reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam straszna ochote na szynke parmensnska z buleczka i maselkiem czosnkowym. Ale nigdy nie przeszlam toksoplazmozy. Mam tez ochote na tatarek ale sie bardzo powstrzymuje 😭 jakir wasze zdanie jest na ten temat. Lekars kazal mi uwazac na surowe mieso a mi poprostu na sama mysl slina cieknie 😂
Nie jedz. Ryzyko nie jest warte tej chwilowej przyjemności.
 
reklama
Mam straszna ochote na szynke parmensnska z buleczka i maselkiem czosnkowym. Ale nigdy nie przeszlam toksoplazmozy. Mam tez ochote na tatarek ale sie bardzo powstrzymuje 😭 jakir wasze zdanie jest na ten temat. Lekars kazal mi uwazac na surowe mieso a mi poprostu na sama mysl slina cieknie 😂

Tutaj chyba bardziej chodzi o listerię. Niby prawdopodobieństwo niskie, ale ja sobie odpuściłam, choć wcześniej nie wyobrażałam sobie pizzy bez szynki parmeńskiej. Ewentualnie sobie porządnie podsmaż, chociaż to już nie ten smak :(
 
Dziewczyny w kolejnych ciążach, czujecie już ruchy? U mnie 15 tydzień i nadal nic. Nie lubię panikować, ale chyba zaczynam 🙈
Spokojnie, na pewno jeszcze nie musisz panikować z tego powodu :-) Ja zaczęłam 16tc i jeszcze nawet nie spodziewam się, że coś poczuję. Nastawiam się bardziej na pierwsze ruchy ok. 20tc. Choć fajnie byłoby już poczuć to trzepotanie, o którym na razie tylko słyszałam i czytałam :-)
 
Codo wagi umnie nadal kg na plusie jutro sie zwaze i fam znac.
A mam pytanko czy ktoras uzywa rogala do spania mi sie ostatnio tak zle spi ze rozwazam kupno tylko czy warto czy to cos daje?

W k9ncu we wtorek wizyta pierwsze prenetalne o 11:30, befzie to wtedy12+3
Ja jutro odbieram poduchę ciążową [emoji4] już się nie mogę doczekać. Liczyłam, że doręczą w sobotę ale nie...i całą sobotę i niedzielę przeleżała w magazynie...a mogła pode mną [emoji13]
 
reklama
Hej Dziewczyny! Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta [emoji6] Pozwoliłam sobie napisać do was póki wątek jeszcze otwarty. Przyznaję, że podczytuję was regularnie bo ciekawi mnie co u was słychać, chociaż ostatnio tyle piszecie, że ciężko nadążyć [emoji854][emoji14]
Cieszę się, że mogłam z wami pobyć tutaj oficjalnie chociaż te 5 tygodni a potem z przyczajki do dzisiaj [emoji28]
Chciałam Wam życzyć spokojnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania [emoji4]
Bardzo się cieszę, że wasze bobaski rosną zdrowo!
Trzymam kciuki za dodatkowe badania/amniopunkcję dwóch dziewczyn [emoji8]
chyba Sandra i Ilsia jeśli się nie mylę, przepraszam, ale ciężko spamiętać wszystkie nicki [emoji2960]

Dziękuję @Rumiankowa za wsparcie, a także @Karanga [emoji8]
@Asia Kasia denerwowałam się razem z Tobą, kamień z serca, że z bąbelem wszystko dobrze.
@niemandin hogwartowe śpiochy sztos [emoji2956]

Wszystkich nie dam rady wymienić ale niech żadna nie czuje się pominięta, cieszę się że was poznałam bez wyjątku [emoji6]

Trzymajcie się ramy i majtek mamy [emoji1787] i nie wszczynajcie za często g... burzy [emoji14]

Tymczasem ja za miesiąc wracam do starań i mam nadzieję że na kolejnym mamowym wątku spotkam równie świetne laseczki jak wy [emoji8][emoji8][emoji8]
Kochana powodzenia ,kciuki za owocne starania [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]
 
Do góry