reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ej, ja też miewam takie sny i często nie z mężem w roli głównej 🙊🙈 Aż mi wstyd, jak się budzę i mam wyrzuty sumienia 😱
Dziwne podczas snu nie miałam wyrzutów 😂 a jeszcze jak się budziłam no i nie byłam do budzona to Mój M szykowal się do pracy i mówi a co Ci się tak oczy błyszczą? Dopiero mi się głupio zrobiło 😂😂
 
Dzień dobry :) ale macie z tymi snami! Mi się dzisiaj śniło, że się pogubiłam w Gdańsku w komunikacji miejskiej i nie mogłam wrócić do domu 😂 dobrze że dzisiaj jadę samochodem na badania a w telefonie GPS bo z tym mózgiem ciążowym to nigdy nie wiadomo 🙈
Prenatalne mam na 12 a wizytę u gina na 15. Dzisiaj 12t+1d. Ciekawe co tam będzie widać :) i jednak wchodzę najpierw na USG i dopiero jeśli lekarz zasugeruje to po wizycie zrobię pappe.
A wczoraj słuchajcie nie wymiotowałam! 🥳 Stałam nad kiblem parę razy ale nic nie poszło. Jaka ulga :) oby dzisiaj chociaż do końca wizyt odpuściło 🤞
Trzymam kciuki za wszystkie współwizytujące dzisiaj 😁
 
Kupione były prosto od bacy , tylko żeby zabić tą bakterie musi być wysoka temperatura ...

Czasu nie cofniesz, prawdopodobieństwo jest, ale dosyć niskie, nie martw się ❤️ Ja się nażarłam ostatnio łososia wędzonego na zimno 🤦‍♀️ Uwielbiam kanapeczki, tortille, w sałatce, nie mogłam się oprzeć 😬 Dopiero potem zaczęłam się zastanawiać i czytać, że jest niewskazany 🙈
 
Cześć dziewcyzny powodzenia na dzisiejszych wizytach :) Sama dziś wizytuje o 16:30 u swojego gina więc trzymajcie kciuki :)
Co do urządzania pokoiku przed telefonem z kliniki odnośnie prenatalnych zaczęłam przeglądać meble na necie, ale po tym tel jakoś straciłam zapał...jeżeli wszystko w badaniach wyjdzie ok myśle, że wtedy będę miała głowę do tego. Dziś znowu z rana dopadły mnie mdłości..a robiłam tylko kanapki dla męża 😄
 
Hej Dziewczyny :) ja dzisiaj nockę miałam z głowy, jeden z maleńkich sąsiadów mocno dawał czadu, takze przyzwyczajam się 😂 dziś o 18stej spotkam się z naszym maluszkiem i nie mogę się doczekać 😍😍😍 miłego dnia dla Was :)

@Piernik98 jak po tych lekach?
Oj ciezko bylo. Nie moglam dlugo spac takie mialam zawroty glowy i mdlosci. Mam za godzine przyjąć i aż sie boje bo wychodze z domu za niedlugo 😔
 
Dzień dobry paniom 💐



A nie wolisz sama zamawiać na adres rodziców? Jednak fajnie się samodzielnie robi pierwszą wyprawkę😁
Nie. Dlatego ze mama wczesniej ogląsa te wszystkie rzeczy na żywo jakie są. Np wozek, przejedzie nim itp no a ja jednak mohe sobie w inrernecie tylko popatrzec. Po za tym my jakhysmy kupowali to tak po troszku bo sa duzy wydatek na raz no a moi rodzice sie pieniedzmi nie przejmuja bo to juz taki moment zycia gdy ma sie wszystko do czego sie dążyło. Zanim kupi to uzgadnia wszystko ze mną jakie itp. Ja oczywisciw bede im wciskac pieniążki za to wszystko jak przyjadą ale wiem ze nie wezmą 😔 no i mama zamawia z tym rabatem -40% przez kuzunke prosto u niej w sklepie, ja bym tak srednio miala jak 😂
 
reklama
Do góry