reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewcyzny powodzenia na dzisiejszych wizytach :) Sama dziś wizytuje o 16:30 u swojego gina więc trzymajcie kciuki :)
Co do urządzania pokoiku przed telefonem z kliniki odnośnie prenatalnych zaczęłam przeglądać meble na necie, ale po tym tel jakoś straciłam zapał...jeżeli wszystko w badaniach wyjdzie ok myśle, że wtedy będę miała głowę do tego. Dziś znowu z rana dopadły mnie mdłości..a robiłam tylko kanapki dla męża 😄
Trzymam kciuki. Ja też nie mam teraz głowy do zakupów dla bąbelka i czasami sobie myślę, że po co kupię jak mogą się nie przydać 😥.
Ale jak by ktoś była zainteresowany to od poniedziałku w Lidlu będą ubranka.
 
Ja mam codziennie takie ciśnienie, chodzę czasami jak lunatyk ale da się przyzwyczaić 😁
Też mam dość niskie ciśnienie ale przy tym to mam mroczki już przed oczami jak tylko wstanę z łóżka. A na dodatek u nas straszna pogoda bardzo duszno ☹️ dobrze że mąż pracuje pod naszym domem to przychodzi co chwilę i pomaga...
 
reklama
Do góry