reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja to rzadko kiedy przesypiam całą noc budzę się bardzo często i potem ciężko mi zasnąć ale ja mam od kilku lat problemy ze snem więc się już przyzwyczailam😉
 
Ja to rzadko kiedy przesypiam całą noc budzę się bardzo często i potem ciężko mi zasnąć ale ja mam od kilku lat problemy ze snem więc się już przyzwyczailam😉
Ja rowniez budze sie kilka razy w nocy. Nie wiem czy w zyciu przespalam choc 1 noc bez pobudek...no chyba ze na dobrych nasennych to raz spalam prawie cale 24h 😳
 
Jutro wizyta zobacze bobo nasze nie moge sie doczekac ❤❤❤❤
Czy wszyatkie juz z was znacie plec swojej pociechy na 100%
U nas prawdopodobnie córcia, nawet mi pokazywal ze nic nie ma miedzy nozkami 😂 w piatek ma patrzyc i potwierdzac przypuszczenia bo juz narzady beda dobrze uksztaltowane...o ile sie mala pokaze 😂 licze ze nic jej nie wyroslo 😅😅😅
 
reklama
Do góry