reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Czy możecie mi pomóc bo do jutra zjedzą mnie nerwy. Mój M odebrał mi dziś wyniki ( walka prawie 2 tygodnie z laboratorium że nawet mnie nie ma w systemie 😱 a ja 300 zł zapłaciłam) nie wiem dlaczego różyczka Igg tak mi wychodzi wysoko 🤔 ? Mam przebyte to wiem byłam dzieckiem miałam kilka miesięcy.Zobacz załącznik 1135429

Ja mam jeszcze wiekszy wynik, to znaczy że chorowałaś albo to przeciwciała ze szczepionki, wszystko ok :)

Zwróć uwagę na toksoplazmozę, bo o ile się nie mylę (nie widać norm), to nie miałaś i trzeba uważać :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
O rany ale pykła piękna drzemeczka 😂😂😂 nie wiem czemu ostatnio jak wstane z popoludniowej drzemki to potrafie godzine do siebie dochodzić bo tak mi humorek wejsc nie chce 🤣 normalnie jakby mnie cos ugryzlo 😅
 
U nas burze wszędzie dookoła, a moją miejscowość z każdej strony omijają 🙈 Może to i lepiej, zawsze się raczej bałam burzy, bo mieszkamy dość wysoko i lubiło nam walnąć gdzieś koło domu :/

Byłam dzisiaj na rzęsach (lifting), brwi zrobione, jakieś maseczki, cuda wianki i normalnie zamiast czuć się wypoczęta, to padam na twarz 🙈 Ale pomyłam jeszcze okna i odkurzyłam, na szczęście obiad był z wczoraj. Chodzi mi jeszcze po głowie ciasto, ale chyba upiekę jutro na weekend 🤔 Dzisiaj już chyba tylko nauka mnie czeka 😁
O to jest pomysł,muszę zrobić coś dla siebie.Jutro ruszam w miasto,jak bd pogoda,może kupię sobie coś fajnego,albo może obetne włosy hmmm,coś.muszę zrobic🤔🤔
 
Jestem 😁 trochę mi zajęły dzisiaj te dwie wizyty uff! A zatem prezentuje 6cm małego zdrowego człowieka 😁 zrobiłam jednak test Pappa więc czekam na wyniki. USG trwało razem z rozmową ponad pół godziny! Miałam swój duży ekran przed nosem więc naoglądałam się mojego dzidziolka 😍 nie wiadomo co ma między nóżkami 🤷 krwiak się wchłonął :) ale dostałam skierowanie na test obciążenia glukoza bo wyszła troszkę wyższa na badaniu zrobionym przed podaniem kroplówek, eh. I tak wiem że ją zwymiotuje, z chłopcami robiłam dużo p połowie ciąży i ledwo ja utrzymałam a teraz przy regularnych wymiotach nie ma szans, no ale pojadę spróbować i oddać krew i siuśki do badania. Dalej na zwolnieniu lekarskim jestem. Taka jestem dzisiaj szczęśliwa 🥰 IMG_20200618_170307265.jpg
 
O to jest pomysł,muszę zrobić coś dla siebie.Jutro ruszam w miasto,jak bd pogoda,może kupię sobie coś fajnego,albo może obetne włosy hmmm,coś.muszę zrobic🤔🤔

No ja się doprowadziłam w końcu do porządku po kwarantannie 😅 Jeszcze tylko trochę nowych ubrań i mogę nawet wyjść do ludzi 😁
 
reklama
Do góry