reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
10+3 sama nie wiem raz już przeszłam poronienie zatrzymane więc że wcale nie musi się to powtórzyć lecz głową trochę myśli...
Od 11 tygodnia też tak miałam, kilka dni bez objawów, a później wracały, teraz mam 14 tydzień i nadal zdarza mi się wymiotować szczególnie rano, myślałam, że już mi przeszło bo 5 dni miałam spokój a od wczoraj znowu. Pozdrawiam i nie myśl za dużo :)
 
Czy któraś z Was miała lub ma problem z rwą kulszowa w ciąży ?
Od 2 tyg drętwieje mi prawa noga tylko zewnętrzna strona uda jak leżę na plecach. W zeszłym tyg miałam w nocy przeszywający ból Właśnie w tej nodze i później ustało, dzis w nocy znowu ten sam ból. Wujek Google mówi ze to rwa kulszowa i ze często pojawia się w ciąży :(
 
10+3 sama nie wiem raz już przeszłam poronienie zatrzymane więc że wcale nie musi się to powtórzyć lecz głową trochę myśli...
Rozumiem Twoje obawy, ja obecnie 10+1 też mnie przestało mdlić , piersi też przestały boleć, spać mi się tak nie chciało ale okazało się że to tylko na dwa dni. Chyba organizm uznał że potrzebuje się zregenerować, od wczoraj wieczora non stop mnie mdli. Próbuj teraz wypocząć, zregenerować siły bo zaraz może wszystko wrócić.
 
Czy któraś z Was miała lub ma problem z rwą kulszowa w ciąży ?
Od 2 tyg drętwieje mi prawa noga tylko zewnętrzna strona uda jak leżę na plecach. W zeszłym tyg miałam w nocy przeszywający ból Właśnie w tej nodze i później ustało, dzis w nocy znowu ten sam ból. Wujek Google mówi ze to rwa kulszowa i ze często pojawia się w ciąży :(
Ja choruje na rwę kulszowa od 10 lat
 
Czy któraś z Was miała lub ma problem z rwą kulszowa w ciąży ?
Od 2 tyg drętwieje mi prawa noga tylko zewnętrzna strona uda jak leżę na plecach. W zeszłym tyg miałam w nocy przeszywający ból Właśnie w tej nodze i później ustało, dzis w nocy znowu ten sam ból. Wujek Google mówi ze to rwa kulszowa i ze często pojawia się w ciąży :(
Mnie zaczyna łapać i jak byłam na wizycie to mówiłam o tym lekarzowi to kazał się oszczędzać najlepiej unikać odkurzania i mycia podłóg, ogólnie należy unikać pozycji ze zgiętym tułowiem
 
Pewnie niewiele pomogą jak dziecka nie zobaczą. Sama mu podaje leki na zbicie gorączki, w nocy robiłam okłady taki był gorący, miał 39 stopni :( jak się pogorszy albo leki przestaną działać to wiadomo, że pojedziemy do szpitala ale tak, to nie widzę sensu. U nas w mieście bardzo kiepsko działa wieczorynka i na pewno będą kazali mi czekać w meeeega długiej kolejce przez kilka godzin co nikomu się nie przysłuży, ani mi i mężowi ani młodemu z taka temperatura..
Ja mysle, ze te wymioty w czwartek to juz byly na to, teraz ma goraczke, ja bym to powiazala razem.
 
reklama
Czy któraś z Was miała lub ma problem z rwą kulszowa w ciąży ?
Od 2 tyg drętwieje mi prawa noga tylko zewnętrzna strona uda jak leżę na plecach. W zeszłym tyg miałam w nocy przeszywający ból Właśnie w tej nodze i później ustało, dzis w nocy znowu ten sam ból. Wujek Google mówi ze to rwa kulszowa i ze często pojawia się w ciąży :(
Ja mialam w pierwszej ciazy, ale chyba na troche pozniejszym etapie. Obawiam sie, ze w tej sie powtorzy, bo przez ostatnie rok to nawet w czasie okresu mnie lapalo, wlasnie w prawej nodze.
Juz w tym tygodniu w koncu po miesiącu mam wizyty 🤭😍 w środę mam swojego ginekologa.. Bedzie 13+1, a w piątek prenatalne 13+3 🤭 juuuz sie nie moge doczekać ❤
Ragda odliczam razem z Toba do piatku 😁 tez mam prentalne i w ogole pierwsza wyczekiwana wizyte ❤️
 
Do góry