reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wlasnie chodzi mi o te komplety.. co konkretnie. Mialam rodzic w szpitalu w ktorym daja ubranka a tu jednak zmiana ze wzgledu na covid :/ Ja naszykowalam do walizki body z dlugim rekawem i pajace rozmiar 62 wszystko i teraz zastanawiam sie czy to dobry komplet czy zmienic. Na wyjscie biore jednak taki kombinezon misiowaty bo taki zimowy podobno nie powinno sie zakladac do fotelika bo pasy zle trzymaja wiec mam dodatkowo taki otulacz do fotelika.
Jeśli chodzi o komplety, to u mnie są: cienka czapeczka, body + pajac. Dodatkowo poza "kompletem" biorę lżejszy kombinezon i czapeczkę zimową + śpiworek do fotelika i pieluchę tetrową do ewentualnego przykrycia fotelika z góry, jeśli będzie mróz. ;)
 
reklama
Ja też czekam na kwalifikacje do porodu do mnie położna ma przyjechać jakoś w okolicach 23 listopada
U mnie dalej pełne dwie doby trzymają niestety. A czekam na ostateczną kwalifikacje do porodu domowego więc jeszcze cholera wie jak to będzie. Że szpitala chcilaabym się wypisać jak najszybciej ale ponoć w moim szpitalu też robią problemy z tym.
 
Jeśli chodzi o komplety, to u mnie są: cienka czapeczka, body + pajac. Dodatkowo poza "kompletem" biorę lżejszy kombinezon i czapeczkę zimową + śpiworek do fotelika i pieluchę tetrową do ewentualnego przykrycia fotelika z góry, jeśli będzie mróz. ;)
To wlasnie mamy podobnie :) a body bierzesz z krotkim czy dlugim? Ja wybralam z dlugim.
 
To wlasnie mamy podobnie :) a body bierzesz z krotkim czy dlugim? Ja wybralam z dlugim.
Zapakowałam z długim, bo nie mam z krótkim z kopertowym zapięciem, a takie będzie mi o wiele łatwiej założyć. Chociaż pewnie będę przepakowywać, bo dostałam jeszcze paczkę ciuszków od teściowej, muszę ją przebrać. :D
 
Zwykle były to 3 dni ale przez wirusa skracają pobyt ;)

Dziś czuję, że młody jest nisko. I obudziłam się z dość silnym bólem pleców. A jak wasze samopoczucie? Ciekawe, która z nas pierwsza urodzi 😋
U mnie dziś całkiem przyzwoicie, chociaż noc średnio przespana. Zobiliśmy przemeblowanie, żeby zmieścić łóżeczko, więc śpię teraz na "nie swojej" połówce i w nocy jak chcę wstać do łazienki to muszę przedrzeć się przez poduszkową górę, która wcześniej była na środku łóżka, a teraz jest z brzegu. Nie wiem czy dam radę tak spać przez kolejne 5 tygodni. 😂
 
Cześć dziewczyny, ja z terminem na 14.12 :) zastanawiam się nad jednym bo większość z was bierze do szpitala body ,pajac + czapeczka. Ja mam body same z długim rękawem tak samo jak pajace. Wytłumaczcie mi proszę bo czegoś nie potrafię sobie wyobrazić, to znaczy, że niemowlakowi założyć podwójny długi rękaw ? :D
 
Cześć dziewczyny, ja z terminem na 14.12 :) zastanawiam się nad jednym bo większość z was bierze do szpitala body ,pajac + czapeczka. Ja mam body same z długim rękawem tak samo jak pajace. Wytłumaczcie mi proszę bo czegoś nie potrafię sobie wyobrazić, to znaczy, że niemowlakowi założyć podwójny długi rękaw ? :D
Taki maluszek po porodzie musi byc ubierany o ta jedna warstwe wiecej niz my czujemy ze powinien.. w brzuszku ma ponad 30 stopni wiec jak juz sie urodzi trzeba mu ta temperature jakos zwiekszac zeby bylo mu cieplo i komfortowo. Tak orzynajmniej czytalam..
 
Cześć dziewczyny, ja z terminem na 14.12 :) zastanawiam się nad jednym bo większość z was bierze do szpitala body ,pajac + czapeczka. Ja mam body same z długim rękawem tak samo jak pajace. Wytłumaczcie mi proszę bo czegoś nie potrafię sobie wyobrazić, to znaczy, że niemowlakowi założyć podwójny długi rękaw ? :D
Ja zakładam, że nie ma sensu zakładać podwójnego długiego rękawu niemowlakowi (chyba, że nie mamy po prostu innych ciuszków), przecież i tak będzie na pewno przykryty kocykiem lub w rożku. My w domu z reguły chodzimy w samej koszulce albo koszulce i bluzie. W szpitalach zawsze jest meeega ciepło, czasem nawet tak, że człowiek poci się od siedzenia w miejscu. A malucha i tak położne zawsze okręcają jak naleśnika. :p
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja z terminem na 14.12 :) zastanawiam się nad jednym bo większość z was bierze do szpitala body ,pajac + czapeczka. Ja mam body same z długim rękawem tak samo jak pajace. Wytłumaczcie mi proszę bo czegoś nie potrafię sobie wyobrazić, to znaczy, że niemowlakowi założyć podwójny długi rękaw ? :D
Mam ten sam termin😁 ja biorę pajace i body z długim rękawem i krótkim, cienkie czapeczki skarpetki i niedrapki... I zobaczę jak będzie w szpitalu jak będzie ciepło założę body z krótkim jak zimno to z długim... zresztą polozne napewno powiedzą jak będzie lepiej dla dzieciątka... A na wyjście grubsza czapkę i kombinezon zimowy...
 
Do góry