reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej Dziewczyny, kiedyś udzielałam się w tym wątku, ale to było bardzo dawno temu i krótko :)
Mam do Was pytanie, jak u Was jest z ruchami dzidzi?
U mnie dzisiaj 17+2 i czasem czuje jakby kopnęlo (miałam ze trzy razy), ale częściej jest to takie jakby przelewanie lub dół brzucha robi się wypukły i twardszy po jedej stronie. Z tymi kopnięciami to nie jestem pewna czy to akurat to :) raczej takie szturchnięcie od środka. Obawiam się, ze moje dziecko za mało się rusza...
Jak jest u Was?
 
Hej Dziewczyny, kiedyś udzielałam się w tym wątku, ale to było bardzo dawno temu i krótko :)
Mam do Was pytanie, jak u Was jest z ruchami dzidzi?
U mnie dzisiaj 17+2 i czasem czuje jakby kopnęlo (miałam ze trzy razy), ale częściej jest to takie jakby przelewanie lub dół brzucha robi się wypukły i twardszy po jedej stronie. Z tymi kopnięciami to nie jestem pewna czy to akurat to :) raczej takie szturchnięcie od środka. Obawiam się, ze moje dziecko za mało się rusza...
Jak jest u Was?
U mnie 18+3 i ruchy czuje dobrze, kopie niesamowicie i coraz mocniej 😅 "muskanie" zaczelam czuc w 14+1 a od 16/17+ kopniaki. Teraz sa coraz częstsze i mocniejsze.
 
U mnie 18+3 i ruchy czuje dobrze, kopie niesamowicie i coraz mocniej 😅 "muskanie" zaczelam czuc w 14+1 a od 16/17+ kopniaki. Teraz sa coraz częstsze i mocniejsze.
Wow :) 14+1 to szybko :) Tak mi wydaje przynajmniej :)
Ja rano zanim wstanę i wieczorem przed snem smaruje brzuch olejkiem to czuje właśnie jak się przesuwa, czasem pod ręka tak jakby kopnelo. Ale przyznaje, ze spodziewałam się „mocniejszych” wrażeń ;)
06.08 mam połówkowe, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze
 
Wow :) 14+1 to szybko :) Tak mi wydaje przynajmniej :)
Ja rano zanim wstanę i wieczorem przed snem smaruje brzuch olejkiem to czuje właśnie jak się przesuwa, czasem pod ręka tak jakby kopnelo. Ale przyznaje, ze spodziewałam się „mocniejszych” wrażeń ;)
06.08 mam połówkowe, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze
Tak fakt wczesnie poczulam. Sama w szoku bylam. Ale jestem szczupła i lozysko mam z tyłu. Moja mama czula tak samo wczesnie 😅 spokojnie pozniej bedziesz mowic ze za mocno kopie ci po organach 😂😂😂
 
Kurcze, co znów taka cisza ? Edycja. Nie pokazało mi wszystkich postów 🤪
W końcu jestem pewna, że to ruchy. Czyli dopiero równo w pierwszym dniu 19 TC poczułam małego. Ale coś często mi twardnieje brzuch. A u Was już się to zdarza ? Biorę aspargin minimum 3 tab dziennie a i tak się zdarza kilka razy dziennie.
 
Wow :) 14+1 to szybko :) Tak mi wydaje przynajmniej :)
Ja rano zanim wstanę i wieczorem przed snem smaruje brzuch olejkiem to czuje właśnie jak się przesuwa, czasem pod ręka tak jakby kopnelo. Ale przyznaje, ze spodziewałam się „mocniejszych” wrażeń ;)
06.08 mam połówkowe, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze
To i tak bardzo szybko pod ręką czujesz. A wrażenie mocniejsze będą, poczekaj 😁
 
Kurcze, co znów taka cisza ? Edycja. Nie pokazało mi wszystkich postów 🤪
W końcu jestem pewna, że to ruchy. Czyli dopiero równo w pierwszym dniu 19 TC poczułam małego. Ale coś często mi twardnieje brzuch. A u Was już się to zdarza ? Biorę aspargin minimum 3 tab dziennie a i tak się zdarza kilka razy dziennie.
Mój twardnieje tylko po seksie..., ale przechodzi po kilku minutach. Tak to nie zauważyłam
 
reklama
Do góry