reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Uff nadrobiłam was dziewczyny. Ja dziś obudziłam się przed budzikiem po 4. I pojechałam na krzywa cukrowa. Zawsze laboratorium było czynne od 6 więc pojechałam na 5:20 żeby być pierwsza bo u nas są zawsze kolejki w szpitalu, a tu okazało się że dopiero otwierają 7:30. Załamka... Nigdy tak źle nie przechodziłam glukozy. Ludzie w poczekalni dziwnie się na mnie patrzeli bo miałam odruchy wymiotne i mało nie puściłam ... Dzięki Bogu mam to już za sobą... Zleconą miałam glukozę bo wynik z krwi wyszedł mi 94.
 
reklama
Kurcze wlasnie czytalam ze spanie na plecach w ciazy to o zgrozo tragedia. I jak sie budze na plecach to mam przerazenie w oczach 😅

A pro po mojego "budzenia sie o 6" to ten....wlasniesie obudzilam z drzemeczki godzinnej od 10 do 11 🤣🤣🤣
Ja tez coś o tym słyszałam ale ze to może być groźne dopiero w 3 trymestrze kiedy dziecko jest na tyle duże ze może uciskać żyłę czy tętnice (nie za bardzo pamietam) wiec na razie nie ma się czym stresować!
 
A jeśli mogę spytać to jakie jest u Ciebie wskazanie do brania neoparinu? Też na lepsze przepływy? Ja się z tym Acardem cały czas zastanawiam, niby wiem że lekarz się zna więc jak kazała mi odstawić to nie powinnam już rozkminiać, ale jednak mam małe obawy.
Mam mutacje mthfr i biorę zapobiegawczo , żeby były lepsze przepływy i nie robimy się skrzepy [emoji6]
 
Ja nie miałam takiego telefonu, ale nie martw się na zapas. Najważniejszy jest obraz USG, a czasami PAPP-a wychodzi zafałszowana. 3mam mocno za Was kciuki, oby było wszystko dobrze.
No właśnie jak dzwoniła powiedziała że przyszły wyniki krwi a jak byłam na na usg to lekarz powiedział że wszystko dobrze ale w szczegóły się nie wdawał.
 
Odkryłam nowy talent męża... 😂

IMG_20200615_122751.jpg
 
Nie powinno się w trzecim trymestrze :) malina powoduje skurcze, koleżanki piły napar z malin, żeby wywołać poród :)
Ale to chyba raczej chodzi o herbate z lisci malin a nie o owoce 😉
O takiego lwa-tulisia dostał starszak i do dzisiaj z nim śpi ;)
Moja miala takiego krolika 😊 zreszta nadal go ma.
FB_IMG_15922168007632003.jpg

Z tym spaniem na lewym boku to ja w pierwszej ciazy tak sie przyzwyczailam, ze potem juz mi zostalo i do tej pory spie glownie na lewym boku, a juz 7 lat minelo 😉 Ale i na plecach i brzuchu tez moge spac.
 
reklama
Do góry