reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cudowny! Ja ostatnio uszyłam dla znajomych taki kocyk, żeby maluszka na nim kłaść! Już nie mogę się doczekać szycia dla mojego maluszka ❤ tym bardziej, że maszyna od trzech miesięcy w szafie, bo pozycja że schylona głowa w grę zupełnie nie wchodziła 😂😂
Dziewczyny, ale jesteście utalentowane!
 
Ja dziś miałam wizytę ale taką krótka kontrolna bo prenatalne były 3 tyg temu i od razu umówiłam się już na prenatalne 2 trymestru. Ale ten czas leci!! Dobrze słyszeć że wszystko w porządku. A tak mnie na początku straszyli, kwestia znalezienia dobrego lekarza 😁 któraś z Was ma termin na sam początek grudnia? Ja mam na 1.12 ciekawe czy dotrwam do grudnia bo jeden dzień wcześniej i już mam listopad :D
U mnie termin z OM 9.12, z usg 2.12...ale wszystkie dzieci miałam przed terminem-5dni, 4 dni i 11dni więc zakładam że znowu będzie prędzej 😉
Co do pokoiku dla dziecka to dzidziuś najpierw będzie spał z nami w sypialni. Jeszcze nie wiem czy kupimy dostawke czy zabierzemy łóżeczko synkowi a jemu może kupimy większe. Nie wyobrażam sobie, żeby noworodek miał nie być obok mnie. Jak się syn urodził to ja milion razy w nocy się budziłam i patrzyłam czy oddycha. Będąc z młodym w szpitalu po porodzie to ja prawie w ogóle nie spalam bo się o niego bałam 😱 bałam się, że przestanie oddychać albo że mi go ktoś porwie 🤦 takie silne emocje czułam po porodzie, że prawie płakałam jak ktoś inny niż ja i mąż trzymał na rękach moje dziecko.. no ale ja to chyba zaliczyłam baby bluesa więc może dlatego targały mną takie skrajne emocje. Sama siebie nie rozumiałam wtedy 😔🙄 oby tym razem obyło się bez takich jazd ze strony mojej psychiki bo to było okropne.

Dziewczyny a ja dziś mialam przeokropny sen. Do teraz nie mogę się otrząsnąć. W nocy bolał mnie brzuch i był mega twardy jak wstawałam do toalety. I w związku z tym chyba śniło mi sie, że dostałam mocne skurcze i najpierw pojawiły się wody płodowe a potem poroniłam. Okropny sen. Jeszcze się w tym śnie zastanawiałam jak ja przejdę przez to, że będę musiała wszystkim w koło o tym powiedziec 😧😱

Miłego dnia i trzymam kciuki za wizytujace ✊
Właśnie przez takie sny i strachy z tym związane o mojej ciąży wie tylko kilka osób z najbliższej rodziny, najmłodszy syn, babcia, szwagierki jeszcze nie wiedzą, przez korone sie za bardzo nie widujemy więc i lekkiego brzuszka nie musze ukrywać 😉
 
A ja od 4:30 Nie śpię. Wczoraj coś brzuch czułam ale nie był to ból tylko uczucie takiego rozciągania, dziewczyny macie cos takiego ?
Mam coś podobnego też tak takie uczucie rozciągania. Dziś obudziłam się na brzuchu I troszkę mnie bolał dlatego zastanawiam się nad poduszka dla ciężarnych.
Miłego dnia życzę i udanych wizyt dla wszystkich dziś wizytujacych - wyłącznie dobrych wiadomości 😄
 
Ja dziś też po wizycie, dzidziuś ma 9,4 cm :D o płci nic nie wspominała, ja też nie dopytywałam. Za tydzień mam wizytę u mojej lekarki, ale byłam na kontroli ze względu na bóle podbrzusza, zwlaszcza lewej strony. Ale zbadała wszystko, szyjke też i powiedziala ze ze strony ginekologicznej nie widzi zadnego problemu, to chociaz tyle dobrze :)
Ktory tydzien
 
U mnie termin z OM 9.12, z usg 2.12...ale wszystkie dzieci miałam przed terminem-5dni, 4 dni i 11dni więc zakładam że znowu będzie prędzej 😉

Właśnie przez takie sny i strachy z tym związane o mojej ciąży wie tylko kilka osób z najbliższej rodziny, najmłodszy syn, babcia, szwagierki jeszcze nie wiedzą, przez korone sie za bardzo nie widujemy więc i lekkiego brzuszka nie musze ukrywać 😉
Mnie właśnie wczoraj spotkała kuzynka nad jeziorem i cóż, nie dało się ukryć brzuszka. A jak ona wie to cała reszta rodziny dowie się w trybie ekspresowym 🙄
 
U nas burza byla i to potezna 😭 ogladalismy debate a tutaj nadchodzila ciemność. Nie lubie burzy ale wczorajszy gorac nie do wytrzymania 😭
 

Załączniki

  • IMG_20200617_215805.jpg
    IMG_20200617_215805.jpg
    673,4 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry