reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Kurcze, co znów taka cisza ? Edycja. Nie pokazało mi wszystkich postów 🤪
W końcu jestem pewna, że to ruchy. Czyli dopiero równo w pierwszym dniu 19 TC poczułam małego. Ale coś często mi twardnieje brzuch. A u Was już się to zdarza ? Biorę aspargin minimum 3 tab dziennie a i tak się zdarza kilka razy dziennie.
Ja biorę 6tabl dziennie asparg.na razie nic nie twardnieje ale mam dopiero 16+0
 
19. Ale w tej ciąży szybko mi się to zaczęło, pierwszy raz jakoś 9/10 tc aż dzwoniłam do lekarza. A od jakis dwóch tygodni się nasiliło. No wcześniej to raz na kilka dni. Ale na wizycie ostatniej szyjka była ok . Teraz mam wr wtorek to zobaczymy.
 
A macie już może wypatrzone jakieś wózki ? Coś polecacie?
My byliśmy w zeszłym tygodniu pochodzić po chyba wszystkich sklepach wózkowych (jestem z Gdańska i trochę tego tu jest) i jednogłośnie wybraliśmy CYBEX PRIAM 2.0, jest dość drogi ale w porównaniu do innych według mnie odstaje pozytywnie od reszty 😁 Pytaliśmy jeszcze kilka pań na ulicy które jeździły z tym właśnie wózkiem i żadna nie powiedziała ani jednego zlegosłowa na jego temat wiec po tym już definitywnie kupujemy cybex 😁
Dzień dobry zapowiada sie ładny i słoneczny dzień :)

Nie mam jeszcze kompletnie nic wybranego,ale nowego na pewno kupować nie bede,bo szkoda mi kasy-dziecko i tak szybko z niego wyrośnie,a szczególnie z wózka głębokiego ;)

Tam gdzie mieszkałam miałam możliwość zrobić za 300zł,ale pewnie bym ich i tak nie robiła bo nie widze w tym większego sensu...
Na razie czekam na połówkowe-dopiero 10 sierpnia...nawet nie wiem czy tak późno można je robić,ale tu gdzie teraz mieszkam są odległe terminy i trzeba długo czekać-na całe wojewódźtwo podobno tylko w 2 gabinetach je robią,ale ja robie na fundusz-prywatnie pewnie bedzie tego więcej...
Dlaczego uważasz ze 10 sierpnia to późno na połówkowe? Ja robię 12 sierpnia i będę wtedy 21+5 😁
Dziewczyny mam pytanie, powtarzacie badania na toksoplazmozę?
Ja powtarzam za miesiąc bo nigdy nie przechodziłam, dostałam już skierowanie na badanie, jak nic nie wykaże to będę powtarzać jeszcze raz w okolicach 30 tc
 
reklama
Ja będę mieć 14 sierpnia połówkowe :) wtedy 20+1
My byliśmy w zeszłym tygodniu pochodzić po chyba wszystkich sklepach wózkowych (jestem z Gdańska i trochę tego tu jest) i jednogłośnie wybraliśmy CYBEX PRIAM 2.0, jest dość drogi ale w porównaniu do innych według mnie odstaje pozytywnie od reszty 😁 Pytaliśmy jeszcze kilka pań na ulicy które jeździły z tym właśnie wózkiem i żadna nie powiedziała ani jednego zlegosłowa na jego temat wiec po tym już definitywnie kupujemy cybex 😁

Dlaczego uważasz ze 10 sierpnia to późno na połówkowe? Ja robię 12 sierpnia i będę wtedy 21+5 😁

Ja powtarzam za miesiąc bo nigdy nie przechodziłam, dostałam już skierowanie na badanie, jak nic nie wykaże to będę powtarzać jeszcze raz w okolicach 30 tc
 
Do góry