reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jutro kupuje koniecznie 😁

Eapumisan można doraźnie, piłam też herbatę z kopru, ale potem się naczytałam, że wcale nie jest taki zdrowy i trochę się wystraszyłam 🙈 U mnie tak naprawdę pomogła zmiana diety - pierwsze tygodnie ciąży byłam jak odkurzacz jadłam wszystko i w każdych ilościach 😬 Na szczęście mi przeszło, wróciłam do ciemnego pieczywa, makaronu i ryżu, jem normalnie, nie przejadam się, dużo warzyw i owoców i po wzdeciach ani śladu :)
 
reklama
Eapumisan można doraźnie, piłam też herbatę z kopru, ale potem się naczytałam, że wcale nie jest taki zdrowy i trochę się wystraszyłam 🙈 U mnie tak naprawdę pomogła zmiana diety - pierwsze tygodnie ciąży byłam jak odkurzacz jadłam wszystko i w każdych ilościach 😬 Na szczęście mi przeszło, wróciłam do ciemnego pieczywa, makaronu i ryżu, jem normalnie, nie przejadam się, dużo warzyw i owoców i po wzdeciach ani śladu :)
No kurcze ja niby też się nie przejadam i staram się jeść zdrowo
 
O, zobaczę co to za laska! Ja próbuję jakieś pilatesy i jogi dla ciężarnych ale mało to wciągające 😴
Bieżnia też brzmi spoko (zwłaszcza przed wypadem w góry @Rumiankowa ), chociaż tętno to mi skacze +milion już jak wchodzę na czwarte bez windy do domu ;)
Ja miałam plan chodzić na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży ale zastanawiam się ze względu na koronawirusa
 
reklama
Witam wszystkich.
Wczoraj miałam wizytę, dziś zaczęłam 17tc . Dziecko ma 10,5cm serduszko biło 145/min iiiii poznałam płeć, bedzie dziewczynka. Córka bardzo się cieszy bo chciała małą siostrzyczkę, mąż też się cieszy i najważniejsze że jest zdrowe.
Jednak ja liczyłam na syna, cały wczorajszy dzień aż do dziś byłam lekko zasmucona, załamana. Mam rocznego chrześniaka i kiedy planowaliśmy dziecko to ja nastawiłam się na chłopca. Mam nadzieję że zaakceptuje że będzie to dziewczynka, czy któraś z was miała lub ma takie odczucia?😐 nke wiem co myśleć czy to hormony? 🙈😐
To normalne ja się nastawialam na dziewczynkę a prawdopodobnie będzie chłopiec, lekkie rozczarowanie było bo byłam nastawionym na dziewczynkę 😊 ale teraz już mi przeszło może następnym razem się uda 😁
 
Do góry