reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja prentatalne z Maskiem miałam 12,5 i od razu powiedział, że chłopak i potiwerdziło się ☺
Ja miałam 12+5 i powiedział, że z fusów to on nie wróży i że to co wystaje to może być jeszcze kość ogonowa. Wszystko zależy od lekarza:) ja mam nadzieję, że jutro na badaniu może się dowiem;)
 
reklama
Ja mam rano żółć... coś strasznego.. mam to od 6 tc..
Dobrze wiedzieć że nie jestem w tym sama..Trochę mnie to niepokoi bo od kilku dni to mi się pojawilo. Gdzieś już oczywiscie w internecie (tak wiem niepodważalne źródło wiedzy sobie wybrałam) wyczytałam że może mieć to powiązanie z tsh. Mi ostatnio właśnie bardzo spadło tsh. Bierzesz euthyrox?
 
Blanka ja tak samo jak tylko otworze oczy wymiotuje żółcią aż mnie klatka piersiowa boli i tak dzień w dzień od 6 tygodnia :) później już funkcjonuje chyba ze coś mi żołądek ewidentnie nie przyjmie , dziś 10+5 wiec mam nadzieje ze już końcówka tego 🤢🤢🤢
 
Jeśli chodzi o forum prywatne to ja się, szczerze mówiąc, nie dziwię dziewczynom, które są tu od początku lub od dawna i zależy im na węższym gronie, w którym czują się swobodnie. Ja dołączyłam dopiero niedawno, jakoś w 12tc i udzielam się raczej nieregularnie więc nie mam jakiegoś parcia na prywatne. To otwarte forum i tak zostaje więc możemy tutaj pisać a na pewno będą jeszcze dołączać nowe grudniowe mamuśki, które dopiero trafią na tę stronę.
Ktoś wspomniał, że przecież jak utworzy się kolejna zgrana paczka z dziewczyn na otwartym to też mogą utworzyć nowe prywatne i zgadzam się, pewnie tak z czasem będzie.
Nie ma się co denerwować, wiecie, nam nie wolno ;)
 
Ostatnia edycja:
A tak w ogóle to jestem dzisiaj starsza o kolejny rok i nie mogę juz mężowi mówić, ze ja młoda dupa, a on stary 🙄 bo jak były wczoraj 4 lata roznicy miedzy nami tak dzisiaj juz sa 3 🙄

tak sobie myślę, ze za rok juz bobas będzie ze mną obchodził urodziny ❤️😍
Noooo to kochana sto latek !!! Dużo miłości i spełnia wszelkich marzeń ❤️😘 dalszej nudnej ciąży i zdrowego ślicznego bobaska 👶🏻❤️💙😘😘😘😘
 
Współczuje wszystkim z mdlosciami/wyniotujacym, mi się przez to odechciewało wszystkiego. Leżałam i płakałam czy dam radę.. teraz z kolei nie śpię, bo zaczyna mi uciskać wszystko na kregoslup. Żadna pozycja już nie jest dobra. Czemu ciąża nie trwa trzech miesięcy i jak to mówi moja siostrzenica „bum i dziecko” 😭😭
 
reklama
Do góry