reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hejka wszystkim 😊ja miałam bardzo napięty grafik od wczoraj😁 dzisiaj wogole co chwilę burza a ja się boję, że nawet telefon mam wyłączony 😁ogólnie to wczoraj męczyły mnie cały czas wzdęcia znowu a dzisiaj zaparcia🙄 no i mąż kupił mi dzisiaj gofrownice bo już za mną chodziły gofry i głupia ja powstrzymać się nie mogłam i zrobilam gofry i zjadłam na kolacje. Mądre to nie było bo będę się męczyć jeszcze bardziej. No ale musiałam nie mogłam wytrzymać 😁
 
reklama
Może i to za szybko, ale odkupiłam wózek [emoji16]trafiła mi się perełka z 2019. Dziewczynie dziadki zafundowały wózek Lonex (2w1) szary, ale laska niezadowolona bo marzyła o innym. Gondole używała 6 miesiecy, spacerówkę wcale. No i kupiłam.
Ja dzisiaj trafiłam na takie cudo:
Screenshot_2020-06-26-17-05-54-543_com.facebook.katana.jpeg
Screenshot_2020-06-26-17-05-41-089_com.facebook.katana.jpeg
IMG_20200626_185708.jpeg
 
Hejka wszystkim [emoji4]ja miałam bardzo napięty grafik od wczoraj[emoji16] dzisiaj wogole co chwilę burza a ja się boję, że nawet telefon mam wyłączony [emoji16]ogólnie to wczoraj męczyły mnie cały czas wzdęcia znowu a dzisiaj zaparcia[emoji849] no i mąż kupił mi dzisiaj gofrownice bo już za mną chodziły gofry i głupia ja powstrzymać się nie mogłam i zrobilam gofry i zjadłam na kolacje. Mądre to nie było bo będę się męczyć jeszcze bardziej. No ale musiałam nie mogłam wytrzymać [emoji16]
U nas też już dzisiaj 3 burza...nawet grad był...
A czuję się ogólnie jak kupa.
Dzieciaki odebraly swiadectwa z obu szkół, ja się popłakałam bo starszy skończył szkołę muzyczną już...
W ogóle ryczę dzisiaj tak jak niebo płacze...
I mam jakieś drżenia mięśni...tak jakbym magnezu mało miała...a dietę mam zróżnicowaną i nie powinnam mieć braków...plus witaminy ciążowe.
Chyba, że pasożycik tak wysysa ze mnie...
 
U nas też już dzisiaj 3 burza...nawet grad był...
A czuję się ogólnie jak kupa.
Dzieciaki odebraly swiadectwa z obu szkół, ja się popłakałam bo starszy skończył szkołę muzyczną już...
W ogóle ryczę dzisiaj tak jak niebo płacze...
I mam jakieś drżenia mięśni...tak jakbym magnezu mało miała...a dietę mam zróżnicowaną i nie powinnam mieć braków...plus witaminy ciążowe.
Chyba, że pasożycik tak wysysa ze mnie...
No te burze dzisiaj to juz przesada, ja mam dosyć na całe lato a wszystko jeszcze przed nami 😱
Humorek mam dzisiaj podobny wczoraj chodziłam w Skowronkach a dzisiaj bym mogła ryczeć na każdym kroku i byle co mnie denerwuje. Ostatnio wogole często mi się to zdarza.
A może powinnaś dodatkowo suplementowac magnez? Ja ogólnie biorę 3-4 tabletki dziennie bo miałam takie skurcze ale w sumie też nie wiem czy maluchy tak że mnie ciągną bo dawki nie zmieniłam a skurcze znowu zaczęły się pojawiać 🤔 nie tak często ale jednak są, za tydzień mam wizytę więc muszę koniecznie porozmawiać o tym z lekarzem.
 
U nas też już dzisiaj 3 burza...nawet grad był...
A czuję się ogólnie jak kupa.
Dzieciaki odebraly swiadectwa z obu szkół, ja się popłakałam bo starszy skończył szkołę muzyczną już...
W ogóle ryczę dzisiaj tak jak niebo płacze...
I mam jakieś drżenia mięśni...tak jakbym magnezu mało miała...a dietę mam zróżnicowaną i nie powinnam mieć braków...plus witaminy ciążowe.
Chyba, że pasożycik tak wysysa ze mnie...
gratulacje dla synów w szczególnosci starszego 👍
ja w poprzedniej ciazy suplementowalam dodatkowo magnez bo tak ze mnie sciagal
 
gratulacje dla synów w szczególnosci starszego [emoji106]
ja w poprzedniej ciazy suplementowalam dodatkowo magnez bo tak ze mnie sciagal
Dziękuję [emoji4]

I macie chyba rację z tym magnezem. W domu miałam tylko z witamina B6 więc wzięłam 1 tabletkę (zapotrzebowanie na magnez 15% a B6 100%).
Muszę sobie kupić sam magnez. Ale wypiłam butelkę soku pomidorowego i zjadlam 1/3 tabliczki czekolady [emoji13] to uzupełnilam i potas i magnez.
A pozniej poszłam na spacer znowu...jakimis zakamarkami w naszym miasteczku gdzie jeszcze nigdy nie bylam.
I musielismy chodzić po płocie prawie... przez te burze [emoji13]
IMG_20200626_213725.jpeg
 
Dziękuję [emoji4]

I macie chyba rację z tym magnezem. W domu miałam tylko z witamina B6 więc wzięłam 1 tabletkę (zapotrzebowanie na magnez 15% a B6 100%).
Muszę sobie kupić sam magnez. Ale wypiłam butelkę soku pomidorowego i zjadlam 1/3 tabliczki czekolady [emoji13] to uzupełnilam i potas i magnez.
A pozniej poszłam na spacer znowu...jakimis zakamarkami w naszym miasteczku gdzie jeszcze nigdy nie bylam.
I musielismy chodzić po płocie prawie... przez te burze [emoji13]Zobacz załącznik 1139766
Macie jakiś sprawdzony magnez czy kupujecie cokolwiek z apteki? Pytam ponieważ znalazłam jakiś w domu ale jak zobaczyłam jakie to dawki to trzeba byloby chyba 6 tabletek jeść a wiadomo w ciąży nie chce eksperymentowac 😏 i zastanawiam się jaki kupić.
 
reklama
Do góry