reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tak jakbym czytała o sobie... Leżenie na lewym boku wyzwala właśnie arytmie u mnie też. Rano jedynie jest lepiej i wtedy się kładę na lewy bok, ale ogólnie wystarczy, że na chwilę się przekręcę i już mi się serce kolacze. Do tej pory miałam sporadyczne napady, a aktualnie jestem w 36 tygodniu ciąży i praktycznie z dnia na dzień się tak bardzo pogorszyły, że potrafię mieć kilkadziesiąt napadów w ciągu jednego dnia... Miałam robione 2 razy ekg w ciągu jednego tygodnia, echo serca i wszystko z sercem fizycznie ok wg kardiologa. Dostałam metocard na wyciszenie, który póki co nie bardzo pomaga... Już nie wspomnę ile holtterow w ciągu swoje życia miałam... Na każdym wszystko ok... A tu ta przepuklina... Wspomnę o niej lekarzowi następnym razem. Jak dobrze, że trafiłam na Twój post
Ja tez serce mialam badane ekg, holter jako dziecko czy usg serca i zawsze ok. Ale arytmie od przepukliny mam dopiero od soerpnia zeszlego roku. Na ekg nigdy mi nic nie wychodzilo a wczoraj na sorze (bo dopadly mnie wczesniejnstraszne arytmie i kilka spraw innych) to wyszlo mi jakas wczesna repolaryzacja 🤷‍♀️ takze wybieram sie do kardiolofa w najblizszym czasie bo od pozadnego basania serca minelo 10 lat a w miedzy czasie wydadzylo sie troche w moim zyciu co moglo je popsuc...
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie z calkiem innej beczki. Ile kasy pasuje zeby babcia dala wnukowi na komunię. Moja mama idzie jutro na komunię i sie zastanawia . ja na szczescie mam ten problem z glowy bo kupiliśmy mlodemu telefon.
 
Hej dziewczyny mam pytanie z calkiem innej beczki. Ile kasy pasuje zeby babcia dala wnukowi na komunię. Moja mama idzie jutro na komunię i sie zastanawia . ja na szczescie mam ten problem z glowy bo kupiliśmy mlodemu telefon.
Hmm z 200/300zł? Ja sie nie znam. Moj brat ma jutro komunie ciekawe ile od dziadkow dostanie 😅
Edit co ja chrzanie w niedziele ma komunie 😂🤣 nie jutro 😅
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ruchy już czujecie ? Kurcze ja tak czekałam bo w drugiej ciąży wcześniej ( a z córką w 16 tc czułam ) , ale cóż, raz, że nadwaga, dwa, że łożysko na przedniej ścianie.
 
A ruchy już czujecie ? Kurcze ja tak czekałam bo w drugiej ciąży wcześniej ( a z córką w 16 tc czułam ) , ale cóż, raz, że nadwaga, dwa, że łożysko na przedniej ścianie.

Mnie się wydaje, że takie leciutkie 'skrzydełka motyla' wczoraj czułam (16+0, pierwsza ciąża), ale równie dobrze mogły to być gazy, więc powstrzymuję mój entuzjazm ;) też mam łożysko na przedniej ścianie.
 
Hej dziewczyny mam pytanie z calkiem innej beczki. Ile kasy pasuje zeby babcia dala wnukowi na komunię. Moja mama idzie jutro na komunię i sie zastanawia . ja na szczescie mam ten problem z glowy bo kupiliśmy mlodemu telefon.

Pewnie zależy ile mama ma kasy 😊
Ja miałam komunie w 2006 roku i dostałam od jednych dziadków 1000zl, a od drugich 500zl. Wiadomo, że tu chodzi raczej o to na ile kogo stać 😊
 
reklama
Do góry