reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A tak w ogóle to mojemu synkowi chyba coś się po przestawiało, bo do tej pory wymiotowałam rano, w sumie to kasłałam na kibelek bo nie miałam czym z nocy, i w ciagi dnia gdy była zbyt dluga przerwa w jedzeniu już, a od czterech dni jest spokój rano, za to wieczorem...[emoji2356] serio już wolałam tą pierwszą wersję.

Bardzo współczuję dziewczynom, które się jeszcze męczą całe dnie [emoji847][emoji873] chyba @Karanga i @ania00 miejmy nadzieję że jeszcze troszkę i to ustąpi [emoji3544]
 
Ja też będę zamawiać, poprzednia bardzo szybko mi się zniszczyła. Tym razem kupię chyba 2 -jedną dla mnie, druga dla męża bo przy każdej okazji mi podbierał [emoji28] z jakiej firmy zamawiałas?
Ja poszłam ekonomicznie. No name taki. Wymiary 120 x 60. Jak się sprawdzi to mężowi też kupię [emoji6]
Screenshot_2020-06-14-22-39-38-159_pl.allegro.jpeg
 
Lech free ma na bank 0,0% 😁 Przynajmniej te smakowe :) Wiem, bo to moje ukochane - pomelo i grejpfrut ❤
[/QUOTE]
Smakowe tak, też uwielbiam, dzisiaj piłam z ananasem akurat słodziutkie w sam raz na moje ciągoty do słodkiego, somersby gruszkowe też mi dobrze wchodzi, oczywiście zimne 😁 chodziło mi o tego klasycznego Lecha ale nie wiem czy go nie poprawiali ostatnio jak powychodziły nowe smaki :)
 
Inna, pod Bydgoszczą...o inicjałach MEL [emoji81][emoji16] już w okolicach 60 lat ale wciąż siedzi w nowościach - czyli się rozwija [emoji846]
Bardzo szanuję takich lekarzy i w ogóle lubię jak mają charyzmę i nawet jakieś tam swoje dziwactwa. Nigdy nie zapomnę dermatologa, do którego chodziłam daaawno temu. Świetny specjalista, ale z mocno niewybrednym żartem, ludzie wypisywali w opiniach, że cham i prostak a ja go uwielbiałam. Na pierwszej wizycie obejrzał mi skórę między palcami rąk i stwierdził, że muszę sobie poszukać bogatego męża bo będę droga w utrzymaniu... 😊 To było 10 lat temu i wiecie co, miał 100% racji! Do dziś nie przyznaję się mężowi ile tak naprawdę wydaję na kremy i inne dobrodziejstwa :-)
 
Mi lekarz powiedział, że do 6 tygodnia matka z dzieckiem nie jest połączona pępowiną , więc nic się nie zadziało.
Sama to zapytałam bo u mnie w święta winko przecież wjechalo jak pamiętacie, A położna się śmiała że głowa była lżejsza to i się dziecko spokojnie zagniezdziło [emoji16]
Ja w sobotę przed świętami zrobiłam test - negatywny, a we wtorek po - pozytywny [emoji122][emoji123][emoji173]
Dzięki Wielkie [emoji3059][emoji7] były jakieś dwa grille z piwskiem i tony to może nie...ale z pół grama poszło [emoji13]
Na szczęście z moich wyliczeń wynika, że dopiero się zagniezdżalo albo jeszcze i nie... więc powinno być ok [emoji173]️
Jeśli tylko komórka jajowa nie była jakaś niepelnosprawna a plemnik nie był bez ogonka [emoji6]

Dodatkowo nie jestem na żadnym progesteronie ani innych podtrzymywaczach więc też sobie myślę, że jakby coś było nie tak to mój organizm by zrezygnował z utrzymania chorej ciąży.
Aaaaa i jeszcze te sterydy wziewne na początku ciąży bo oskrzela...kurde...
 
Bardzo szanuję takich lekarzy i w ogóle lubię jak mają charyzmę i nawet jakieś tam swoje dziwactwa. Nigdy nie zapomnę dermatologa, do którego chodziłam daaawno temu. Świetny specjalista, ale z mocno niewybrednym żartem, ludzie wypisywali w opiniach, że cham i prostak a ja go uwielbiałam. Na pierwszej wizycie obejrzał mi skórę między palcami rąk i stwierdził, że muszę sobie poszukać bogatego męża bo będę droga w utrzymaniu... [emoji4] To było 10 lat temu i wiecie co, miał 100% racji! Do dziś nie przyznaję się mężowi ile tak naprawdę wydaję na kremy i inne dobrodziejstwa :-)
Haha dobry [emoji4]
A powiem Ci, ze takich lekarzy to się docenia dopiero później...
 
reklama
Haha tu wystarczy nie mieć czasu 2 dni i rzeczywiście 50 stron do nadrobienia :D ale do rzeczy, co wiem, to pomogę :) pierwszy miesiąc wyznaje zasadę wszystko albo nic, więc alkohol, papierosy czy nawet ten koks nie mają takiego wpływu przy implantacji (w najgorszej opcji byłoby poprostu poronienie samoistne już przy zagnieżdżaniu się zarodka :))

Mi lekarz powiedział, że do 6 tygodnia matka z dzieckiem nie jest połączona pępowiną , więc nic się nie zadziało.
Sama to zapytałam bo u mnie w święta winko przecież wjechalo jak pamiętacie, A położna się śmiała że głowa była lżejsza to i się dziecko spokojnie zagniezdziło [emoji16]
Ja w sobotę przed świętami zrobiłam test - negatywny, a we wtorek po - pozytywny [emoji122][emoji123][emoji173]

Co do witamin w ciąży naprawdę ważna bardzo jest witamina D3, z czego ludzie nie zdają sobie sprawy, warto zbadac jej poziom ☺️☺️ polecam!
 
Do góry