reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

też nie lubię tych ciążowych, przez ten guzik wszystkie bluzki są za krótkie do tych spodni, do tego mi zjeżdzają. Ja podebrałam joggery mojemu mężowi 🤭
Tez sobie nie wyobrażam chodzić w tych ciążowych a w „normalnych” już przy dłuższym chodzeniu rozpinał guzik 😬 a ja właśnie w oczekiwaniu na USG 🤭
 
reklama
[GROUP=]martini31[/GROUP]
Pewnie ze można 😊 na necie tego jest pełno w sklepie w którym swój wózek 2w1 kupowałam również była sama gondola
 
Czesc wszystkim mam 4,7 cm. Serduszko jak dzwon, pępowinka tętni. Mamusia moze odstawic duphaston i po wyleczeniu infekcji wrocic do przytulanek 🥰🥰🥰

Aha widzialam wyrostek plciowy i mega sie zdziwie jak bedzie facet bo sa typowe widełki 😅
Jaki fajny maly alien 😁
To jak się chwalimy typami co do wózków to na godnole jeszcze nie jestem zdecydowana, znalazłam kilka które mi się podobają, ale ta druga lekka spacerówkę z jedną rączka to bym chciała Cosatto Wosh Spectralux uwielbiam te kolory!😍
Bardzo ladny 😊 tak masz racje z ta jedna raczka, bo jak sie pcha jedna reka taki co ma dwie raczki to trzeba zygzakiem chodzic 😂
Torty ciąża I migrena to nie dobre połączenie. Właśnie ruchy czuje nie raz takie jakby już z 10cm mialo A nie 5 hm.



Haha też mnie ciekawi ogromnie ;)



Wiesz jak są mysli to nie zależnie co robisz one są. Na usg będzie 12+3 mniej więcej Ale że nie miałam usg to nie wiem co tam wyjdzie za termin.

Za już pojutrze.

@Piernik98 ciesze się że na ust wsio ok.. I dziewuszka prawdopodobnie. Super :D
Miałysmy miec razem usg !

Kto że mną czeka na piątek? Jak na zbawienie ?

Jejjjjj
Migrena i cokolwiek to fatalne polaczenie, a taka mialam nadzieje, ze w ciazy te migreny zlagodnieja 😢

Ja tez mam w piatek, ale nastepny, 5.06 i widze, ze tez jest nás kilka na ten dzien 😁

Cześć dziewczyny/ kobietki :-) Jestem nowa....9 tydzień....3 ciąża.. niepalnowana. Pierwsze dzieciątko planowane Amelka zmarła mając ponad 4 miesiące (01/2017 - wielowadzie). Kolejna ciąża planowana Maksio zdrowy chłopak urodzony 05/2018. Bardzo się stresuję kolejną ciążą, nota bene nieplanowaną. Stres jest przeogromny przed badaniami pretantalnymi, które mam 18.06. W porzedniej ciąży przeżywałam to samo, do tego stopnia, że w dniu badań zemdlałam rano i wylądowalam w szpitalu z poszytą warga, głową i wybitym kciukiem. Dlatego też zapisałam się na forum, żeby trochę "pogadać, wyżalić się i posłuchać o innych radościach, problemach, sprawach"
Witaj 😊 Bardzo wspolczuje straty coreczki, trzymam mocno kciuki, zeby tym razem bylo ok ✊✊

Ja juz odrobine lepiej, ale nie jestem w stanie nic zjesc dzisiaj, nawet zupa pomidorowa mi nie wchodzi.
Wyobrazcie sobie, ze m wyciagnal moja stara maszyne do szycia i cos tam sobie kombinuje, teraz obszyl tasiemka taki folkowy material co kupilismy na obrus i chodzi dumny 😊💪
 
Jaki fajny maly alien 😁

Bardzo ladny 😊 tak masz racje z ta jedna raczka, bo jak sie pcha jedna reka taki co ma dwie raczki to trzeba zygzakiem chodzic 😂

Migrena i cokolwiek to fatalne polaczenie, a taka mialam nadzieje, ze w ciazy te migreny zlagodnieja 😢

Ja tez mam w piatek, ale nastepny, 5.06 i widze, ze tez jest nás kilka na ten dzien 😁


Witaj 😊 Bardzo wspolczuje straty coreczki, trzymam mocno kciuki, zeby tym razem bylo ok ✊✊

Ja juz odrobine lepiej, ale nie jestem w stanie nic zjesc dzisiaj, nawet zupa pomidorowa mi nie wchodzi.
Wyobrazcie sobie, ze m wyciagnal moja stara maszyne do szycia i cos tam sobie kombinuje, teraz obszyl tasiemka taki folkowy material co kupilismy na obrus i chodzi dumny 😊💪
Jak nawet pomidorowa nie wchodzi to jest prawdziwy dramat 😭 przytulam! (W obu ciążach nawet jak rzygalam na kilometr zawsze byłam w stanie wypić kole, zjeść cheeseburgera z McDonalda i pomidorowke mojej mamy, teraz tak samo ;) ). A co do szycia - dopinguj męża! Zaraz Ci uszyje pościel dla maluszka, rożek, pieluszki a od tego krok do ubranek 😁
 
Ja bym wzięła 2w1 chociaż u nas spacerówka z takiego zestawu się nie sprawdziła. Była zbyt duża i zbyt ciężka wg mnie.

Super czyli wyniki tez w normie ☺️ Hmmm wiec polecasz adamex tak coś ? 😁
A można kupić sama gondole? Chyba mało firm ma takie propozycje. Ja zazwyczaj widywałam 2w1 i 3w1.



Miałam Adamex vicco z żelowymi kołami i z gondoli byłam bardzo zadowolona. Cichutko jeździła cały czas, plynnie, fajne amortyzatory, wygodnie korzystało się z kosza pod wózkiem co w wielu wózkach jest probleme.


Super wyniki 🙂
Ja też dziś odebrałam wyniki krwi i ciesze się bardzo bo glukoza mi spadła i mieści się w normie i nie muszę się już martwic 🙂


Ekstra wiadomości 😍


Ale masz dziś dobry dzień 🙂


Współczuję bardzo z powodu córeczki.. witaj wśród grudniowych mam 🙂 trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża przebiegała bez problemów i dzidziuś urodził się zdrowy 🙂
 
reklama
Ile razy? Jaka bakteria? Jak zwalczałaś ? Kiedy wykrywałaś? Miałaś jakieś objawy?
Z 4 razy kurcze nie pamiętam jaka była to bakteria bo było to w 2018 roku. Miałam w tej ciąży mnóstwo antybiotyków jak i w tabletkach ale dopiero w szpitalu podane dożylnie mi pomogły 😊 za 1 razem nie miałam żadnych objawow ale kiedy bakteria pomimo brania antybiotyków nie znikała zaczęłam odczuwam pieczenie parcie na pęcherz a mało sikalam 😅 jadłam i pilam dużo żurawiny na prawdę działa cuda 😊 w szpitalu położna mi poradziła by jeść suszona żurawinę może niech Twoja żona sprobuje 😊 i wyjątkowo dbałam wtedy jeszcze bardziej o higienę
 
Do góry