reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Koleżanki! :) Siostra mi sprzedała info że już w ciąży można założyć konto Rossnę! w Rossmanie i od razu mieć 3% zniżki na zakupy które może urosnąć do 10%. Ja właśnie na ściągnietej aplikacji Rossmana sobie dodałam to , wystarczy podać datę porodu :) i wtedy się kumulują rabaty - te z "gazetki" plus ten z Rossnę i można sporo zaoszczędzić, oni tam mają sporo produktów które mogą nam się przydać, oprócz pieluch, kosmetyków, jedzonka dla bobasów wypatrzyłam na przykład wielorazowe wkładki laktacyjne :) są też oczywiście jednorazowe, ale jest sporo produktów eko, a i nawet ta Mustele na rozstępy w ciąży mają!
Tak,ja zakładałam w 2017roku i już jakiś czas chyba rok mam 10% rabatu, odliczany jest nawet od cen promocyjnych więc świetna sprawa 😊
 
reklama
Ja wlasnie po 🤮🤮🤮 juz 15tc a niestety dalej sie zdarza 😪 samopoczucie lekko lepsze bo nie mecza tak mdlosci ale jednak zdarza sie gorsza chwila, nie wszystko mi siądzie na żołądku. A co do tego co myslalam ze znowu mam zapalenie pecherza to nie...nie mam. Czrkam jeszcze na wyniki rozszerzonego badania moczu ale w posiewie nie wyszlo nic. Zreszta nie czuje sie jak przy zapaleniu pecherza. Prawdopodobnie dzidzia i macica tak mi gniecie pęcherz 🤷‍♀️

A masz już za sobą ten kurs językowy? Bo obrona jeszcze przed Tobą?
 
Mam tak samo 🙈🙈🙈 wcześniej ochota straszna a teraz jak już można to szukam byle wymówki 🙈🙈🙈
Moj na szczescie rozumie, sam zreszta sie boi i smieje ze nie chce dziecka po glowie bić 😂😂😂 ale dzis mial straszna ochote...szkoda ze ja nie 😒 to mnie caly dzien osaczał 😅 ocierał się i twierdzi ze sama go prowokuję. Kiedy sie pytam czym niby bo jakby nie umyte wlosy, pryszcze i totalnie nie apetyczny ogolny wyhląd nie sa zbyt podniecajace to mi szepcze ze wystarczy ze jestem to juz go prowokuje 🤣🤣🤣
 
Moj na szczescie rozumie, sam zreszta sie boi i smieje ze nie chce dziecka po glowie bić 😂😂😂 ale dzis mial straszna ochote...szkoda ze ja nie 😒 to mnie caly dzien osaczał 😅 ocierał się i twierdzi ze sama go prowokuję. Kiedy sie pytam czym niby bo jakby nie umyte wlosy, pryszcze i totalnie nie apetyczny ogolny wyhląd nie sa zbyt podniecajace to mi szepcze ze wystarczy ze jestem to juz go prowokuje 🤣🤣🤣
Mój też jest wyrozumiały 😁😁 ale o prowakacji też już mówił 😂😂😂 ostatnio czuje się na tyle dobrze ze się pomaluje a u mnie to rzadkość 🙈
 
Ja to w ogóle mam wrażenie, że mój lekarz jest przewrażliwiony albo mnie olewa 🙈 Miałam małe plamienie na początku, w terminie @, a on mi z każdą wizytą zakaz seksu, luteinę brać, siedzieć na dupie i w ogóle 😬 A ja się bardzo dobrze czuję, nic mi się nie dzieje i przyznam się, że z mężem trochę nagięliśmy zakazy i nic się nie działo... Mam nadzieję, że na następnej wizycie zdejmie mi te obostrzenia 😁
My już nie mamy tego zakazu :p luteine dalej biorę 2xdziennie ale właśnie duphaston kazała już odstawać.
 
Mój też jest wyrozumiały 😁😁 ale o prowakacji też już mówił 😂😂😂 ostatnio czuje się na tyle dobrze ze się pomaluje a u mnie to rzadkość 🙈
Ja wychodze z zalozenia ze skoro caly dzien przeleże w lozku to nie ma sensu sie upiękniać 😅 jak wychodze gdzies to wiadomo. Ale wciąż mam niemoc i musze zaliczyc drzemke w dzien 😅 totalnie nie mam sily nawet ręki podniesc 😆 pamieyam ze wszedzie pisza o tym cudownym orzyplywie energii w 2 trymestrze no i ludzie ja sie pytam gdzie mój przyplyw energii sie zagubił 😂
 
Ja może też dużo się nie udzielam ostatnio miałam ciężki czas ale staram się Was nadrabiać a lecicie z postami jak burza 😅 dzisaj już chyba nie dam rady jestem wykończona 3h jazdy do domu rozpakowanie sprzątanie i w ogóle więc Córeczka zasypia a ja chyba razem z nią 😅
Ty mialas obowiazkowe odpoczywanie i odstresowywanie sie, wiec nawet nie mecz sie z czytaniem tych wszystkich postow 😅
 
reklama
Do góry