reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kochana , zdradź mi jedną tajemnicę - dlaczego chcesz tuszować brzuchol?
Gdybym miała Twoją figurę obnosiłabym się z nim jak paw! 😍Przecież będziesz wyglądać bajecznie więc po co te worki?

Nie lubię zwracać na siebie uwagi - wcześniej lubilam dopasowane ubrania, ale teraz w ciąży jednak stawiam głównie na luz, chyba że po domu albo co najwyżej na wyjście do rodziny 😁

Poza tym to dopiero początek, trochę się boję, jak będę wyglądać, kiedy naprawdę zacznę tyć, a przy moim wzroście to wygląd pączka murowany 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jakoś nadrobić ułamek od rana😊


Ja mam 155😃😃 i źle się czuję w takich spodnicach,ale na kimś mi się podobaja☺

Ja w większości rzeczy, które mi się podobają na kimś, wyglądam śmiesznie, więc musiałam się pożegnać z marzeniami o niektórych kreacjach 😬 Ja nie wiem, skąd oni biorą takie pełnowymiarowe modelki 😂

A wiecie co... Dziś miałam te prenatalne i dalej do mnie nie dociera, że jestem w ciąży.. Nadal boje cieszyć się i komukolwiek powiedzieć.. Za tydz zacznę 2 trymestr mam też wizyte u mojego lek... To może wtedy w końcu do mnie dotrze i będę mogła się cieszyć ciąża i Dzieckiem :)

Mam trochę podobnie, staram się nie popadać w euforię i nie wiem w sumie, czy w ogóle popadnę 😅 Jakoś staram się cały czas tonować nastroje i nie cieszyć się zbyt wcześnie z tego wszystkiego.
 
A swędzi Cię to? Ja też mam takie delikatne krostki, tylko nie swędzą mnie i w sumie zapomniałam lekarza zapytać, co to może być. Też biorę progesteron [emoji848]
Kurcze nie wiem od poczatku prawie ciazy...no od 7/8 tygodnia mam ciągłą wysypke na brzuchu taka czerwona raz wiecej raz mniej ale bez przerwy jest. Nigdy takiej nie mialam ginekolog twierdzi ze mam na cos alergie no ale jedyna rzecz ktora stosuje calyczas to duphaston czy mozliwe ze wysypka jest od niego? Czy zmiany hormonalne...bo wysypka tylko na brzuchu najbardziej w okolicy pępka...nie przychodzi mi nic co mogloby mnei uczulac. Wiem ze laktoza ale nie jem, truskawki nasilaja tylko objaw wiec tez nie jem...co jeszcze
W ciąży z chłopcami miałam też wysypke na brzuchu ,też brał wtedy luteinę, ale dużo więcej niż teraz .Także myślę że to od Progesteronu[emoji6]
 
Dziewczyny o środy od wizyty jak lekarz powiedział że szyjka jest dość krótka i nisko łożysko naczytałam się w internecie ☹️ macie takie dziwne bóle w dole brzucha, nie są one cały czas ale od czasu do czasu się pojawiają i nawet jak leżę. W poniedziałek idę na wizytę do drugiego gabinetu gdzie sprzet lepszy żeby wszystko sprawdzić tak zaproponował lekarz ale do tego czasu ja chyba zwariuję 😥 bardzo boję się czy to nie są czasem skurcze które mogą świadczyć o czymś złym 😢
 
Spokojnie... Ja też nie robię wyprawki :D ja wciąż się obawiam aby nic no nie wiem...nie zapeszyć? Zacznę kupować później :)
Ja tez nie. Tego wbrew pozorom nie ma aż tyle do kupienia :) Chociaż można tez szaleć, kupowac mnóstwo gadżetów i ubranek, ale zależy od podejścia. Ja jestem minimalistka i nie znoszę jak w domu mam dużo rzeczy, wiec już dostaje szału jak siostra, mama i teściowa wciskają mi zabawki, ubranka itd. Dziecku w pierwszych kilku miesiącach wystarczy kilka przedmiotów pobudzających jego zmysły, a nie tona zabawek. Moja siostrzenica w domu ma bawialnie i to dziecko niestety jest przebodźcowane.
 
O jej dziewczyny wy już robicie wyprawki. A ja jeszcze nawet o tym nie myślałam. Wydawało mi się że jak zacznę koło 20 tygodnia to zdążę ale teraz już sama nie wiem. Macie może (mamy które mają już dzieci) jakąś listę koniecznych rzeczy. To moja pierwsza ciąża i jestem zielona.
Ja to juz slabo pamietam, wiem ze rozek w ogole mi sie nie przydal, w ogole nie wiedzialam jak to funkcjonuje, no i co do pizamek to zdecydowanie wolalam rozpinane z przodu, jakos z tymi rozpinanymi z tylu bylo mi ciezko, zeby dziecko obracac. Pieluchy tetrowe u mnie cale mnostwo, bo mloda ulewala bardzo. Skarpetki nie wytrzymywaly na stopkach dluzej niz 5 minut, zaraz je zrzucala, wiec o wiele lepsze spodenki ze stopkami, pizamki. Tak ze, te skarpeteczki malutkie sa przeslodkie, ale niepraktyczne 😉
 
Właśnie sobie powyciagalam z szafki i oglądałam moje dotychczasowe zakupy 😍 są urocze i bardzo mi się fajnie na sercu robi jak na nie patrze 😍😍😍
Kombinezon upolowałam przez przypadek, jak z ciekawości przeglądałam Vinted. Jest jak nowy, z przesyłką zapłaciłam 30zl, a ten sam w Smyku jest za 130zl. Poczułam się przez to mistrzem oszczędzania 😂😂😂 i coś czuję że na to konto wydam na inne rzeczy znacznie więcej niż powinnam bo już sobie znalazłam usprawiedliwienie że przecież oszczędzam 😎😂
Suuuper 🥰
 
Ja w sumie nic jeszcze nie kupiłam, mąż kupił jeden zestaw małego batmana :D
Ja na razie przeglądam zdecydowanie drogie rzeczy ale takie ładne, ze cześć i tak kupie :D
Jestem absolutnie zakochana w tym śpiworku i może jak jeszcze będzie kiedy przestane wzdychać to może kupie :D podobno ma wystarczyc na pare sezonów to mniej mnie to 300zl boli :D

Co jest śmieszne bo j generalnie jestem cebula - kocham wyprzedaże, już teraz kupiłam dla siebie płaszcz na zimę bo za 50zl to lepiej niż za 300zl
Ale te niemowlęce rzeczy mnie rozczulają tak, ze niedługo popłynę 🤷🏻‍♀️
Tez mam kilka rzeczy z tej strony upolowanych są mega 🥰❤️💙
 
reklama
Do góry