reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Co do lozyska to doczytalam, ze u mnie znajduje sie na scianie bocznej prawej i jakos do tej pory nigdy sie z tym nie spotkalam, zawsze slyszalam o scianie tylnej albo przedniej 🤔 Spotkalyscie sie z tym? W sumie nic mi doktorka nie mowila, ze cos nie tak.
Mi też lekarka powiedziała, że mam łożysko na bocznej ścianie, wysoko. Jakoś w tym wizytowym szoku nie dopytałam czy to lepiej czy gorzej niż na przedniej/tylnej, dopiero w domu zaczęłam się zastanawiać :-) Ale chyba to nic niepokojącego, ważne żeby nie było za nisko :-)
 
reklama
O jejku :( przykre doświadczenia miałaś, a musisz chodzić do tej z PZU? To pewnie ma jakiś związek z wypłata po porodzie z ubezpieczenia? Tą kwestię zdrowotna, na którą dostałaś skierowanie do szpitala, to skonsultowała bym z innym lekarzem jeszcze. Takie wizyty w szpitalu w tym okresie koronawirusa to tylko jeśli naprawdę niezbędne, nie ma co ryzykować. Trzymaj się, jest nas kilka co wymiotuje ;)
W sumie chodze do nie tylko dlatego, zeby sie czasem tez uspokoic bo te odstepy miedzy wizytami sa czasami dla mnie za dlugie. Dodatkowo myslalam ze cos zaoszczedze bo wtedy badania mam tez za darmo i te same wyniki poakzuje pozniej tej prywatnie.
 
Kurcze nie wiem od poczatku prawie ciazy...no od 7/8 tygodnia mam ciągłą wysypke na brzuchu taka czerwona raz wiecej raz mniej ale bez przerwy jest. Nigdy takiej nie mialam ginekolog twierdzi ze mam na cos alergie no ale jedyna rzecz ktora stosuje calyczas to duphaston czy mozliwe ze wysypka jest od niego? Czy zmiany hormonalne...bo wysypka tylko na brzuchu najbardziej w okolicy pępka...nie przychodzi mi nic co mogloby mnei uczulac. Wiem ze laktoza ale nie jem, truskawki nasilaja tylko objaw wiec tez nie jem...co jeszcze
 
Strogonowa wyszla pyszna 😍😍😍 ide po dokładke 😁 nawet mój kucharz mówi że pycha. Mama sie smieje ze ona po 30 dopiero robila swoja 1 strogonowa a ja ze wszystkim tak do przodu wzgledem niej 🤣

Jeju pewnie jest pyszne, skoro tak mówisz ale ja jak zobaczylam paprykę, pieczarki to aż mi się niedobrze zrobiło 🙈🙈 w ciąży odrzuciło mnie od niektórych składników i narazie nie chce przejść 😅
 
Dobra mąż stwierdził - wisisz nad tym śpiworkiem już od dawna, biorę to bo jak ma starczyć na 3 lata to dobra cena xD

no i dobra. Z niego mniejsza cebula niż ze m
Czesc dziewczyny, dawno sie nie odzywalam. Ciesze sie ze u Was dobrze, a za te ktore czekaja na dalsza doagnostyke trzymam mocno kciuki! Nadrobilam 300 stron! Nie wiem ile to postow 😁 czytalam o waszym odstawianiu duphastonu i luteiny.. ja duphaston odstawialam stopniowo od 10 tyg az skonczylam w dniu badan prenatalnych i tak samo zrobilam z luteina. Czyli od 13 tyg na razie jestem bez. Chodze do dwoch lekarzy prywatnie i z pakietu pzu. Wczoraj bylam u gin z pzu i zle wspominam wizyte. Usg zrobila w 5 sek z moja glowa w scianie i pwoiedziala ze tylko sprawdzi tetno i bylo. Zadnych wymiarow zadnego zdjecia.. koszmar. Pobrala tez bolesnie cytologie no masakra. Opieprzyla mnie ze nie bylam na prenatalnych tam gdzie mi polecila a ja sie nie przyznalam ze mialam na nfz skierowanie. Na dodatek wyniki mi dalej nie przyszly bo przychodza poczta i tez dostalam opieprz ze ona nic nie wie i wgl co z dzieckiem.. myslalam ze sie poplacze na wizycie. Na koniec dala mi skierowanie na patologie ciazy do szpitala ze wzgledu na moja chorobe o ktorej nie chce tu na razie pisac i nie wiem czy nie na wyrost. Myslalam ze najgorsze juz za mna a ja dalej kiepsko sie czuje i wymiotowalam kilka razy :( rzadko sie odzywam bo budowa domu a raczej jej planowanie zabiera caly czas plus mam duzo pracy. @Piernik98 gratuluje obrony ;) tak jeszcze a propo polowkowych to mnie umowily na 31 lipca i to bedzie 19+5 bodajze wiec troche wczesnie.. na wizyte prywatna ide 30 czerwca i nie moge sie doczekac zeby zobaczyc dzidzie 😍
ojejku ależ niemiła ta lekarka :/
Chodzisz tam ze względu na skierowania?
 
Kurcze nie wiem od poczatku prawie ciazy...no od 7/8 tygodnia mam ciągłą wysypke na brzuchu taka czerwona raz wiecej raz mniej ale bez przerwy jest. Nigdy takiej nie mialam ginekolog twierdzi ze mam na cos alergie no ale jedyna rzecz ktora stosuje calyczas to duphaston czy mozliwe ze wysypka jest od niego? Czy zmiany hormonalne...bo wysypka tylko na brzuchu najbardziej w okolicy pępka...nie przychodzi mi nic co mogloby mnei uczulac. Wiem ze laktoza ale nie jem, truskawki nasilaja tylko objaw wiec tez nie jem...co jeszcze

A swędzi Cię to? Ja też mam takie delikatne krostki, tylko nie swędzą mnie i w sumie zapomniałam lekarza zapytać, co to może być. Też biorę progesteron 🤔
 
Dobra mąż stwierdził - wisisz nad tym śpiworkiem już od dawna, biorę to bo jak ma starczyć na 3 lata to dobra cena xD

no i dobra. Z niego mniejsza cebula niż ze m

ojejku ależ niemiła ta lekarka :/
Chodzisz tam ze względu na skierowania?
W sumie glownie zeby przyoszczedzic bo sprzet ma stary i nic na nim nie widac ale wtedy jak ta prywatnie mi daje skierowanie to mam juz zrobione z pakietu.
 
reklama
A wiecie co... Dziś miałam te prenatalne i dalej do mnie nie dociera, że jestem w ciąży.. Nadal boje cieszyć się i komukolwiek powiedzieć.. Za tydz zacznę 2 trymestr mam też wizyte u mojego lek... To może wtedy w końcu do mnie dotrze i będę mogła się cieszyć ciąża i Dzieckiem :)
 
Do góry