reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Juz w tym tygodniu w koncu po miesiącu mam wizyty 🤭😍 w środę mam swojego ginekologa.. Bedzie 13+1, a w piątek prenatalne 13+3 🤭 juuuz sie nie moge doczekać ❤

Ja też w środę i będzie 12+4 😊 Już nie mogę się doczekać, tym bardziej że właśnie szukałam dzidzi i nie znalazłam.. Tzn na początku złapałam, ale było to krótko i nie wiem czy mi się wydawało czy dzidzia uciekła i się schowała..
 
Ja też w piątek prenatalne 😁 Jutro PAPPA i badania krwi i moczu, a 5.06 USG :) Też nie mogę się doczekać, mój lekarz akurat jest specjalistą od prenatalnych u nas w mieście i powiedział, że na 90% będzie w stanie określić płeć ❤ Chciałabym już zacząć coś kupować powoli 😁

Czy któraś ma kontakt z @Mrs.Alice ? Jestem ciekawa, co tam u niej :)

Tak, pisałam z nią i niestety poroniła
 
Dziewczyny, miala któraś z was? klocie koło pępka...tak jakbym miała kolke przy bieganiu....
Mnie tak czasem kłuje ale bardziej na lewo od pępka. I mam wrażenie, że zawsze w jednym miejscu 🤔 są to 2-3 ukłucia w odstępie kilku minut i spokój. Przechodzi jak się położę albo zmienie pozycje gdy już leżę :p ogólnie nie jakiś mocny ból ale wyczuwalny :)
 
reklama
To prawda z pierwszym dzieckim objawy mialam dopiero potem pozno teraz objawy mam od samego poczatku ciazy pierwokropny bol brzucha podobno byl spowodiwany wynikiem tsh 19 trzeci dzien biore chormony i jak reka odiol zero bolu mam nadzieje ze sxybko mi to spadnie biore dawke az 75 podibno wysoka.
Byle moje.u dziecku nic sienie stalo. Kazdego dnia prosze boga by wszystko bylo ok.
Nie masz objawow ciesz sie 😍 a z dzidzia napewno wszystko okglowa do gory kochana
Ja miejac obiawy boje die znowu ze cos jest nie tak.
Ja biorę letrox na tsh 150 wiec 75 to wcale nie tak dużo 😜 nie martw się będzie wszystko dobrze :)
 
Do góry