reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Och, oby mojej nic nie wyrosło 😂 Chociaż staramy się jeszcze nie nakręcać to, że będzie dziewczynka, żeby dużego szoku nie przeżyć w razie czego 😁



Kurczę, ja też coś chyba czuję i tak się zastanawiam czy to możliwe, czy sobie wmawiam 🙈
Ja wczesniej pewna nie bylam ale 2 dji temu poczulam pierwszy raz to uczucie,.pierwszy raz w zyciu takie zupelnie no cos innego i dzis sie powtorzylo to jestem pewna juz na 100% 😁😁😁 przelewanie też mam w brzuchu czy inne odczucia czy dzwieki 😂 ale to jest cos zupelnie innego wedlug mnie 😊
 
reklama
Nie stresuj się, poddany obróbce cieplnej można jeść. [emoji846]
Od rana czytam o tej listeriozie, już obdzwoniłam gdzie wykonują to badanie.... tylko czeka się ok 17dni na wyniki. Jestem zła na siebie że zjadłam tego oscypka [emoji36]
Niby podgrzany ,ale nie wiem czy w wystarczającej temperaturze. Za tydzień mam wizytę i zapytam lekarza o to.
 
Ten co większość dziewczyn ma ( zdjęcie)od 12 tyg.
,niektóre dziewczyny kupowały też ten AngelSounds i są zadowolone:)

A z tą szyjką,to moze się ciut skracać lub wydłużać w zależności od wysiłku,może raz wkładasz tabletkę jak pochodzisz a raz prosto jak wstajesz?
Zobacz załącznik 1135311

@Piernik podziwiam,że ty ogarniasz te egzaminy wszystkie i jeszcze masz czas na forum.Gratulacje i jeszcze tylko jeden do zaliczenia👍
Też kupiłam ten sam detektor, dziś przyszedł i właśnie pierwszy raz użyłam. I już wiem, że nie żałuję zakupu 😊 Od razu znalazłam serduszko i pięknie słychać. Tętno ok. 144, trochę skakało, ale nie chciałam za długo podsłuchiwać, tylko minutkę ♥️♥️♥️
Polecam używki z olx, ten mój jak nowy a za połowę ceny 😊
 
Haha ja też byłam z byłym 5 lat no i jest już Tatusiem 😊 co do imienia to się nie obawiam bo Mój M ma tak samo na imię jak były 😅
Oj to zazdroszcze :D ja mam inne i muszę uważać :D
Mój narzeczony też jest jeszcze trochę zazdrosny o mojego byłego, bo byłam z nim ponad 4 lata, ale już nie jesteśmy 5 lat ze sobą. Tylko, że ten człowiek jeszcze 2 tygodnie temu do mnie pisał wyznania miłosne, wiec się nie dziwie 🙈
Moj uwaza byłego za debila :D ale tez po pijaku potrafi mi coś napisac i np przeprosić za cos z przeszlosci 😂 najlepsze ze jego siostra dalej jest moja najlepsza przyjaciolka :D i była na moim weselu :D
U nas to samo. Najpierw był zakaz i 1,5mies nic (to wtedy i owszem miałam ochotę) a od czasu gdy dostaliśmy zgodę to może ze 3 razy :p a najgorsze, że po 2 razie mnie aż piekło. Więc się wystraszyłam i unikam seksu :p
To nas zaraz rozsadzi... Trzy tyg bez seksu
Licze ze w srode to odwiesza :D bo juz oboje sie męczymy :D dzisiaj poduszka dostalam jak zaczelam sie ocierac 😂😂
Powiedz mi bo mam kilka pytań co do prenatalnych :D czy doktor sam z siebie mówił? Np jakie łożysko, czy wszystko ok, opisywał badanie, sam płeć powiedział? Czy musiałaś go dopytywać? Czy badał też szyjke?
Mi moj opowiadal wszystko, przyblizal i pokazywal :D
 
Dziewczyny! Dzisiaj 15+6 i czulam takie kopanie ze szok. Tak mocno mi dał popalić :D mąż nie czuł jeszcze z gory, ale ja strasznie 😍😍😍

Tak juz wygladamy :

IMG_20200618_100008.jpgIMG_20200618_100025.jpg
 
Czy możecie mi pomóc bo do jutra zjedzą mnie nerwy. Mój M odebrał mi dziś wyniki ( walka prawie 2 tygodnie z laboratorium że nawet mnie nie ma w systemie 😱 a ja 300 zł zapłaciłam) nie wiem dlaczego różyczka Igg tak mi wychodzi wysoko 🤔 ? Mam przebyte to wiem byłam dzieckiem miałam kilka miesięcy.
20200618_170623.jpg
 
reklama
Do góry