reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej, a macie też napady gorąca w ciąży? Jestem w 12 tyg. i dzisiaj w nocy najpierw było mi mega zimno a potem strasznie gorąco az cała byłam mokra. A w ciągu dnia jest ok.
 
Dzień dobry Mamuśki ❤ Ja ostatnio też budzę się wcześniej i nie mogę spać :( W dodatku męczą mnie zaparcia, już brakuje mi pomysłów, wszystkie domowe sposoby wykorzystane i nic... Dzisiaj kawa na czczo, w dodatku z mlekiem - mam nietolerancję laktozy - zawsze pomagała. Jak nie, to nie mam już pojęcia co robić :(
Spróbuj łyżeczkę miodu popić wodą, pamiętam jak mojej koleżance Mama pielęgniarka tak dawała ( chociaż wtedy w ciąży nie była ale i tak to bezpieczne) . Pierwsze jak wstajesz wypijaj szklankę wody , na mnie dobrze działają ciepłe śniadania jak np płatki owsiane na mleku migdałowym. No i jak bardzo męczą zaparcia niektórzy zsiadłe mleko jedzą:)
 
Hej, a macie też napady gorąca w ciąży? Jestem w 12 tyg. i dzisiaj w nocy najpierw było mi mega zimno a potem strasznie gorąco az cała byłam mokra. A w ciągu dnia jest ok.
Ja nie mam jakichś napadów gorąca, ale często mi sie zmienia to mi za goraco to za zimno. I w pracy i w domu. Nigdy nie wiem co ubrać
 
Hej ! Kurcze rzadko tu bywam, bo praca a po pracy śpię 🙈🙈 wczoraj byłam u lekarza , było USG , serduszko ładnie bije , zarodek ma 1,45 cm ,równy 8 tydzień się zaczął także mała fasolka 🥰🥰 plamienia ustały i mam nadzieję że tak zostanie💪cały czas biorę luteinę dopochwowo, jutro mnie czekają badania na czczo , nie wiem jak to wytrzyma 🤣🤣
 
reklama
Hej, a macie też napady gorąca w ciąży? Jestem w 12 tyg. i dzisiaj w nocy najpierw było mi mega zimno a potem strasznie gorąco az cała byłam mokra. A w ciągu dnia jest ok.
Ja mam tylko napady zimna. Tak, że nagle nie mogę się rozgrzać w ogóle. Gorąca raczej się jeszcze nie zdarzyło (u mnie 10 tydzień).



Właśnie przyszła moja poducha do spania. Jeżu to powinno być dla wszystkich a nie tylko dla kobiet w ciąży. Pod głową jak jasiek, między nogami jak kołdra... Idealnie się można na tym ułożyć.
A jeszcze, oczywiście, wybrałam sobie wzór w kotki więc bardzo jestem zadowolona :D
 
Do góry