reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zle 😂😂😂 w domu i tak ja gotuje, on raz na miesiac albo zadziej bo ma dosc gotowania po pracy 😂🤣 ciagle mi wtyka nos w gotowanie, to robie zle tamto robie zle ale zje i tak ze smakiem wszystko 😂 ostatnio nawet mi powiedzial ktorymi nozami moge kroic cytryne a ktorumi nie bo się tępią 😱 jak zamieszałam nozem we wrzątku ziemniaki to myslalam ze umrze 😂🤣 takze zle i jeszcze raz zle 😂😂😂
Popieram, mój w domu bardzo rzadko gotuje bo mówi że nie chce się czuć w domu jak w pracy więc ostatnio jak miał wolne a ja byłam w pracy często gościły tosty, kebaby i pizza...😒 Mi na szczęście raczej nie wtrąca się w gary l, wszystko co zrobię je ze smakiem nawet ziemniaki z jajkiem, kalafiorem i fasolka 😂 jest tylko jeden warunek nigdy nie możemy jednocześnie stać w kuchni i gotować, albo ja gotuję albo on inaczej jest wojna
 
A kiedy do szkoły rodzenia planujecie się zapisać?
W moim miasteczku na tą chwilę nie ma szkoły rodzenia- koronawirus. Może coś się zmieni po wakacjach. A nie uśmiecha mi się dojeżdżać na zajęcia ponad 50 km więc chyba sobie odpuszczę Lepiej pooglądać kursy online choć wiadomo że to nie jest to samo😕
 
Popieram, mój w domu bardzo rzadko gotuje bo mówi że nie chce się czuć w domu jak w pracy więc ostatnio jak miał wolne a ja byłam w pracy często gościły tosty, kebaby i pizza...😒 Mi na szczęście raczej nie wtrąca się w gary l, wszystko co zrobię je ze smakiem nawet ziemniaki z jajkiem, kalafiorem i fasolka 😂 jest tylko jeden warunek nigdy nie możemy jednocześnie stać w kuchni i gotować, albo ja gotuję albo on inaczej jest wojna
To tak u nqs tez wtedy wojna 😂 no ale sam uwielbia sięw trącac jak ja gotuje przy nim 😒 doslownie nawet cebule zle kroje 🤣🤣🤣
 
No mi też pomogła ale jeszcze mnie trzyma trochę. Wolę się zaopatrzyć już awaryjnie w jakieś tabletki bo nie wiem kiedy i gdzie mnie dopadnie. Kurcze a u was też to przebiega aż tak boleśnie?
Miałam na początku ciąży straszne wzdęcia, po 4 dni potrafiłam nie pójść się załatwić, bardzo bolało chwilami jak na jakąś grype jelitowa, jak bym miała dostać strasznej biegunki z tym że nic nie szło
 
Taaaa a próbowałaś przy nim kiedyś przeciąć coś na szybko bez deski? Ile ja się nasłuchałam że niszczę nóż i będzie tepy
Staram sie "jego" kucharskich nozy nawet nie dotykac i biore jakies stare tępe bo az strach dotykac tych nozy...ostre jak nie wiem co, raz cos cielam i sobie caly opuszek kciuka odkroilam 😂🤣 wyłam z bólu a krew to sie zatrzymac nie dalo dlugi czas. Az dzwonilam do mamy czy do szpitala nie jechac 😂 leżalam na ziemi i wyłam jak dziecko albo raczej darlam sie jak zwierze 😂😂😂
 
Staram sie "jego" kucharskich nozy nawet nie dotykac i biore jakies stare tępe bo az strach dotykac tych nozy...ostre jak nie wiem co, raz cos cielam i sobie caly opuszek kciuka odkroilam 😂🤣 wyłam z bólu a krew to sie zatrzymac nie dalo dlugi czas. Az dzwonilam do mamy czy do szpitala nie jechac 😂 leżalam na ziemi i wyłam jak dziecko albo raczej darlam sie jak zwierze 😂😂😂
O rany! Mąż też kiedyś sobie tak ściął boli mnie już na samą myśl. Ja na szczęście tylko skroilam sobie paznokcia tak elegancko od połowy 😂
 
reklama
Do góry