reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jeśli chcesz iść prywatnie to polecałabym 22 tc ew 21tc, będzie lepiej widać, z tego co pamiętam mamy w miarę podobną wagę i na prenatalnych zalecił mi zrobić w 22tc. :)


Ja już jestem po wizycie i jestem rozczarowana. Nie miałam USG więc nie widziałam bobo, wczoraj mieliśmy straszna ochotę z mężem ale wiedziałam że dzisiaj będę mieć pobieraną cytologię więc się powstrzymaliśmy a dzisiaj okazało się że cytologii też nie pobrała 🤦‍♀️ dostałam Isoptin 40 bo mam wysoki puls i mam wziąć dopegyt gdyby skakało mi tętno. Jeśli będzie mi skakać ciśnienie i puls to prawdopodobnie w późniejszym czasie położy mnie na oddział na 3 dni. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie.
A chodzisz prywatnie czy na NFZ że nie robi ci usg na każdej wizycie?
 
Grudnióweczki, które miały być prywatnym załóżmy że nie istnieje. Tu jest normalne otwarte, a @Rumiankowa założyła inne prywatne i tam trzeba najlepiej wysłać prośbę o dołączenie, bo ja też dostałam link który nie działał. Dopiero jak sama wysłałam prośbę, to mnie dziewczyny zaakceptowały
A korzystasz z aplikacji czy przeglądarki?
 
reklama
Do góry