reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny! Mamy stworzyć listę osób, które będą miały dostęp do forum prywatnego. Spróbuję zrobić to w formie tabelki, każda będzie cytowała mój post i się wpisywała, o ile oczywiście chce mieć dostęp :) Myślę, że damy sobie czas do piątku, co Wy na to? Może macie jakiś inny pomysł?
Chętna :)
 
reklama
Dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony sposób na okropne bóle głowy? Od jakiegoś czasu męczą mnie tak okropne bóle głowy migrenowe, że nie jestem w stanie poruszać gałkami ocznymi.... Nie pomagają okłady, sen.. :(
Już kiedyś sprzedawałam patent mojego męża - skutkuje tak w 80% przypadków. Schładzanie woda ramion i przedramion. Tak z minutkę pod chłodną (zimną) wodą.
Albo chłodny prysznic.

Chociaż czasami nie pomaga nic. Ale warto spróbować [emoji3059]
 
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W ANKIECIE:


Nie będzie potem, że ta głupia @niemandin czy @Rumiankowa mnie nie dodała, zdecydujemy wszystkie 😁
 
Już kiedyś sprzedawałam patent mojego męża - skutkuje tak w 80% przypadków. Schładzanie woda ramion i przedramion. Tak z minutkę pod chłodną (zimną) wodą.
Albo chłodny prysznic.

Chociaż czasami nie pomaga nic. Ale warto spróbować [emoji3059]
Chętnie wypróbuję, aczkolwiek z zimną wodą bardzo się nie lubimy :) Ale przetestuję dosłownie wszystko!
 
Z jednej strony tak, z drugiej... to jaki sens anonimowego jak przez 2 tyg dalej musimy się testować kto jest naprawdę a kto tylko po to żeby podglądać.

Ja w sumie widzę plusy i minusy obu rozwiązań wiec możemy się zastanowić jak to powinno wyglądać ;)
Dla mnie zamknięty jest po to aby jakieś trolle niezarejestrowane nie mogły nas podglądać. Zboki, które nie mają z tematem nic wspólnego a chcą sobie popatrzeć na brzuszki i dupki.

[emoji1787][emoji81][emoji1787]
 
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W ANKIECIE:


Nie będzie potem, że ta głupia @niemandin czy @Rumiankowa mnie nie dodała, zdecydujemy wszystkie 😁
Super pomysl 🙂
 
reklama
Do góry