reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny a jak to jest z tymi bakteriami w moczu? Same bakterie też są groźne czy tylko w połączeniu z czymś? Ja miałam bardzo liczne bakterie i moja gin stwierdziła, że nic z tym nie trzeba robić.. a Wy tu piszecie, że miałyście/macie antybiotyki od razu.. hmm..


Tak polecam 🙂
Moja ginekolog przy każdej bakterii w moczu reagowała od razu.
 
reklama
Zobacz sobie na spodnie z hm. Maja ladne jeansy. Droższe ale kupilam dzisiaj i fajne sa :) nie maja żadnego guzika. :) aleee tez sa długie.. S-ke mam za dlugie tak o 5 cm :D

Dla mnie to tez nie do wyobrazenia :D ja zawsze się smialam ze swoich malutkich :D
Właśnie w moim h&m nie ma działu ciążowego, a jak chcialam zamówić w weekend ze strony to wszystko było wykupione 😥
 
też nie lubię tych ciążowych, przez ten guzik wszystkie bluzki są za krótkie do tych spodni, do tego mi zjeżdzają. Ja podebrałam joggery mojemu mężowi 🤭
Tak i właśnie wszystkie bluzki za krótkie i tak widać ten materiał 😬 i jeszcze zwłaszcza ze ja większość bluzek mam krótkich, zeby pasowały do spodni z wysokim stanem 😂
 
Moja mama pochwaliła sie dzis pierwszy raz że będzie babcią 😂 wszyscy sa tacy szczesliwi po tej dzisiejszej wizycie 😅 narzeczony to aż slyszalam przez telefon ze sie wzruszyl jak zobaczyl na zdjecie ktore mu wyslalam 😆 w ogole nie wiem czemu ale mi sie tak chce plakac jak patrze na to zdjecie albo nawet mysle o tym co dzis widzialam ze nie wiem 😅 ze szczescia 🥰
Też mi się czasem płakać chce ze szczęścia 😂 ah te hormony 😉

Przypomnialyscie o pomidorowej 😱 ale mam ochote teraz !!! Jutro robie na obiad obowiązkowo 😍😍😍
U mnie jutro też pomidorowa 😊

Moja ginekolog przy każdej bakterii w moczu reagowała od razu.
I wtedy od razu kazała Ci robić posiew tak?
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi bakteriami w moczu? Same bakterie też są groźne czy tylko w połączeniu z czymś? Ja miałam bardzo liczne bakterie i moja gin stwierdziła, że nic z tym nie trzeba robić.. a Wy tu piszecie, że miałyście/macie antybiotyki od razu.. hmm..


Tak polecam 🙂
Same miałaś bakterie ? A azotyny albo leukocyty?
 
reklama
Do góry