reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A mi kazała odstawić w 11 tyg... Ale dalej biorę 😇

Ja to w ogóle mam wrażenie, że mój lekarz jest przewrażliwiony albo mnie olewa 🙈 Miałam małe plamienie na początku, w terminie @, a on mi z każdą wizytą zakaz seksu, luteinę brać, siedzieć na dupie i w ogóle 😬 A ja się bardzo dobrze czuję, nic mi się nie dzieje i przyznam się, że z mężem trochę nagięliśmy zakazy i nic się nie działo... Mam nadzieję, że na następnej wizycie zdejmie mi te obostrzenia 😁
 
reklama
Ja właśnie dowiedziałem że mąż na 80% będzie ze mną w trakcie badania 😀
U mnie osób towarzyszacych nadal nie wpuszczają ale obiecałam mężowi że wtorkowa wizytę mu nagram chociaż na telefon. Mam nadzieję że lekarz mi pozwoli. A co do ubranek to ja też jeszcze nic nie kupuje ale mam już upatrzone body w smyku 😉
 
To nie elitarne grono, to po pierwsze ;) I niech się dziewczyny wypowiedzą jak się na to zapatrują, czy nie będą się krępować itd.

Zawsze też oczywiście będziesz mile widziany na tym wątku i kiedy trzeba na pewno doradzimy najlepiej, jak będziemy potrafić :)
Z tym elitarnym to żart. Tak jak napisałaś fajnie poprostu jak będziecie też zaglądać na te forum i pomagały w niektórych problemach.
 
Ale dziś stron aż trudno prześledzić.
Mam pytanie w którym tygodniu zaczełyście zmniejszać dawkę duphastonu I luteiny. Zaczynam 13 tydzien I mam nadzieję że lekarz już zmniejszy dawkę leków bo wykształcił się u mnie odruch wymioty gdy biorę dupka.
Kurczę widzę ze każdy jakoś zmniejsza a mi ostatnio powiedziała ze do następnej wizyty mam brać cały czas tak samo.. (2xdziennie) no a następna wizyta w 16 tc
 
Ja to w ogóle mam wrażenie, że mój lekarz jest przewrażliwiony albo mnie olewa 🙈 Miałam małe plamienie na początku, w terminie @, a on mi z każdą wizytą zakaz seksu, luteinę brać, siedzieć na dupie i w ogóle 😬 A ja się bardzo dobrze czuję, nic mi się nie dzieje i przyznam się, że z mężem trochę nagięliśmy zakazy i nic się nie działo... Mam nadzieję, że na następnej wizycie zdejmie mi te obostrzenia 😁
U mnie było podobnie, plamienie po stosunku wystąpiło i już zakaz seksu, luteinę i l4 a ja czułam się okej (dopiero po Luteinie zaczęłam mieć mdłości) no ale ostatnio już dostaliśmy zielone światło i mogłam tez wrócić do pracy 😁
 
Ja wlasnie po 🤮🤮🤮 juz 15tc a niestety dalej sie zdarza 😪 samopoczucie lekko lepsze bo nie mecza tak mdlosci ale jednak zdarza sie gorsza chwila, nie wszystko mi siądzie na żołądku. A co do tego co myslalam ze znowu mam zapalenie pecherza to nie...nie mam. Czrkam jeszcze na wyniki rozszerzonego badania moczu ale w posiewie nie wyszlo nic. Zreszta nie czuje sie jak przy zapaleniu pecherza. Prawdopodobnie dzidzia i macica tak mi gniecie pęcherz 🤷‍♀️
 
reklama
Hej Dziewczyny! Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta [emoji6] Pozwoliłam sobie napisać do was póki wątek jeszcze otwarty. Przyznaję, że podczytuję was regularnie bo ciekawi mnie co u was słychać, chociaż ostatnio tyle piszecie, że ciężko nadążyć [emoji854][emoji14]
Cieszę się, że mogłam z wami pobyć tutaj oficjalnie chociaż te 5 tygodni a potem z przyczajki do dzisiaj [emoji28]
Chciałam Wam życzyć spokojnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania [emoji4]
Bardzo się cieszę, że wasze bobaski rosną zdrowo!
Trzymam kciuki za dodatkowe badania/amniopunkcję dwóch dziewczyn [emoji8]
chyba Sandra i Ilsia jeśli się nie mylę, przepraszam, ale ciężko spamiętać wszystkie nicki [emoji2960]

Dziękuję @Rumiankowa za wsparcie, a także @Karanga [emoji8]
@Asia Kasia denerwowałam się razem z Tobą, kamień z serca, że z bąbelem wszystko dobrze.
@niemandin hogwartowe śpiochy sztos [emoji2956]

Wszystkich nie dam rady wymienić ale niech żadna nie czuje się pominięta, cieszę się że was poznałam bez wyjątku [emoji6]

Trzymajcie się ramy i majtek mamy [emoji1787] i nie wszczynajcie za często g... burzy [emoji14]

Tymczasem ja za miesiąc wracam do starań i mam nadzieję że na kolejnym mamowym wątku spotkam równie świetne laseczki jak wy [emoji8][emoji8][emoji8]

Trzymam mocno, mocno kciuki za szybkie dwie kreseczki ale przede wszystkim już bez żadnych przebojów! Tylko nudno na 9 miesięcy od początku do końca ;)
 
Do góry