reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ej co do maszyny do szycia to m sie tak rozszalal z robieniem ubranek do swoich sesji, juz coraz lepiej mu idzie i ciagle szuka nowych materialow, ze juz mu sie zaczyna snic po nocy. Dzis w nocy przez sen probowal mi pizame sciagnac, myslalam ze ma ochote na cos, a on przez sen ze materialu potrzebuje!! 😂🤦🏻‍♀️ No myslalam ze sie zsikam ze smiechu! Tak ze ten, chyba nie tylko nam kobietom sie udzielaja durne sny w ciazy 😂
Padłam 😂 haha
 
Długi weekend zleciał u mnie pod znakiem spotkań i wyjazdów, korzystaliśmy z przepięknej pogody 🙂
Bawiło mnie, że codziennie wieczorem mam do nadrobienia ok. 20 stron, przeważnie padałam po 10 i nie byłam w stanie wyjść na prostą.
@Piernik98 cieszę się, że wróciłaś, czułam że dziewczyny nie dadzą Ci totalnie zniknąć. Tym bardziej cieszę się, że postanowiłaś do pewnych rzeczy podchodzić z dystansem. To zdrowe podejście, sama próbuję ale nie zawsze mi wychodzi 😉 Myślę, że ani teraz ani wcześniej, nikt nie miał niczego złego na myśli. Po prostu słowo pisane ma to do siebie, że często jest różnie interpretowane. W sytuacjach gdy rozmawiasz z kimś twarzą w twarz - mimika, gesty czy tembr głosu pomagają właściwie interpretować czyjeś zamiary chyba, że... gadasz z moim chłopem, wtedy nic Ci nie pomoże 😂
Na marginesie, zrobiłam dzisiaj mega awanturę jak mi wywalił żartobliwie z tekstem... zamiast czytać jakieś tam forum, zadbałabyś lepiej o swojego chłopa.

Oszczędzę Wam cytatów ale to była cięta i mocno rozbudowana riposta.

Nie wszystkim zdążyłam gratulować udanych wizyt, co niniejszym czynię 😘
Oczywiście trzymam kciuki za wizytujące jutro 👍🍀
Gratuluję zdanych egzaminów, podziwiam Was dziewczyny bo momentami mam wrażenie, że odkąd zaszłam w ciąże, zamiast mózgu mam papkę 😂

@EvilDesiree wiem, że do Twoich prenatalnych jeszcze trochę ale wiedz, że myślami ciagle jestem z Tobą. Wierzysz, że ja 2 dni przed pozytywnym testem wypiłam 1,5 butelki wina i do dnia testu jarałam fajki jak nawiedzona? Więc o ile nie wciągnęłaś tony koksu to niczym mnie nie zaskoczysz 😉 będzie dobrze, wiem to! 😘
 
O kurcze, brzmi dokładnie jak moja dawna ginekolog, do której chodziłam jeszcze przed ciążą i przed przeprowadzką do innego miasta (powód: mąż). Wspominałaś że jeździsz do lekarza do Bydgoszczy. Ja właśnie tam do niej trafiłam. Może to ta sama :-) Jeśli tak to ja też ją uwielbiałam i bałam się jej jednocześnie :-D Jej inicjały MWS.
Inna, pod Bydgoszczą...o inicjałach MEL [emoji81][emoji16] już w okolicach 60 lat ale wciąż siedzi w nowościach - czyli się rozwija [emoji846]
 
Wiesz co jak możesz to otwórz prywatne forum i zaproś dziewczyny te co uważasz a my jak będziemy to jak nam się któraś rzuci ze jej nie ma to dopiszemy i tyle a reszta dziewczyn niech sobie zostanie na tym otwartym i będą sobie pisać kiedy chcą czy to 3 razy czy 100 razy w ciągu dnia. Uważam, ze to najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy tutaj od początku codziennie po kilka stron do max 5 a dziś nie było mnie kilka godzin i nagle mam do nadrobienia tyle stron i wszystko prawie osoby które wcześniej się nie odzywał wiec to raczej oczywiste, ze nagle bum. Dziewczyny będą sobie w tedy pisać na otwartym co chcą z czasem może sama sobie swoje zamknięte i tyle. Nie pytaj kto chce dołączyć tylko weź zaproś sama nas :)
Dobra ! Nie cytuje bo dziś wyszło mi chyba 40 coś postów [emoji2356][emoji1787]

Piszę to co zapamiętałam:

Witaj Pierniczku cieszę się że wróciłaś [emoji173]

[emoji3544][emoji3544]Co do prywatnego forum uważam, że powinny się znaleźć tylko te osoby, które do tej pory się udzielały i już. Bez wklejanie osób, które nas tylko podczytywały. Takie moje zdanie, bo i tak nie będą się udzielać i tak. Zostaje to forum i mogą sobie tu pisać, my już wiemy o sobie bardzo duzo, a nowe osoby wchodzą i tworzą tylko zamęt- no sorry większość nikow, które się udzielają pamiętam i kojarzę jak u nich wygląda sytuacja etc.
Wydaje mi się że dawanie 2 tygodni nowym osobom to też non sens gdy te osoby od nowa będą zadawały pytania i będzie taki bałagan jak tu.

Ja też dziś nie miałam czasu zerknąć na forum, wróciłam z imienin A tu prawie 400 postów [emoji1787][emoji1787] mowie o wariatki,ale nadrobiłam [emoji173]

Nie jestem za tym by na wstępie dodawać nowe osoby do zamknięte to forum.
Też myślę że tak by było najbardziej sprawiedliwie, no i przytulnie na forum zamkniętym [emoji6]
Dziś tyle nowych nicków się ukazało, zawsze zostanie to forum otwarte [emoji6]
 
Ja chyba też kupię już tego rogala do spania, bo zaczyna się robić niewygodnie
emoji16.png

Ogólnie to mi nadal ciężko, gdyż przed ciążą moja ulubiona pozycja snu to na brzuszku
emoji85.png

Nie wysypiam się na tym boczku, lub na wznak
emoji58.png
Ja sobie z kolei nie wyobrażam jak można spać na brzuchu 😆
Uwielbiam😄😄😄😄😆😆😆😀😀😀
 
Ej co do maszyny do szycia to m sie tak rozszalal z robieniem ubranek do swoich sesji, juz coraz lepiej mu idzie i ciagle szuka nowych materialow, ze juz mu sie zaczyna snic po nocy. Dzis w nocy przez sen probowal mi pizame sciagnac, myslalam ze ma ochote na cos, a on przez sen ze materialu potrzebuje!! [emoji23][emoji2358] No myslalam ze sie zsikam ze smiechu! Tak ze ten, chyba nie tylko nam kobietom sie udzielaja durne sny w ciazy [emoji23]
Ale się ubawilam [emoji1787]
 
reklama
Ja jutro odbieram poduchę ciążową [emoji4] już się nie mogę doczekać. Liczyłam, że doręczą w sobotę ale nie...i całą sobotę i niedzielę przeleżała w magazynie...a mogła pode mną [emoji13]
Ja też będę zamawiać, poprzednia bardzo szybko mi się zniszczyła. Tym razem kupię chyba 2 -jedną dla mnie, druga dla męża bo przy każdej okazji mi podbierał 😅 z jakiej firmy zamawiałas?
 
Do góry