reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A mnie się dzisiaj śniło że karmiłam piersią słodziutkiego maleńkiego chłopczyka 😁 😍🥰 Cudowny sen! Oby same takie aż do porodu 😁 Dzięki temu nawet się dzisiaj wysłałam i tak mdłości nie budziły. Próbuje patent na branie leków przeciwwymiotnych wieczorem, z rana co prawda i tak leci paw, ale potem jakby ciut lepiej niż jak brałam te leki z rana po śniadaniu. Nawet dzisiaj obiad sama zrobiłam (spaghetti) ale sie zasapałam jakbym maraton przebiegła haha 😁 za to dzieci zjadły z apetytem a to najważniejsze :) u nas słonecznie i duszno, wentylator odpalony i czytam książkę, na dworzu bym nie wytrzymała. Mam nadzieję że jeszcze chwila i będę się mogła nacieszyć latem i skoczyć z dziećmi na wycieczki nad morze nad jezioro do parku. Bardzo mi tego brakuje.
 
reklama
Dziewczyny co brałyście jak Was siedziało hmm w kroku? :D mam wrażenie, że od ciągłego chodzenia we wkładkach odparzyłam/podrażniłam sobie skórę właśnie w okolicy krocza :p zrobiły nawet mi się ranki a od niedawna swędzi :/ przepisała mi gin pimafucin ale on gów.o daje :/ ja już nie wiem co zrobić... Sudokremem też smaruje to troche lepiej
Wkładki to zło, jeśli używasz ich bo masz wrażenie że masz spore upławy to właśnie przez wkładki. 2 tygodnie bez i po problemie
 
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy [emoji16] farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
Do końca 1 trymestru to nie...i odrost ponad 4 cm [emoji6] jak będzie 2 trymestr to i owszem - wystarczy farba bez amoniaku [emoji106]
 
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?

Farbowałam w poniedziałek ;) Kontrolowany odrost, góra farbą bez amoniaku przy skórze, końcówki rozjaśniaczem normalnie.
 
Wkładki to zło, jeśli używasz ich bo masz wrażenie że masz spore upławy to właśnie przez wkładki. 2 tygodnie bez i po problemie
Używam wkładek bo ta cholerna luteina wypływa mi prawie cały czas :/ jak nie nosiłam to nie mogłam doprać majtek :p upławow na szczęście nie mam... Tylko mocno podrażniona i swędząca skóra
 
Wkładki to zło, jeśli używasz ich bo masz wrażenie że masz spore upławy to właśnie przez wkładki. 2 tygodnie bez i po problemie
Też ta uważam. Jak chodziłam do pracy to używałam niemal codziennie. Jak dowiedziałam się o ciąży to zrezygnowałam z noszenia wkładek. I jest cały czas ok [emoji106][emoji6]
W domu to w ogóle w cienkich sukienkach i bez bielizny [emoji2]
Najlepsze lekarstwo [emoji106]
 
Używam wkładek bo ta cholerna luteina wypływa mi prawie cały czas :/ jak nie nosiłam to nie mogłam doprać majtek [emoji14] upławow na szczęście nie mam... Tylko mocno podrażniona i swędząca skóra
A kup sobie wkładki wielorazowe, takie do prania. Zapinane na majtkach na zatrzask. Czasami się przesuwają bo bywają za luźne ale na pewno bawelenka lepsza od sztucznych jednorazówek [emoji846]
 
Używam wkładek bo ta cholerna luteina wypływa mi prawie cały czas :/ jak nie nosiłam to nie mogłam doprać majtek [emoji14] upławow na szczęście nie mam... Tylko mocno podrażniona i swędząca skóra
O takie np.
Screenshot_2020-06-12-14-17-22-035_pl.allegro.jpeg
 
QUOTE="Tymon'sMom, post: 19650456, member: 177523"]
Zmień wkładki, mnie też niektore uczulają,lub nawet papier toaletowy. Po kilku dniach samo przechodzi.
[/QUOTE]
Ja mam tak z podpaskami. Muszę używać bawełniane i żadnych always. Polecam nivea na odparzenia albo sudokrem😁
 
reklama
A kup sobie wkładki wielorazowe, takie do prania. Zapinane na majtkach na zatrzask. Czasami się przesuwają bo bywają za luźne ale na pewno bawelenka lepsza od sztucznych jednorazówek [emoji846]
Podczytuje was calyczas 😊😉 Ale nie moge nigdzie znalezc informacji co z takimi bawelnianymi wkladkami na przyklad?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200612-141901_Chrome.jpg
    Screenshot_20200612-141901_Chrome.jpg
    263,8 KB · Wyświetleń: 56
Do góry