reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny co brałyście jak Was siedziało hmm w kroku? :D mam wrażenie, że od ciągłego chodzenia we wkładkach odparzyłam/podrażniłam sobie skórę właśnie w okolicy krocza :p zrobiły nawet mi się ranki a od niedawna swędzi :/ przepisała mi gin pimafucin ale on gów.o daje :/ ja już nie wiem co zrobić... Sudokremem też smaruje to troche lepiej
 
reklama
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
 
Co do piersi to u mnie inaczej niż u większości z Was bo jakiekolwiek zmiany w rozmiarze, ciężkość i lekki ból piersi pojawiły się dopiero koło 12 może 13 tygodnia i do dziś tak jest. Tzn nie wiem czy codziennie są takie same bo jakoś mocno tego nie śledzę 😉
Nie wiem na jak długo ale zdecydowanie poprawiła mi się cera 😁 tzn nie jest może idealna ale jest spoko jak na mnie 😉 już od jakiegoś czasu nie pojawiają się nowe wielkie podskórne bolące gule, jedynie stare nadal się goją.. oby tak dalej 🙂 w ciąży z synem chyba do końca albo prawie do końca miałam koszmarna cerę..

Dziewczyny a ja się wciąż jednak odrobinę łudzę, że w brzuszku siedzi dziewczyneczka. A może takie mam przeczucia? Sama nie wiem czy bardziej to czuje czy bardziej o tym marzę 😁😂🙈
Mam tak samo jak Ty też łudze się że w brzuszku mam dziewczynkę chodź doktoraka stwierdziła już że chłopak... ale co będzie to będzie... byle zdrowe było...
 
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
Hey :) witamy w naszym gronie grudniówkowym :) jeśli chodzi o myśli, to u co drugi post to jest martwienie się o dzidziusia, to normalne i będzie towarzyszyć nam aż do porodu a potem ... też nawet jeszcze bardziej 😁 co do farbowania ja się wstrzymuje do zakończenia pierwszego trymestru, jeśli na prenatalnych za 6 dni (jeszcze trochę i godziny zacznę odliczać 😁 ) będzie wszystko okej to się umawiam do fryzjera :)
 
Najlepiej robić między 21t0d a 22t6d ponieważ wtedy najlepiej wszystko widać.
Wiem,ale położna zapisała mnie wcześniej,bo wyjeżdżam na 4 tyg do Polski a tutaj u nas zawsze robią w 18 tyg, w Polsce też zrobię później i myślę,że na lepszym sprzęcie ;)

Dziewczyny co brałyście jak Was siedziało hmm w kroku? :D mam wrażenie, że od ciągłego chodzenia we wkładkach odparzyłam/podrażniłam sobie skórę właśnie w okolicy krocza :p zrobiły nawet mi się ranki a od niedawna swędzi :/ przepisała mi gin pimafucin ale on gów.o daje :/ ja już nie wiem co zrobić... Sudokremem też smaruje to troche lepiej

Zmień wkładki, mnie też niektore uczulają,lub nawet papier toaletowy. Po kilku dniach samo przechodzi.


Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
Ja będę farbowac,jakaś delikatną farbą u fryzjera
 
reklama
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
Farbowałam u fryzjera na początku 2 trymestru. Powiedziałam że jestem w ciąży i zaproponowali mi jakieś włoskie farby olejowe, podobno naturalne i bezpieczne i oni zawsze ich używają jak klientka jest w ciąży. Nie wiem co to dokładnie za farby, ale efekt super 😊
 
Do góry