reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Co do rozmowy z genetykiem, lekarz wczoraj do mnie dzwonił powiedzieć, co wyszło źle w pappa i tylko wspomniał, że pani genetyk też pewnie będzie do mnie dzwoniła. Do tej pory nie dostałam od niej żadnego telefonu.
 
Hej :) ja po wczorajszym badaniu nie mogłam spać cała noc. Brzuch mnie tak strasznie bolał, że nie wiedziałam co się dzieje. Też spędziłyście na prenatalnym ponad godzinę? Wyściskana byłam przez lekarza z każdej strony, a dzieciątko uparte bardziej ode mnie - nie chciało zmienić pozycji.
Przed samym wejściem do gabinetu byłam na granicy płaczu ze stresu. Masakra. Koniec końców wszystko wyszło dobrze i chyba będzie dziewczynka - chociaż cały czas miałam wrażenie, że w środku siedzi chłopak. 🙊Zobaczymy czy się nie zmieni 😀😂

Gratulacje zdrowego bobasa :)

Cześć Dziewczyny, postanowiłam dołączyć do Waszej grudniowej grupy. Obserwuję Was już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz postanowiłam dołączyć. Miło widzieć, jak bardzo się wspieracie wzajemnie, to takie niespotykane w dzisiejszych czasach. Gratuluję Wam wszystkim z całego serca!

Witaj :) która ciąża? Miałaś już badania?

edit: już doczytałam :)
Dziewczyny, ja tak na szybko.
57mm szczęścia, naprawdopodobniej dziewczyna.

Aaaaa gratulacje😍🍀
 
Mam pytanie do mamusiek, ktore czują juz ruchy albo mają kolejne dziecko..
Zauwazylam juz ktorys dzien takie uczucie i coraz bardziej sie przekonuje ze to ruchy. Tak po jednej stronie jakby takie przesuwanie po skórze.. Porownalabym to do ruszenia głowica od usg po brzuchu tylko tak od srodka... Myslicie, ze to to?
Na początku to zwykle są delikatne muśnięcia, ale każda mama inaczej odczuwa więc ciężko powiedzieć :) wysłuchaj się w swoje ciało, na pewno będziesz umiała odróżnić bulgotanie jelit od ruchów dzidziusia :)
 
Cześć Dziewczyny, postanowiłam dołączyć do Waszej grudniowej grupy. Obserwuję Was już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz postanowiłam dołączyć. Miło widzieć, jak bardzo się wspieracie wzajemnie, to takie niespotykane w dzisiejszych czasach. Gratuluję Wam wszystkim z całego serca!
Hej 😁 ja robiłam to samo że najpierw poczytałam i się odezwałam😁 dziewczyny bardzo serdecznie nowe mamy przyjmują 😍❤️
 
Hej dziewczyny ☺ ja już po usg i pobraniu krwi do testu pappa. Jestem szczęśliwa usg wyszło bardzo dobrze wszystkie parametry prawidłowe, dzidzia ładnie rośnie ma już 5.9cm termin z 22.12 zmienił się na 20.12 więc tego będę się trzymać. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które mają jeszcze dzisiaj wizytę 😄
 
Hej dziewczyny ☺ ja już po usg i pobraniu krwi do testu pappa. Jestem szczęśliwa usg wyszło bardzo dobrze wszystkie parametry prawidłowe, dzidzia ładnie rośnie ma już 5.9cm termin z 22.12 zmienił się na 20.12 więc tego będę się trzymać. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które mają jeszcze dzisiaj wizytę 😄
No to pięknie :) gratuluję zdrowego bobasa :)
 
reklama
Do góry