reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja nie uważam ze późno, tez będę mieć 21+5 i moja lekarka sama zaproponowała ten termin bo powiedziała ze w okolicach 22 tc robić najlepiej bo już te wszystkie narządy są duże i wszystko ładnie widać 😁
Mnie też tak mówił, ale miałam mieć na początku tygodnia ale jednak lekarza nie będzie i na sobotę przełożone. Ale wiesz, z drugiej strony chciałabym jak najszybciej wszystko wiedzieć po prostu 😉
 
My byliśmy w zeszłym tygodniu pochodzić po chyba wszystkich sklepach wózkowych (jestem z Gdańska i trochę tego tu jest) i jednogłośnie wybraliśmy CYBEX PRIAM 2.0, jest dość drogi ale w porównaniu do innych według mnie odstaje pozytywnie od reszty 😁 Pytaliśmy jeszcze kilka pań na ulicy które jeździły z tym właśnie wózkiem i żadna nie powiedziała ani jednego zlegosłowa na jego temat wiec po tym już definitywnie kupujemy cybex 😁

Dlaczego uważasz ze 10 sierpnia to późno na połówkowe? Ja robię 12 sierpnia i będę wtedy 21+5 😁

Ja powtarzam za miesiąc bo nigdy nie przechodziłam, dostałam już skierowanie na badanie, jak nic nie wykaże to będę powtarzać jeszcze raz w okolicach 30 tc
A gdzie konkretnie byliście obczajac wózki? Bo ja znam tylko Akpol i Bobowozki. MamaiJa zlikwidowali. Gdzie się jeszcze udać?
 
A gdzie konkretnie byliście obczajac wózki? Bo ja znam tylko Akpol i Bobowozki. MamaiJa zlikwidowali. Gdzie się jeszcze udać?
Mama i ja na grunwaldzkiej jest otwarte bo byliśmy 😁 akpol, bobowozki i boboraj jeszcze zaliczone 😁 Ale zdecydowanie obsługa najlepsza w bobowozki
Edit: W bobowozkach nie podobało mi się tylko to, ze jak usłyszał nasz budżet to pokazywali wózki w maksymalnym budżecie lub trochę droższe no ale i tak przekonaliśmy się na ten cybex priam który defacto nasz budżet przekracza lekko wiec chyba ich taktyka poskutkowała 😂
 
A jak objawia Wam się to twardnienie brzucha? Że czujecie chodząc czy leżąc, że nagle brzuch się spina? Czy po prostu przy ucisku jest twardy?
Czujesz napięcie brzucha, w dotyku jest on twardy. Ja mogę dokładnie wyczuć zarys i kształt twardnienia, jest on też bardziej widoczny "gołym okiem". Natomiast szybko też przechodzi :)
 
Tak sie właśnie zastanawiam bo ja mam od początku twardy brzuch :O ale raczej to kwestia mięśni... Bo ani nic nie czuje wewnątrz ani podejrzanego na weznątrz. ..
Czujesz napięcie brzucha, w dotyku jest on twardy. Ja mogę dokładnie wyczuć zarys i kształt twardnienia, jest on też bardziej widoczny "gołym okiem". Natomiast szybko też przechodzi :)
 
reklama
Jesli nie przechodzilas to lekarz powinien cie w 3 trym wyslac. Tobie to nie zaszkodzi a dziecku moze zrujnować życie ja przechorowalam miesiac przed zajsciem w ciążę i będę miala jeszcze badana toxo 2 razy w tej ciąży czy wszystko jest ok a jak wyniki będą kiepskie to wtedy antybiotyki. Poczytaj o toxo w necie jak groźne jest dla dzidziusia to moze zmienisz zdanie.
To mnie zaskoczyłaś,bo nigdy nie mialam tokso powtarzanego...
Dlaczego uważasz ze 10 sierpnia to późno na połówkowe? Ja robię 12 sierpnia i będę wtedy 21+5 😁

Ja powtarzam za miesiąc bo nigdy nie przechodziłam, dostałam już skierowanie na badanie, jak nic nie wykaże to będę powtarzać jeszcze raz w okolicach 30 tc
Uważałam że będzie późno,bo lekarz mi powiedział że najlepiej robić w 20 tyg,a dla mnie to już będzie prawie 23 tyg jeśli dobrze licze...ale jak widać co lekarz to inne podejście 😉
Mały dziś kopie jak szalony- chyba mu słodkie zasmakowało 😀
 
Do góry