reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny/ kobietki :-) Jestem nowa....9 tydzień....3 ciąża.. niepalnowana. Pierwsze dzieciątko planowane Amelka zmarła mając ponad 4 miesiące (01/2017 - wielowadzie). Kolejna ciąża planowana Maksio zdrowy chłopak urodzony 05/2018. Bardzo się stresuję kolejną ciążą, nota bene nieplanowaną. Stres jest przeogromny przed badaniami pretantalnymi, które mam 18.06. W porzedniej ciąży przeżywałam to samo, do tego stopnia, że w dniu badań zemdlałam rano i wylądowalam w szpitalu z poszytą warga, głową i wybitym kciukiem. Dlatego też zapisałam się na forum, żeby trochę "pogadać, wyżalić się i posłuchać o innych radościach, problemach, sprawach"
Gratuluję synka i kolejnej ciąży [emoji3590]
I bardzo mi przykro z powodu straty córeczki [emoji3064]
Będziemy się tutaj wzajemnie wspierać ale i pewnie zamartwiać.
Ja mam prenatalne 4 dni po Tobie [emoji4]
 
reklama
Dzięki ;)a jeszcze ostatnio się śmiałam i mówię chłopu "ciekawe ile będzie rozwodów a ile ciąż po wirusie Covid 19"...no i wykrakałam...Kurde jak nastolatka..a tu 40 -tka w tym roku na karku [emoji38]
Ja skończyłam 40 w lutym [emoji4]
I nasze też nie jest planowane - cud pandemiczny [emoji1787]
 
Odebrałam dzisiaj spodnie ciążowe z lidla, ale kurde nie podobają mi się. Tzn chyba żadne ciążowe nie będą mi się podobać. one mają tak nisko ten guzik, totalnie nie jestem przyzwyczajona do takiego czegoś, bo ja zawsze noszę spodnie ze średnim albo wysokim stanem. A moje już wszystkie za ciasne oprócz jednych takich eleganckich na gumce i drugich co były przyduże, ale też nie wiem na jak długo ;x
No i za długie na mnie, nawet modne podwinięcie dołu za bardzo nic nie daje, bo muszę je wywinąć 5 razy 😂

Ale pewnie jak brzuch będzie rósł to nie będę wybrzydzać tylko nosić co się da 😂
Zobacz sobie na spodnie z hm. Maja ladne jeansy. Droższe ale kupilam dzisiaj i fajne sa :) nie maja żadnego guzika. :) aleee tez sa długie.. S-ke mam za dlugie tak o 5 cm :D
Ja też, w końcu właśnie takie normalne B jest okej.
Ale mi się wydaje, że wcale nie mam takich małych cycków, więc nie umiem sobie nawet wyobrazić D, E czy jeszcze jakichś :D
Dla mnie to tez nie do wyobrazenia :D ja zawsze się smialam ze swoich malutkich :D
 
Zobacz sobie na spodnie z hm. Maja ladne jeansy. Droższe ale kupilam dzisiaj i fajne sa :) nie maja żadnego guzika. :) aleee tez sa długie.. S-ke mam za dlugie tak o 5 cm :D

Dla mnie to tez nie do wyobrazenia :D ja zawsze się smialam ze swoich malutkich :D

A jaki rozmiar nosisz zwykłych dżinsów?
Ja jutro się wybieram do Esotiqa, bo jest - 70%, może coś dorwę:) Bo już mnie cisną wszystkie biustonosze :(
 
Nie żebym wypominala wiek ale nie jesteś tu sama @EvilDesiree zgłoś się ;) wszystkie nasze dzidziusie poczęte w ciekawych czasach ;) będziemy im to wspominać do końca życia haha [emoji16]
Haha wlasnie powiedziałam mężowi, że jakby co... jeśli będzie dziewczynka i nie będziemy mogli się zgodzić co do imienia to damy na imię: Pandemia [emoji12]
Może być też [emoji146] Korona ale Pandemia to bardziej uniwersalne [emoji4][emoji106]
 
Ja od zawsze miałam w granicach 100 przy spoczynku, teraz mam nawet trochę większy ale u mnie to norma i przywykłam ze tak po porostu mam [emoji16]
No to macie wysoko faktycznie. Ja to jestem żółw w takim razie...tak 65-70 spoczynkowe...
Chociaz u gina mi skacze do 95 nawet. Ale tam to i ciśnienie wywalone w kosmos.
 
Dziewczyny macie problem z pulsem? Ciśnienie mam w normie a puls nawet przy leżeniu czy tez spaniu wynosi od 95-125 nie mogę nawet spać bo własny łomot serca mnie budzi...
Miałam tak przy poprzedniej ciąży w tej jeszcze nie sprawdzałam, cukier miałam w normie z tarczycą też nie mam problemów za to ważę trochę więcej i mam astmę.
 
Odebrałam dzisiaj spodnie ciążowe z lidla, ale kurde nie podobają mi się. Tzn chyba żadne ciążowe nie będą mi się podobać. one mają tak nisko ten guzik, totalnie nie jestem przyzwyczajona do takiego czegoś, bo ja zawsze noszę spodnie ze średnim albo wysokim stanem. A moje już wszystkie za ciasne oprócz jednych takich eleganckich na gumce i drugich co były przyduże, ale też nie wiem na jak długo ;x
No i za długie na mnie, nawet modne podwinięcie dołu za bardzo nic nie daje, bo muszę je wywinąć 5 razy 😂

Ale pewnie jak brzuch będzie rósł to nie będę wybrzydzać tylko nosić co się da 😂
też nie lubię tych ciążowych, przez ten guzik wszystkie bluzki są za krótkie do tych spodni, do tego mi zjeżdzają. Ja podebrałam joggery mojemu mężowi 🤭
 
reklama
Apropo wózków. Jaki lepiej kupić (kompletnie się nie znam) 2w1 czy 3w1? Podobno foteliki w zestawie 3w1 są kiepskiej jakości i lepiej kupić oddzielnie.. To prawda? Czy któraś ma zestaw 3w1 i jest zadowolona?
Ja bym wzięła 2w1 chociaż u nas spacerówka z takiego zestawu się nie sprawdziła. Była zbyt duża i zbyt ciężka wg mnie.

Ja mam 2w1 ale to kompletny nie wypal. Posiadam bebetto Holand. Z biegiem. Czasu jakbym mogła go cofnąć to kupiła bym sama gondole a później osobno spacerowke a dlatego że spacerówki w wózkach 2w1 są ciężkie i nie poręczne. Składa się jak krowa dużo miejsca zajmuje w aucie a schodzenie z nią z 1 piętra w bloku doprowadzało mnie do furi 😂
A można kupić sama gondole? Chyba mało firm ma takie propozycje. Ja zazwyczaj widywałam 2w1 i 3w1.

Super poczytać co doradzacie 😁 ja obserwuje mamusie z moich okolic i jest bardzo zadowolona z firmy adamex i mam swój wymarzony tez 2w1 ale właśnie my mieszkamy w domku wiec problem ze schodami rozwiązany 😜 ale najpierw chciałabym jednak zobaczyć wózek na żywo przed kupnem.
Też fajny, podobny do Junamo Flou czy jakoś tak. Oglądałam podobne modele :) czyli spotkałaś się z tą firmą Adamex? :)
Miałam Adamex vicco z żelowymi kołami i z gondoli byłam bardzo zadowolona. Cichutko jeździła cały czas, plynnie, fajne amortyzatory, wygodnie korzystało się z kosza pod wózkiem co w wielu wózkach jest probleme.

Odebrałam wyniki krwi i moje tsh spadło na 0,39 wow a zaczynałam ciąże z wynikiem 11 wiec ekstra pewnie będziemy po mału zmniejszać już dawkę :) ATPo nadal wysokie ale mam hashimoto wiec cóż chyba z tym wiele nie zrobimy, a z krwi monocyty wyszły trochę ponad norme bo norma 4 ja mam 5 ale tak to wszystko gra ☺️ Cieszę się bardzo z tego tsh i ciekawe co jutro lekarza powie 🥰 już teraz byle do jutra i zobaczę się z moim maleństwem ❤️🥰
Super wyniki 🙂
Ja też dziś odebrałam wyniki krwi i ciesze się bardzo bo glukoza mi spadła i mieści się w normie i nie muszę się już martwic 🙂

Czesc wszystkim mam 4,7 cm. Serduszko jak dzwon, pępowinka tętni. Mamusia moze odstawic duphaston i po wyleczeniu infekcji wrocic do przytulanek 🥰🥰🥰

Aha widzialam wyrostek plciowy i mega sie zdziwie jak bedzie facet bo sa typowe widełki 😅
Ekstra wiadomości 😍

Co wiecej moge bronic licencjatu zdalnie przez skype 😁😁😁 super 😍
Ale masz dziś dobry dzień 🙂

Cześć dziewczyny/ kobietki :-) Jestem nowa....9 tydzień....3 ciąża.. niepalnowana. Pierwsze dzieciątko planowane Amelka zmarła mając ponad 4 miesiące (01/2017 - wielowadzie). Kolejna ciąża planowana Maksio zdrowy chłopak urodzony 05/2018. Bardzo się stresuję kolejną ciążą, nota bene nieplanowaną. Stres jest przeogromny przed badaniami pretantalnymi, które mam 18.06. W porzedniej ciąży przeżywałam to samo, do tego stopnia, że w dniu badań zemdlałam rano i wylądowalam w szpitalu z poszytą warga, głową i wybitym kciukiem. Dlatego też zapisałam się na forum, żeby trochę "pogadać, wyżalić się i posłuchać o innych radościach, problemach, sprawach"
Współczuję bardzo z powodu córeczki.. witaj wśród grudniowych mam 🙂 trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża przebiegała bez problemów i dzidziuś urodził się zdrowy 🙂
 
Do góry