reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No ja właśnie jak jest za gorąco i duszno to praktycznie z domu nie wychodzę bo mam tak samo, odrazu mi słabo i nawet wysiedzieć ciężko na dworze. Siedź grzecznie w domku i odpoczywaj 😊i dużo wody pij. Mąż na miejscu więc niech dogląda do żonki i pomaga jak potrzeba 😋
 
reklama
Jest ok :) ja miewam 80x40 albo 70x50 :D i żyje. Kawy póki co nie pije bo się boje 😱
Ja ogólnie kawy nie piej ale dzisiaj mąż mi zrobił i w sumie jak na razie nie podniosło się ☹️ jedynie pocieszenie że to pogoda i może przyjdzie zaraz jakąś burza i będzie można żyć a jak nie przyjdzie to cały dzień w łóżku 😵
 
Ja musze dziś iść na zakupy.
Idziemy na jakas taka elegancka kolacje do restauracji drogiego hotelu z pracy męża.
No i wszystko spoko ale ja się czuje dziś bardzo nieatrakcyjna :D żeby nie powiedzieć, ze czuje się jak kupa.

Niestety nie mam tak ładnej figury jak większość z Was wiec co przymierze teraz to mi się wyć chce. Tluste mam dupsko i tyle, przez co jak delikatnie widać brzuszek to raczej wyglada jakbym się na kwarantannie objadala.

A te zakupy tez do dupy jak nie można przymierzyć w sklepach.


Wiem, głupi powód do narzekania ale dziś naprawdę czuje się brzydka i fuj.
U nas już można mierzyć w sklepach w centrach handlowych jesteś pewna ze u was jeszcze nie można ? My planujemy jechać ba zakupy w piątek bo niby zaczynaja się promu do 80% letnie. Ja dziś ogarniam pranie od rana, nigdy nie chce mi wiem na bierząco tylko jak już piorę to pralka chodzi z 4-5 razy 😂 właśnie 3 się kończy i jeszcze dwa zostały. W między czasie dziś nałożyłam sobie olejek na włosy i teraz już po prysznicu w mokrych włoskach leżę i odpoczywam chodź za raz obiadek trzeba robić. No i cóż dziś o 15 wizyta u mojego gina powtarzam się ale licze na usg i płeć 😂✊🏻🙏🏼🥰 a kiedy macie ta kolacje ? Dziś czy w week ?
 
Ja wczoraj też nie wymiotowałam, a dziś rano już poleciałam [emoji1787]
Dzień dobry :) ale macie z tymi snami! Mi się dzisiaj śniło, że się pogubiłam w Gdańsku w komunikacji miejskiej i nie mogłam wrócić do domu [emoji23] dobrze że dzisiaj jadę samochodem na badania a w telefonie GPS bo z tym mózgiem ciążowym to nigdy nie wiadomo [emoji85]
Prenatalne mam na 12 a wizytę u gina na 15. Dzisiaj 12t+1d. Ciekawe co tam będzie widać :) i jednak wchodzę najpierw na USG i dopiero jeśli lekarz zasugeruje to po wizycie zrobię pappe.
A wczoraj słuchajcie nie wymiotowałam! [emoji3060] Stałam nad kiblem parę razy ale nic nie poszło. Jaka ulga :) oby dzisiaj chociaż do końca wizyt odpuściło [emoji1696]
Trzymam kciuki za wszystkie współwizytujące dzisiaj [emoji16]
 
Oj gdzieś pisali, że może prowadzić do poronienia w 1 trymestrze 😳 jestem po 2. Wtedy piłam, nie chce w żaden sposób ryzykować. Żyje i bez kawy chociaż codziennie ekspres tak na mnie patrzy... ❤
W sumie ja pije teraz jedna dziennie (zamiast kilku przed ciaza) ale to tez... np znajoma odstawiła kawę całkiem, urodziła skrajnego wcześniaka, którego pompowali kofeina żeby serce działało jak należy... ja wyszłam z założenia, ze jak jest te 200mg kofeiny dopuszczalne to jak spożywam niecałe 100 dziennie to nie jest złe (bo za to herbat wypiłam tylko kilka przez te 3 miesiące) ;)

Ale wiadomo - dla własnego spokoju nie ma co pic ;) ja bez kawy nie funkcjonuje bo mam właśnie mega niskie cisnienie. Po kawie mam 110/70 wiec dużo, dużo lepiej niż 95/56 jak mam przed kawa :D
 
Oj gdzieś pisali, że może prowadzić do poronienia w 1 trymestrze 😳 jestem po 2. Wtedy piłam, nie chce w żaden sposób ryzykować. Żyje i bez kawy chociaż codziennie ekspres tak na mnie patrzy... ❤
Rozumiem :) mnie zupełnie odrzuciło od kawy na dwa miesiące, ale teraz powoli wracam i pije słabą :) Myślę, że inka ze spienionym mlekiem może w smaku gorsza, ale zawsze w odrobinie zastąpi taka klasyczna :)
 
U nas już można mierzyć w sklepach w centrach handlowych jesteś pewna ze u was jeszcze nie można ? My planujemy jechać ba zakupy w piątek bo niby zaczynaja się promu do 80% letnie. Ja dziś ogarniam pranie od rana, nigdy nie chce mi wiem na bierząco tylko jak już piorę to pralka chodzi z 4-5 razy 😂 właśnie 3 się kończy i jeszcze dwa zostały. W między czasie dziś nałożyłam sobie olejek na włosy i teraz już po prysznicu w mokrych włoskach leżę i odpoczywam chodź za raz obiadek trzeba robić. No i cóż dziś o 15 wizyta u mojego gina powtarzam się ale licze na usg i płeć 😂✊🏻🙏🏼🥰 a kiedy macie ta kolacje ? Dziś czy w week ?

Nie jestem pewna :D ale dajecie nadzieje!

Kolacja dziś wiec czasu niewiele żeby się zrobić na bóstwo z etapu „czuje się jak kupa” :D

Trzymam mocno kciuki za wizytę ;)
 
reklama
Do góry