reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak, prosilo mnei na priv kilka osob, otoczylo wsparciem i w ogole. Zrozumialam tez zeby nie brac do siebie wszystkiego po prostu 😊 sytuacja zyciowa sie poprawila, stresu duuuzi odeszlo wiec i samopoczucie wrocilo i takie zyciowe zrozumienie 😁 😄 brakowalo mi bardzo rozmów tutaj. Nie mam za bardzo z kim tak popisac no i zżyłam sie z wami wlasnie 🥰
A co z mieszkaniem jeśli mogę spytać, sytuacja już opanowana?
 
Mam straszna ochote na szynke parmensnska z buleczka i maselkiem czosnkowym. Ale nigdy nie przeszlam toksoplazmozy. Mam tez ochote na tatarek ale sie bardzo powstrzymuje 😭 jakir wasze zdanie jest na ten temat. Lekars kazal mi uwazac na surowe mieso a mi poprostu na sama mysl slina cieknie 😂
 
Hej Dziewczyny! Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta [emoji6] Pozwoliłam sobie napisać do was póki wątek jeszcze otwarty. Przyznaję, że podczytuję was regularnie bo ciekawi mnie co u was słychać, chociaż ostatnio tyle piszecie, że ciężko nadążyć [emoji854][emoji14]
Cieszę się, że mogłam z wami pobyć tutaj oficjalnie chociaż te 5 tygodni a potem z przyczajki do dzisiaj [emoji28]
Chciałam Wam życzyć spokojnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania [emoji4]
Bardzo się cieszę, że wasze bobaski rosną zdrowo!
Trzymam kciuki za dodatkowe badania/amniopunkcję dwóch dziewczyn [emoji8]
chyba Sandra i Ilsia jeśli się nie mylę, przepraszam, ale ciężko spamiętać wszystkie nicki [emoji2960]

Dziękuję @Rumiankowa za wsparcie, a także @Karanga [emoji8]
@Asia Kasia denerwowałam się razem z Tobą, kamień z serca, że z bąbelem wszystko dobrze.
@niemandin hogwartowe śpiochy sztos [emoji2956]

Wszystkich nie dam rady wymienić ale niech żadna nie czuje się pominięta, cieszę się że was poznałam bez wyjątku [emoji6]

Trzymajcie się ramy i majtek mamy [emoji1787] i nie wszczynajcie za często g... burzy [emoji14]

Tymczasem ja za miesiąc wracam do starań i mam nadzieję że na kolejnym mamowym wątku spotkam równie świetne laseczki jak wy [emoji8][emoji8][emoji8]
Będę trzymać kciuki za Twoje starania [emoji3590] powodzenia i dzięki za życzenia [emoji3059][emoji8]
 
Dobra ! Nie cytuje bo dziś wyszło mi chyba 40 coś postów [emoji2356][emoji1787]

Piszę to co zapamiętałam:

Witaj Pierniczku cieszę się że wróciłaś [emoji173]

[emoji3544][emoji3544]Co do prywatnego forum uważam, że powinny się znaleźć tylko te osoby, które do tej pory się udzielały i już. Bez wklejanie osób, które nas tylko podczytywały. Takie moje zdanie, bo i tak nie będą się udzielać i tak. Zostaje to forum i mogą sobie tu pisać, my już wiemy o sobie bardzo duzo, a nowe osoby wchodzą i tworzą tylko zamęt- no sorry większość nikow, które się udzielają pamiętam i kojarzę jak u nich wygląda sytuacja etc.
Wydaje mi się że dawanie 2 tygodni nowym osobom to też non sens gdy te osoby od nowa będą zadawały pytania i będzie taki bałagan jak tu.

Ja też dziś nie miałam czasu zerknąć na forum, wróciłam z imienin A tu prawie 400 postów [emoji1787][emoji1787] mowie o wariatki,ale nadrobiłam [emoji173]

Nie jestem za tym by na wstępie dodawać nowe osoby do zamknięte to forum.
 
Już wiem na pewno że nie mogę jeść moich ukochanych ogórków kiszonych .... Dzisiaj ze smakiem zjadłam gulasz z ogórkiem kiszonym i od kilku godzin czulam się źle, aż poszłam WC i wszystko zwróciłam ...
 
Mam straszna ochote na szynke parmensnska z buleczka i maselkiem czosnkowym. Ale nigdy nie przeszlam toksoplazmozy. Mam tez ochote na tatarek ale sie bardzo powstrzymuje 😭 jakir wasze zdanie jest na ten temat. Lekars kazal mi uwazac na surowe mieso a mi poprostu na sama mysl slina cieknie 😂
Ja bym zrezygnowała. Żebyś później nie żałowała bo akurat złapiesz.
 
reklama
Dla mnie też zwlaszcza ze nigdy w szkole niemieckiego nie mialam i przyjechalam do austrii nie umiejac nawet dzien dobry 😂 ale taki kurs gdzie uczą niemieckiego po niemiecku to bez porownania. Tego co nauczylam sie w 3 miesiace to na bank nie nauczylabym sie w polsce przez rok gdyby to polscy nauczyciele prowadzili

To na pewno, nauka obcego języka w obcym języku jest najbardziej skuteczna. Gratuluję wytrwałości i dążenia do wytyczonych celów 👍💪

Przed ciaza tez, zaczelo sie jakies 4 lata temu i chyba za kazdym razem jest gorzej. Moja lekarka dawala mi juz rozne leki i poki co z roznymi skutkiem, no ale teraz nie moge nic z tego brac. Prawde mowiac liczylam na to, ze w ciazy te migreny ustapia troche, ale mam wrazenie, ze jest na odwrot. Do tego u mnie to zwykle jest od zmian pogody, a w tym roku pogoda tu jest fatalna. Polozna teraz kazala brac Paracetamol 1000mg, ale tez prawie nic nie pomaga, wiec cierpie tak te 4 dni, prawie co tydzien i zale sie tu dziewczynom 😉 Nie jestem w stanie nic robic.

Strasznie współczuję, moje bóle na pewno nie były migrenowe, a nie dało się funkcjonować
 
Do góry