reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jeśli chcesz iść prywatnie to polecałabym 22 tc ew 21tc, będzie lepiej widać, z tego co pamiętam mamy w miarę podobną wagę i na prenatalnych zalecił mi zrobić w 22tc. :)


Ja już jestem po wizycie i jestem rozczarowana. Nie miałam USG więc nie widziałam bobo, wczoraj mieliśmy straszna ochotę z mężem ale wiedziałam że dzisiaj będę mieć pobieraną cytologię więc się powstrzymaliśmy a dzisiaj okazało się że cytologii też nie pobrała 🤦‍♀️ dostałam Isoptin 40 bo mam wysoki puls i mam wziąć dopegyt gdyby skakało mi tętno. Jeśli będzie mi skakać ciśnienie i puls to prawdopodobnie w późniejszym czasie położy mnie na oddział na 3 dni. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie.
A chodzisz prywatnie czy na NFZ że nie robi ci usg na każdej wizycie?
 
Grudnióweczki, które miały być prywatnym załóżmy że nie istnieje. Tu jest normalne otwarte, a @Rumiankowa założyła inne prywatne i tam trzeba najlepiej wysłać prośbę o dołączenie, bo ja też dostałam link który nie działał. Dopiero jak sama wysłałam prośbę, to mnie dziewczyny zaakceptowały
A korzystasz z aplikacji czy przeglądarki?
 
reklama
Do góry