reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja też miałam przepukline rozworu przełykowego u mnie poszło bardziej w stronę układu oddechowego czyli męczący kaszel, duszności ogólnie przypominało to wszystko astmę do tego zgaga i odbijanie. Mi na to przepisała lekarka controloc

To też można operować i zastanawiałam się nad zabiegiem, ale w jednym badaniu wychodzi, że to mam, a w drugim, że nie i leczę się tylko controlokiem na refluks (w ciąży odstawilam leki).
 
reklama
To też można operować i zastanawiałam się nad zabiegiem, ale w jednym badaniu wychodzi, że to mam, a w drugim, że nie i leczę się tylko controlokiem na refluks (w ciąży odstawilam leki).
Ja miałam małą ta przepukline i udało się że się wchłonęła ale nastraszono mnie ze w ciązy moze się odnowic poniewaz scianki w tym miejscu sa już osłabione
 
Ja też miałam przepukline rozworu przełykowego u mnie poszło bardziej w stronę układu oddechowego czyli męczący kaszel, duszności ogólnie przypominało to wszystko astmę do tego zgaga i odbijanie. Mi na to przepisała lekarka controloc
Skoro mialas to raczej dalej masz. Ta przepuklina sie nie wchłania. Kto ci tak powiedzial. Tylko operacyjnie sie da. W takim razie to cos innego musialas miec
 
na 100% przepuklina rozworu przełykowego, miałam robioną TK, może źle napisałam nie wchłonela ale nie wiem skurczyła, jest to możliwe? objawów już dawno nie mam przepuklina mi wyszła ok 6 lat temu, pare miesiecy brałam controloc i od tego czasu spokój przynajmniej ze zgagą bo kaszleć zawsze będę bo mam astmę, później już nie miałam dokładnych badań jedynie rtg płuc
 
na 100% przepuklina rozworu przełykowego, miałam robioną TK, może źle napisałam nie wchłonela ale nie wiem skurczyła, jest to możliwe? objawów już dawno nie mam przepuklina mi wyszła ok 6 lat temu, pare miesiecy brałam controloc i od tego czasu spokój przynajmniej ze zgagą bo kaszleć zawsze będę bo mam astmę, później już nie miałam dokładnych badań jedynie rtg płuc
Nie, nie jest to możliwe. Poczytaj nawet. Jedyną opcją jest zoperowanie jej wiec cos tu nie gra...ona moze sie jedynie co to powiększyc a w drugą stronę niestety to tak nie działa.
 
Nie, nie jest to możliwe. Poczytaj nawet. Jedyną opcją jest zoperowanie jej wiec cos tu nie gra...ona moze sie jedynie co to powiększyc a w drugą stronę niestety to tak nie działa.
Kurcze to może źle zrozumiałam lekarkę. Jedyne co mi jeszcze wtedy powiedziała to to że jest malutka i nie wymaga usunięcia operacyjnego i mam brać leki a jeśli nie pomogą to będziemy podejmować dalsze kroki.
 
Kurcze to może źle zrozumiałam lekarkę. Jedyne co mi jeszcze wtedy powiedziała to to że jest malutka i nie wymaga usunięcia operacyjnego i mam brać leki a jeśli nie pomogą to będziemy podejmować dalsze kroki.
Leki działają na łagodzenie objawow typu zgaga, refluks itp no ale przepukliny nie leczą. A to nie masz zadnego papierka po wizyfie co tam pisze opis itp?
 
reklama
Leki działają na łagodzenie objawow typu zgaga, refluks itp no ale przepukliny nie leczą. A to nie masz zadnego papierka po wizyfie co tam pisze opis itp?
nie bo przepulkine zobaczyła moja pulmonolog która zleciła mi TK klatki piersiowej bo astma mi się bardzo zaostrzyła. najlepsze jest to że w opisie jest wszystko prawidłowo po za jakimistam zmianami pozapalnymi nie pamietam teraz dobrze a że moja lekarka jest dociekliwa to odpaliła jeszcze sobie płytkę i się okazało że jest przepuklina której nie zauważyli w szpitalu.. odrazu zaczęła wypytywać czy mam zgage, odbija mi się itd a ja tego w ogole nie powiazałam i nawet nie mowilam wczesniej o tym bo uwazalam że mam po prostu zla dietę
 
Do góry