reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

No ale przeciez to forum sie chyba nie zamknie, nie? Tzn jesli my sie przeniesiemy na zamkniete, to reszta dziewczyn moze sie tu nadal udzielac we wlasnym gronie?
Ja tam jakis wielkich tajemnic nie mam, zreszta juz tutaj wrzucalam zdjecia, ale skoro grupa prywatna ma sprawic, zeby czuc sie bardziej swobodnie, to mysle ze tylko w tym gronie, w ktorym juz sie znamy, jak ktos dopiero teraz wychodzi zza krzaka, to moim zdaniem nie powinien wejsc na prywatna.
Jestem tego zdania co przedmowczyni.
Przecież forum będzie istniało cały czas tylko powstanie dodatkowy prywatny wątek. Przecież to że ktoś nie zostanie do niego dodany na początku nie wyklucza tego aby został dodany później jesli np. zacznie się więcej udzielać na wątku głownym. Ja osobiście nie chciałabym pisać jakiś prywatnych spraw i otwierać się przed osobami, które tylko sobie czytają a same nic do wątku nie wnoszą.
 
reklama
Dziewczyny! Mamy stworzyć listę osób, które będą miały dostęp do forum prywatnego. Spróbuję zrobić to w formie tabelki, każda będzie cytowała mój post i się wpisywała, o ile oczywiście chce mieć dostęp :) Myślę, że damy sobie czas do piątku, co Wy na to? Może macie jakiś inny pomysł?
Ja również chcę dołączyć!
 
Skoro wspólnie wytypowałyśmy nasze moderatorki @niemandin i @Rumiankowa to ja bym zostawiła w ich gestii, w jakiej formie będzie działać prywatne forum i kto będzie do niego należeć.
Ja tylko dodam, że w każdej ciąży byłam na forum publicznym a prywatne (grupa na FB) utworzyło się w zasadzie dopiero po porodzie. Także nie mam doświadczenia ani zdania, kto i na jakiej podstawie powinien dostać teraz dostęp do forum prywatnego. Ufam dziewczynom , że podejmą dobra decyzję i przyjmą sprawiedliwe kryteria.
 
Dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony sposób na okropne bóle głowy? Od jakiegoś czasu męczą mnie tak okropne bóle głowy migrenowe, że nie jestem w stanie poruszać gałkami ocznymi.... Nie pomagają okłady, sen.. :(
Ja miałam problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym i to było powodem migrenowych bóli głowy. Chodziłam na masaże a dodatkow robiłam w domu ćwiczenia rozciągające. Oczywiście u Ciebie może to być coś innego ale proponuję poczytać o tym temacie może akurat to będzie to.
 
Skoro wspólnie wytypowałyśmy nasze moderatorki @niemandin i @Rumiankowa to ja bym zostawiła w ich gestii, w jakiej formie będzie działać prywatne forum i kto będzie do niego należeć.
Ja tylko dodam, że w każdej ciąży byłam na forum publicznym a prywatne (grupa na FB) utworzyło się w zasadzie dopiero po porodzie. Także nie mam doświadczenia ani zdania, kto i na jakiej podstawie powinien dostać teraz dostęp do forum prywatnego. Ufam dziewczynom , że podejmą dobra decyzję i przyjmą sprawiedliwe kryteria.

Cóż, ja nie mam doświadczenia z forum dla mam w ogóle, chciałam przyspieszyć temat wątku zamkniętego, dlatego się zgodziłam - zaczynam żałować 😅
 
A ja myślę że powinna wejść i dać jej kredyt zaufania na 2 tygodnie. Myślę że dużo kobiet nie pisało tak jak nie każdy mówił rodzinie przed 12 tygodniem. Teraz już ciąże są mniej zagrożone więc pewnie spora część kobiet jest spokojniejsza. Ja też się nie udzielałam od początku bo jak czytałam o poronieniach tu to od razu wyłączałam forum, nie chciałam się dołować
Zgadzam się z Tobą. Dodatkowo są też odoby, które nie bardzo chcą się "obnażać" skoro każdy może to czytać. Nawet niezarejestrowany użytkownik.
Ja osobiście jestem pod tym względem ekshibicjonistką ale rozumiem niechęć do takiej formy.

Również uważam, że można włączyć na początku wszystkie chętne - a po np. 2 tygodniach usunąć te nieaktywne.

Każda będzie uprzedzona o tym fakcie i nie będzie mogła mieć pretensji.
 
reklama
Jeden zaliczylam a drugi nie znam wyniku 😭

Zgadzam się z Tobą. Dodatkowo są też odoby, które nie bardzo chcą się "obnażać" skoro każdy może to czytać. Nawet niezarejestrowany użytkownik.
Ja osobiście jestem pod tym względem ekshibicjonistką ale rozumiem niechęć do takiej formy.

Również uważam, że można włączyć na początku wszystkie chętne - a po np. 2 tygodniach usunąć te nieaktywne.

Każda będzie uprzedzona o tym fakcie i nie będzie mogła mieć pretensji.
Rowniez uwazam ze mozna dac kredyt zaufania, a nastepnir usuwac te nieaktywne.
 
Do góry