 🙄
 
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
 
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
Super 😍to nie urodził się jakoś bardzo późno po terminie:D graaatulacje 😁
 
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
Cały dzień dziś o tobie myślałam ❤ gratulacje!
 
reklama
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
Aaa czekalam na ta wiadomosc dzisiaj! Gratulacje! 😍 wazne, ze jestescie juz razem a Ty powoli dojdziesz do siebie.
 
Do góry