reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej Dziewczyny 😊 noc była dobra Córeczka przespała pięknie. Mnie dzisaj plecy bolą nie wiem od czego mam tylko nadzieję że korzonki mnie nie siekna 😅 Teraz Córeczka na drzemke bo już padnięta 🤷‍♀️ normalnie idzie spać o 12 ale tu cały dzień biega po polu to i może się zmęczyła 😅 my dzisaj gril Mąż ma urodziny także dzisaj świętujemy ja oczywiście przy piwku bezalkoholowym 😁 miłego dnia! ❤
Oj znam ten ból... ja mam problemy z kręgosłupem już parenaście lat, i raz na rok, 1,5 jak mnie sieknie to katastrofa. I właśnie mnie dopadło w 5 tyg. ciąży...i porażka bo ani tabletki, ani żadnych prądów tylko tejpy do nalejenia. Po 5 dniach popuściło. A najgorsze, ze dwulatek w domu i to ciągle wołający " mamo ręce".
 
reklama
Szkoda,że nie mogłaś podglądać maluszka.
Ja powinnam miec badanie połówkowe. W 18 tyg. ale ze wzgledu na wyjazd ,będzie w 17 +5 czyli 10.07 :) pozniej jeszcze zrobię sobie prywatnie w Polsce w 20 tyg.

Ogólnie chyba od 18-22 tyg sie robi :)
Najlepiej robić między 21t0d a 22t6d ponieważ wtedy najlepiej wszystko widać.
 
Hej Dziewczyny 😊 noc była dobra Córeczka przespała pięknie. Mnie dzisaj plecy bolą nie wiem od czego mam tylko nadzieję że korzonki mnie nie siekna 😅 Teraz Córeczka na drzemke bo już padnięta 🤷‍♀️ normalnie idzie spać o 12 ale tu cały dzień biega po polu to i może się zmęczyła 😅 my dzisaj gril Mąż ma urodziny także dzisaj świętujemy ja oczywiście przy piwku bezalkoholowym 😁 miłego dnia! ❤️
 
A ja miałam dzisiaj jakieś głupie sny. Jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się śmieszne, ale w nocy takie nie było XD śniło mi się, że miałam jakieś plamienia, pojechałam do lekarza, a tam okazało się, że oprócz tego pęcherza płodowego, w którym jest dziecko, to nad nim zrobił się jeszcze jeden i jakieś wnętrzności dziecka tam się oddzielliły i trzeba było robić mu stomię xdd dajcie spokój co ja mam w tej głowie. 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ 🤦‍♀️

U mnie dzisiaj duszno, padało już dwa razy, ogólnie nic ciekawego ;p

Mi babka na prenatalnych powiedziała, żebym przyszła w pierwszym tygodniu lipca na połówkowe, to mój 18 tydzień, ale wg usg jeśli dziecko dalej będzie większe to jestem jakby tydzień do przodu czyli coś ok 19.
 
Witam I o zdrowie pytam :D

@niemandin 100 lat, zdrówka i spełnienia marzeń.

@Asia Kasia dobrze że wszystko się dobrze skończyło z tym usg. Ps przed ust zjedz coś słodkiego może:) zeby I dzidzi energii dodało.

Nie było mnie 2 dni. Wczoraj nadrobilam. Wszystko.. stanowczo za duzo piszecie 🤪

Gratuluję wizytujacym:)

Kciuki za dziś jeśli ktoś wizytuje.

Mi przyjaciółka (fryzjerka) zrobila wlosy, laminacji rzes, peeling twarzy i bawi. Czuje się jak po spa 😍

I 3 dni mialam na noc moja 5 latke A wczoraj do tego 6.5 letniego synka - ona ma Core wiec wie wyjawili.
Dziś 4 dzień spędzimy wspólnie :) zaraz do niej jadę. Uff

Miłego dnia.
 
Hej dziewczyny, cieszę się że do Was dołączyłam [emoji4] to moja pierwsza ciąża, termin mam na 1.12 więc aktualnie 16tc [emoji4] wszystko super ale jak Wy radzicie sobie z myślami związanymi np ze zdrowiem dziecka? U mnie wszystkie wyniki i usg super a jednak czasem nachodzą mnie wyrzuty jak coś zjem czy nie szkodzę dziecku [emoji23] oszaleć idzie! Nacodzien prowadzę ogólnie bezstresowe i spokojne życie, czasem jednak w obawie o dobra maluszka nachodzą mnie takie głupoty.... Dajcie znać jak to jest u Was myślę że wielu nam pomoże takie podzielenie się jak to jest u innych mam. Życzę Wam sloncznego weekendu [emoji4]
Witamy [emoji846] gratulacje [emoji3590]
Ja mam cały czas obawy ale jestem jeszcze przed prenatalnymi...
W ogóle w tej ciąży to o wiele bardziej panikuję niż w dwóch poprzednich [emoji6]
 
Oj znam ten ból... ja mam problemy z kręgosłupem już parenaście lat, i raz na rok, 1,5 jak mnie sieknie to katastrofa. I właśnie mnie dopadło w 5 tyg. ciąży...i porażka bo ani tabletki, ani żadnych prądów tylko tejpy do nalejenia. Po 5 dniach popuściło. A najgorsze, ze dwulatek w domu i to ciągle wołający " mamo ręce".
Oj tak korzonki to coś okropnego zmagam. Się z tym od 10 lat także wiem co to za ból 😅 ale Matką leży coreczka dziadków wykorzystuje także leżę na leżaku i się relaksuje 😅
 
reklama
Do góry