reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak na koniec dnia chciałam Wam tylko napisać żebyście się cieszyły ze zdrowych dzieci ile się da. Koleżanka wróciła z USG i okazało się ze dzidziuś ma zespół Edwardsa. I raczej nie była w grupie ryzyka, przed 30stka, sport I zdrowa dieta, a tu jednak:(.
Czasem wiek i tryb zycia nie ma nic do tego niestety...wspolczuje koleżance bardzo 😔
 
Witajcie dziewczyny Dziś postanowiłam troszkę poprasowac i szybko wysiadam a tak w ogóle to kiepsko z moją kondycją.
Również czekam na telefon z wynikami papa powinny już być w przyszłym tygodniu.
Pusto zrobiło się na forum😕
 
Witajcie dziewczyny Dziś postanowiłam troszkę poprasowac i szybko wysiadam a tak w ogóle to kiepsko z moją kondycją.
Również czekam na telefon z wynikami papa powinny już być w przyszłym tygodniu.
Pusto zrobiło się na forum😕
No wlasnie pusto, co chwila zaglądam ale cisza :(
 
Nie wierzę.... Też mam przepuklinę rozworu przełykowego, ale podobno niewielka jest, natomiast do tej pory nikt z lekarzy nie skojarzył arytmii z nią... Dzięki Ci wielkie, że dałaś znać, pewnie mam również przez to te straszne arytmie... W dodatku ciąża bardzo je zaostrzyła. Nie będę grudniowa mama, trafiłam tu przez przypadek i akurat Twój post mi się rzucił w oczy, bo mam podobne problemy. Jest em aktualnie na końcówce ciąży i liczę na to, że jak urodze to te arytmie się uspokoją choć trochę.
A lekarze coś zalecili Ci w związku z tą przepuklina i arytmia?
Ja też miałam przepukline rozworu przełykowego u mnie poszło bardziej w stronę układu oddechowego czyli męczący kaszel, duszności ogólnie przypominało to wszystko astmę do tego zgaga i odbijanie. Mi na to przepisała lekarka controloc
 
reklama
My dzisiaj korzystamy z pogody i chillujemy nad Zegrzem ☀️🍹

pozdrawiam Was gorąco, odezwę się wieczorem 😘

A73408F9-AF85-4581-90A2-A79E52A8AE64.jpeg
 
Do góry