reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzień dobry Dziewczyny! 😊 Ja dziś po południu mam wyczekiwaną wizytę, zobaczę bobo po prawie 4 tygodniach. Jak zawsze radość pomieszana z niepokojem.
Od dłuższego czasu mam niczym nieuzasadnione obniżenie nastroju, chodzę smutna, prawie się nie odzywam i ciągle łapię doła. Aż mi głupio bo jestem naprawdę szczęśliwa i wszystko dobrze się układa a tu taki smutas we mnie siedzi. Aż męża musiałam wczoraj przekonywać, że on nic złego nie zrobił bo biedny myślał, że to na niego zła jestem i dlatego się nie odzywam. Od wczoraj czuję się lepiej bo zrobiliśmy sobie randkę na mieście, spacer, naleśniki, lody a na koniec piwko bezalkoholowe w barze 😊 Ale te smutki dały mi do myślenia i postanowiłam że jeżeli dziś na badaniu będzie wszystko dobrze to od poniedziałku wracam do pracy. Teraz mam L4, na początku dostałam bo musiałam leżeć po krwawieniu a potem już mi przedłużała lekarka i nie protestowałam bo w firmie zaczęli obniżać pensje przez Covid i miałabym zmniejszoną podstawę do macierzyńskiego.
Prawda jest taka, że nie lubię tej roboty, ale czuję że muszę wrócić do ludzi i zająć głowę myślami nie tylko o ciąży. Szef ma luz i nie naciska na powrót, obiecał też że o obniżeniu pensji już nie ma mowy, ale i tak bardziej dla siebie chcę wrócić, żeby nie oszaleć w domu. Ale oczywiście najważniejsze dziś bobo na wizycie i żeby z nią/nim wszystko było w porządku 😊
 
reklama
Ja znów tak na szybko. Siedzę w ogrodzie bo tu zasięg najlepszy ale już mi 3 razy post usunęło... za to ptaszki mi nad głowa ćwierkają wiec nawet nie sposób się denerwować.

@niemandin spóźnione ale szczere wszystkiego naj najlepszego! Spełnienia marzeń, dużo zdrowia, radości z tej ciąży, z dziecięcia ale i we wszystkich innych obszarach życia tez!


Ja dziś nie śpię od 7 ze stresu przed wizyta u teściów. U mnie poszło lekko, cudnie wręcz. Ale tez oni mnie znaja od 30 lat to i wiedza, ze pewnych rzeczy nie zdzierżę nawet jeśli obiektywnie są miłe ;p
Ach w ogóle tata podobno 4 dni przed naszym przyjazdem się zrobił sentymentalny, wspominał dzieciństwo moje i siostry. Takie przeczucia ;)


A w ogóle kupiłam sobie w outlecie płaszcz ciążowy za 50zl z asosa. Nowka sztuka tylko kilka sezonów do tylu. Stwierdziłam, ze szkoda mi będzie kilka stow dać na jesieni a teraz na wiosnę eleganckie wyprzedaże :D
 
Hej dziewczyny, cieszę się że do Was dołączyłam 😊 to moja pierwsza ciąża, termin mam na 1.12 więc aktualnie 16tc 😊 wszystko super ale jak Wy radzicie sobie z myślami związanymi np ze zdrowiem dziecka? U mnie wszystkie wyniki i usg super a jednak czasem nachodzą mnie wyrzuty jak coś zjem czy nie szkodzę dziecku 😂 oszaleć idzie! Nacodzien prowadzę ogólnie bezstresowe i spokojne życie, czasem jednak w obawie o dobra maluszka nachodzą mnie takie głupoty.... Dajcie znać jak to jest u Was myślę że wielu nam pomoże takie podzielenie się jak to jest u innych mam. Życzę Wam sloncznego weekendu 😊
 
Ja mam termin na 8.12 ale chciałabym urodzić w listopadzie. Wiadomo że nie chce wczesniaka, ale na święta już by był dużą kluchą😁 ale pomarzyć sobie mogę
Wcześniak jest do 37+6 tc. Przyjmuje się że dziecko urodzone na dwa tygodnie przed terminem jest donoszone wiec jak najbardziej mogłabyś rodzić na sam koniec listopada :) Ja już wiem że bede rodzić tydzień- dwa przed terminem bo będę mieć CC
 
Hej dziewczyny 😍 na dworze jest upalnie. Dzisiaj wybieram się na zakupy od 1 raz od dłuższego czasu 😍 jutro rocznica 50 ślubu dziadków i oprócz prezentu mam zamiar kupić niebieskie buciki 😍 wydaje mi się że będą mieli fajna pamiątkę 😁
 
Hej Dziewczyny 😊 noc była dobra Córeczka przespała pięknie. Mnie dzisaj plecy bolą nie wiem od czego mam tylko nadzieję że korzonki mnie nie siekna 😅 Teraz Córeczka na drzemke bo już padnięta 🤷‍♀️ normalnie idzie spać o 12 ale tu cały dzień biega po polu to i może się zmęczyła 😅 my dzisaj gril Mąż ma urodziny także dzisaj świętujemy ja oczywiście przy piwku bezalkoholowym 😁 miłego dnia! ❤️
 
Łajza lekarka z pakietu prv mi dziś nie robila usg i nie mam nowego zdjęcia fasolki! Badala tylko tętno 😭 (ktore jest idealne na szczęście). Za tydzień mam lekarza na nfz (ktory zdjęć nie drukuje), to się dowiem wtedy ile już urosła no i by pasowało się na polowkowe juz umówić, bo jutro zaczynam 16tc :) Wy się juz poumawialuscie? Jesli tak to w ktorym tygodniu?
Ja mam jakas wizyte za tydzien w szpitalu, ale szczerze nawet nie wiem co mi tam beda robic. Ale moze jak tam pojde to mi dadza juz termin polowkowego, bo tez tam w szpitalu bede miec. Szkoda, ze nie udalo Ci sie podgladnac bejbika, ale dobrze, ze wszystko jest w porzadku 👍😊

Ja dzis sie przemeczylam cala noc, znowu ta cholerna migrena 😥😥😥 i nadal mnie boli.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊😘
 
Łajza lekarka z pakietu prv mi dziś nie robila usg i nie mam nowego zdjęcia fasolki! Badala tylko tętno 😭 (ktore jest idealne na szczęście). Za tydzień mam lekarza na nfz (ktory zdjęć nie drukuje), to się dowiem wtedy ile już urosła no i by pasowało się na polowkowe juz umówić, bo jutro zaczynam 16tc :) Wy się juz poumawialuscie? Jesli tak to w ktorym tygodniu?
Ja mam właśnie za tydzień wizytę u swojego i mam nadzieje, ze mi zrobi usg abym mogła podejrzeć malenstwo 🙏🏼❤️ Ja już się zapisałam na połówkowe na 16 lipca to będzie 20 tc.
 
reklama
Łajza lekarka z pakietu prv mi dziś nie robila usg i nie mam nowego zdjęcia fasolki! Badala tylko tętno 😭 (ktore jest idealne na szczęście). Za tydzień mam lekarza na nfz (ktory zdjęć nie drukuje), to się dowiem wtedy ile już urosła no i by pasowało się na polowkowe juz umówić, bo jutro zaczynam 16tc :) Wy się juz poumawialuscie? Jesli tak to w ktorym tygodniu?

Szkoda,że nie mogłaś podglądać maluszka.
Ja powinnam miec badanie połówkowe. W 18 tyg. ale ze wzgledu na wyjazd ,będzie w 17 +5 czyli 10.07 :) pozniej jeszcze zrobię sobie prywatnie w Polsce w 20 tyg.

Ogólnie chyba od 18-22 tyg sie robi :)
 
Do góry