reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny macie problem z pulsem? Ciśnienie mam w normie a puls nawet przy leżeniu czy tez spaniu wynosi od 95-125 nie mogę nawet spać bo własny łomot serca mnie budzi...
 
Dziewczyny macie problem z pulsem? Ciśnienie mam w normie a puls nawet przy leżeniu czy tez spaniu wynosi od 95-125 nie mogę nawet spać bo własny łomot serca mnie budzi...
Zbadaj cukier i tarczyce. U mnie akurat wysoki puls i kołatania serca są od nerwicy ale podobno cukier i tarczyca tez moga miec wplyw jesli sa nie w porządku.
 
Odebrałam dzisiaj spodnie ciążowe z lidla, ale kurde nie podobają mi się. Tzn chyba żadne ciążowe nie będą mi się podobać. one mają tak nisko ten guzik, totalnie nie jestem przyzwyczajona do takiego czegoś, bo ja zawsze noszę spodnie ze średnim albo wysokim stanem. A moje już wszystkie za ciasne oprócz jednych takich eleganckich na gumce i drugich co były przyduże, ale też nie wiem na jak długo ;x
No i za długie na mnie, nawet modne podwinięcie dołu za bardzo nic nie daje, bo muszę je wywinąć 5 razy 😂

Ale pewnie jak brzuch będzie rósł to nie będę wybrzydzać tylko nosić co się da 😂
 
Dziewczyny macie problem z pulsem? Ciśnienie mam w normie a puls nawet przy leżeniu czy tez spaniu wynosi od 95-125 nie mogę nawet spać bo własny łomot serca mnie budzi...
Ja od zawsze miałam w granicach 100 przy spoczynku, teraz mam nawet trochę większy ale u mnie to norma i przywykłam ze tak po porostu mam 😁
 
Czesc wszystkim mam 4,7 cm. Serduszko jak dzwon, pępowinka tętni. Mamusia moze odstawic duphaston i po wyleczeniu infekcji wrocic do przytulanek [emoji3059][emoji3059][emoji3059]

Aha widzialam wyrostek plciowy i mega sie zdziwie jak bedzie facet bo sa typowe widełki [emoji28]
Cudownie [emoji3590]
Prawie 5 cm szczęścia [emoji7]
 
Ten moj lekarz znowu dzis o hemoroidy pytal i chcial palucha pchac w inną dziurke 😂😂😂 ale ubiegłam go z odpowiedzią jak byl w polowie pytania wiec ufff ominelo mnie 🤣😅 on to niezly jest 😅 ale prze miły facet. Ja tak zawsze wstydliwie ide zakrywajac sie swetrem a on że w tym miejscu nie trzeba sie wstydzic bo
Cudownie [emoji3590]
Prawie 5 cm szczęścia [emoji7]
Taaak 😍
 
reklama
Dzięki ;)a jeszcze ostatnio się śmiałam i mówię chłopu "ciekawe ile będzie rozwodów a ile ciąż po wirusie Covid 19"...no i wykrakałam...Kurde jak nastolatka..a tu 40 -tka w tym roku na karku 😆
Cześć :) rozgość się u nas. To jest moja druga ciąża również nie planowana ale za to wymarzona ( pierwsza ciąża odejście wód w 28tc) Ja tak samo jak Ty bardzo się boję i życzę Ci z całego serca bezproblemowej ciąży 😘 Oj uwierz że poczujesz się jak nastolatka, dzieci bardzo odmładzają. Moja mama urodziła moją siostrę w wieku 42 lat, między mną a siostrą jest 20 lat różnicy. Mama odmłodniała o 20 lat :) Poza tym uważam że to piękne być świadomą, doświadczoną mamą. Z mojej prespektywy widzę jeszcze jeden ogromy plus na moją korzyść: mama jest na bieząco i służy mi poradą w każdej kwesti a nasze dzieci mogą fajnie spędzać razem czas (między moim synem a siostrą jest 5 lat różnicy)
 
Do góry