reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry. Ależ mnie wczoraj głowa bolała! Chyba z wrażenia po wizytach i z tej duchoty, jeśli macie tak całymi dniami to Wam bardzo współczuję :( chyba od tej głowy też wymioty poleciały eh.
@Ika89biel @sandra_91 @martini6 @Dolvit gratuluję udanych wizyt i zdrowych bąbelków! :)
NT mój dzieć miał 1,5 a serduszko biło 170. A USG połówkowe lekarz (ten od prenatalnego) wyznaczył mi na trwający 23 tydzień, mówiąc że teraz robi się ciut później niż kiedyś. A lekarz prowadzący się nie zająknął nawet o nim 🤷
U mnie połówkowe w 22 tyg. Tez lekarka mówiła ze lepiej później 😁
 
A ja odwrotnie:( od czasu staran odrzucilam wlasnie soniczna bo mi dentystka powiedziala ze to mloda technologia i jeszcze nie ma odpowiedniej probki badan na kobietach w ciazy a wplyw tych fal i ona by nie ryzykowala. Plus ja stosowalam dosc dlugo bo jakies 3 lata i jak zaczely mi sie odslaniac szyjki to lekarka od razu zalecila mi odstawic i przejsc na zwykla manualna:( Wiem ze sa peany na internetach o tych sonicznych i faktycznie uwielbialam ja, nie mialam krwawien etc. ale szyjek moich juz nie uratuje nic wiec dziewczyny uwazajcie....

Dziewczyny ja pracuje w stomatologii i powiem Wam tak jak jest - w zeszłym roku robiliśmy testy higieny pod kątem szczoteczek sonicznych elektrycznych i manualnych i najlepiej wypadają jednak elektryczne. Technologia sonicznych jest bardzo dobra i naprawdę mogłaby być super ale bardzo mały odsetek użytkowników wie jak je używać, jaką technikę zastosować i przez to te szczoteczki nie są tak dobre w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Niestety u nas bardzo mało się mówi odnośnie higieny jamy ustnej a do dentysty większość osób idzie jak coś boli a wtedy już jest bardzo źle. Nie uczyli nas tego nigdy w szkołach więc skąd mamy wiedzieć :D polecam nam w ciąży więcej razy dziennie myć zęby, po każdym posiłku i używać nitki do zębów o czym Tez np mnie nigdy nie uczono. Z nitka ostrożnie żeby nie pozrywać nic w dziąsłach :)
 
I my po badaniach :) Dzidziol prawdopodobnie dziewczynka ma 6cm i w badaniu wszystko prawidłowo. Nagranie mamy także zaraz z mężem obejrzymy [emoji173] kamień z serca... Zdjęcie oczywiście znowu nie chce się dodać :p
Super [emoji173]️ gratulacje [emoji7]
Bardzo sie cieszę [emoji3059] i jak, zmienił Ci sie termin porodu po tym usg...czy rodzimy w sylwka?
 
A ja przedwczoraj jak siedzialam przed gabinetem gin na zewnatrz i czekalam, a mimo ze to 14 tydz to juz brzuszka ukryc sie nie da, to podeszla do mnie starsza BABA i powiedziala "a pani oszalala dziecko sobie robic, przeciez to koniec swiata zaraz idzie" nie wygladala na wariatke ale pewnie byla haha:) ja na takie nie reaguje wogole tylko sie usmiecham
Haha...ja też tak pomyślałam jak okazało się, że jestem w ciąży [emoji16] no już lepszego momentu nie było? 12 lat nic i w pandemię się wstrzelilam [emoji6]
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt i zaliczeń egzaminów👏💪 😀

Wchodzisz na suwaczki.com i tam trzymasz się instrukcji, potem kopiujesz link (jest podpisany który jest przeznaczony na stronę babyboom) i klikasz swój awatarek i tam jest zakładka sygnatura i tam wklejasz link i zapisujesz i jest :)
Dzięki za szczegółową instrukcję☺ teraz mam i ja 😁

Hej Dziewczyny :)
Jeżeli chodzi o forum dodałam się do jakiegoś fejsbukowego, ale jest bardzo małe i na razie pojawiają się tam sporadyczne posty. Tak jak @niemandin przerzuciłam się na częstsze zaglądanie tutaj :)
Jeżeli chodzi o filtry słoneczne kupiłam na ten rok Dermę 30, a do twarzy Vichy 50. Mam nadzieję, że się sprawdzą :) w zeszłym roku używałam tej Biodermy, która wstawilyscie i jest naprawdę ekstra, ale nie moglam znaleźć jej w sklepie.
Zostając w temacie kosmetyków, jakiś czas temu wymieniłam większość kosmetyków do twarzy i ciała na Resibo. Mam bardzo alergiczna skórę twarzy, źle reagowałam na zmiany i przez dłuższy czas używałam 'Bambino', a tu eureka pojawiła się ta firma i skóra twarzy jest w super kondycji. Polecają tez te kosmetyki dla kobiet w ciąży, mają super składy :)
@Asia Kasia na obiad wjeżdża u mnie dzisiaj pomidorowa, ale o tej zalewajce teraz nie zapomnę 😂🙊
Gdzie szukać tych kosmetyków Resibo? W aptece czy drogeriach?
 
reklama
Do góry