reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Witamy w naszym gronie :) życzymy bezproblemowej ciąży :) trochę nas tu jest z nieplanowanymi ciążami ;) i z trzecimi ciążami ;) ja również trzecia i nieplanowana :) wylewaj u nas stresy żeby się już omdlenia nie powtórzyly!:)



Dzięki ;)a jeszcze ostatnio się śmiałam i mówię chłopu "ciekawe ile będzie rozwodów a ile ciąż po wirusie Covid 19"...no i wykrakałam...Kurde jak nastolatka..a tu 40 -tka w tym roku na karku 😆
 
reklama
Dzięki ;)a jeszcze ostatnio się śmiałam i mówię chłopu "ciekawe ile będzie rozwodów a ile ciąż po wirusie Covid 19"...no i wykrakałam...Kurde jak nastolatka..a tu 40 -tka w tym roku na karku 😆
Nie żebym wypominala wiek ale nie jesteś tu sama @EvilDesiree zgłoś się ;) wszystkie nasze dzidziusie poczęte w ciekawych czasach ;) będziemy im to wspominać do końca życia haha 😁
 
Jeju współczuje... a we wcześniejszych badaniach nie można było stwierdzić wad u córeczki ? 😭😓 straszna tragedia!! Dobrze, ze udało się z synkiem wszystko w porządku ✊🏻❤ Będzie teraz dobrze musi być!! Już swoje wycierpialas ! Teraz już tylko musi być wszystko jak należy ! Trzymamy kciuki i witamy 🥰

Tak część wad wyszła podczas badań prentalanych a reszta po urodzeniu małej. Ale nie mogłabym usunąć ciąży. Mała walczyła i mieliśmy nadzieję do samego końca...
 
Tak część wad wyszła podczas badań prentalanych a reszta po urodzeniu małej. Ale nie mogłabym usunąć ciąży. Mała walczyła i mieliśmy nadzieję do samego końca...
Rozumiem :( przepraszam za pytanie ale jutro mam prenatalne pierwsza dzidzia po długich staraniach i zaczynam się trochę martwić. Życzę spokojnej książkowej ciąży ! 😘❤️
 
reklama
Do góry