reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny o środy od wizyty jak lekarz powiedział że szyjka jest dość krótka i nisko łożysko naczytałam się w internecie [emoji3525] macie takie dziwne bóle w dole brzucha, nie są one cały czas ale od czasu do czasu się pojawiają i nawet jak leżę. W poniedziałek idę na wizytę do drugiego gabinetu gdzie sprzet lepszy żeby wszystko sprawdzić tak zaproponował lekarz ale do tego czasu ja chyba zwariuję [emoji26] bardzo boję się czy to nie są czasem skurcze które mogą świadczyć o czymś złym [emoji22]
A ile szyjka ma ? Też mam nisko łożysko, z pierwszym synem też miałam, ale się podniosło. Mam nadzieję że teraz też tak będzie.
 
reklama
Mi też lekarka powiedziała, że mam łożysko na bocznej ścianie, wysoko. Jakoś w tym wizytowym szoku nie dopytałam czy to lepiej czy gorzej niż na przedniej/tylnej, dopiero w domu zaczęłam się zastanawiać :-) Ale chyba to nic niepokojącego, ważne żeby nie było za nisko :-)
No w pierwszej ciazy wlasnie mialam bardzo nisko i caly czas wskazanie do cc, w koncu i tak mialam cc ale z innego powodu. Mam nadzieje, ze teraz to lozysko z boku nie przeszkadza i jak wszystko pojdzie dobrze to chce sprobowac sn.
 
Wiecie moze jak to jest z jakims formalnym zgloszeniem ciąży w kadrach?
Ja chciałam tak jakoś bardziej ukrywac ciążę, ale dzisiaj rozmawialam z przełożonym i jeśli miałabym to jakoś formalnie zgłoszone to mam dwa razy więcej przerwy - na 8h pracy 85 minut 🙉 i nie mogę robić godzin nadliczbowych. Więc wolę chyba to zgłosić, żeby wiedzieli. Czy potrzebne jest jakies zaświadczenie od lekarza?
 
Jeju pewnie jest pyszne, skoro tak mówisz ale ja jak zobaczylam paprykę, pieczarki to aż mi się niedobrze zrobiło 🙈🙈 w ciąży odrzuciło mnie od niektórych składników i narazie nie chce przejść 😅
No ja tez jakos pieczarki teraz omijam z daleka, a tak normalnie to lubilam bardzo.
Ja w większości rzeczy, które mi się podobają na kimś, wyglądam śmiesznie, więc musiałam się pożegnać z marzeniami o niektórych kreacjach 😬 Ja nie wiem, skąd oni biorą takie pełnowymiarowe modelki 😂



Mam trochę podobnie, staram się nie popadać w euforię i nie wiem w sumie, czy w ogóle popadnę 😅 Jakoś staram się cały czas tonować nastroje i nie cieszyć się zbyt wcześnie z tego wszystkiego.
Dziewczyny zacznijcie sie cieszyc ciaza! Nie ma na co czekac 😘😘😘
 
No ja tez jakos pieczarki teraz omijam z daleka, a tak normalnie to lubilam bardzo.

Dziewczyny zacznijcie sie cieszyc ciaza! Nie ma na co czekac 😘😘😘

Do mnie to po prostu jeszcze jakoś nie dociera 🙈 Może teraz zacznie, jak już mi brzuch wywaliło albo dopiero jak zacznę czuć ruchy młodej 😁... albo jak urodzę xD😂
 
reklama
Do góry