reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tez miałam od początku zatwardzenia a dziś również dwa razy leciało .... ale na razie spokoj 😜 i dziś znów mdli ale brzuchol nie kłuje chociaż ☺️

Gg czyli mamy to samo ;)

Wlasnie ja nie mam hemoroidow. Mialam w styczniu kolonoskopie i ostatnio jeszcze ginekolog obczajał co wam pisalam ze mi palca wsadzil zeby sie upewnic 🙈 boze to bylo strasznie krepujace 😂😂😂 niby czytalam nawet tu na forum ze takie kłucia sie zdarzaja i moze tak byc i zeby sie nie przejmowac a z drugiej strony zastanawia mnie co jest tego w takim razie powodem...tam mi sie chyba nic nie naciąga 😂😂😂 ale jak zakłuje z nienacka to aż mnie w pół z zaskoczenia zegnie 😅😆

Nigdy mi nikt palca w D nie wsadzal , jestem w szoku :o


U mnie też dziś będzie pizza, właśnie pieke ciasto w piekarniku. Ale my to na dwóch dużych (piekarnikowych) blachach :D

Wyślij mi swoje ciasto na pizze, mam dobre bez rosnievia, ale lubię czasem pozmieniac, poprobowac :D
 
Niestety mój wynik glukozy na czczo do d... mam cukrzycę [emoji24] dwa pozostałe w normie ale rzekomo krzywa jest za płaska i to też źle. Muszę się dostać do diabetologa najlepiej na nfz żeby nie płacić no i czeka mnie dieta i nakłuwanie palucha kilka razy dziennie, a dzisiaj mnie to tak zabolało że nie wiem jak to zniosę [emoji852]
 
Gg czyli mamy to samo ;)



Nigdy mi nikt palca w D nie wsadzal , jestem w szoku :o



U mnie też dziś będzie pizza, właśnie pieke ciasto w piekarniku. Ale my to na dwóch dużych (piekarnikowych) blachach :D

Wyślij mi swoje ciasto na pizze, mam dobre bez rosnievia, ale lubię czasem pozmieniac, poprobowac :D
Mi tez az do tamtej wizyty...wyobraz sobie moje zaskoczenie i zdezorientowanie 😆
 
Niestety mój wynik glukozy na czczo do d... mam cukrzycę [emoji24] dwa pozostałe w normie ale rzekomo krzywa jest za płaska i to też źle. Muszę się dostać do diabetologa najlepiej na nfz żeby nie płacić no i czeka mnie dieta i nakłuwanie palucha kilka razy dziennie, a dzisiaj mnie to tak zabolało że nie wiem jak to zniosę [emoji852]
Ojej przytulam. Ale da się z tym żyć. Zresztą to tylko 7 miesięcy. Dasz radę :) Wszystko dla małego człowieka w Tobie :)
 
Niestety mój wynik glukozy na czczo do d... mam cukrzycę [emoji24] dwa pozostałe w normie ale rzekomo krzywa jest za płaska i to też źle. Muszę się dostać do diabetologa najlepiej na nfz żeby nie płacić no i czeka mnie dieta i nakłuwanie palucha kilka razy dziennie, a dzisiaj mnie to tak zabolało że nie wiem jak to zniosę [emoji852]
Ej moment to glukoze badaja klujac palec a nie normalnie z krwi jak pobieraja?
 
Ja dziś zrobiłam szal zakupowy 700 zł poszło ale kupiłam sobie kilka spodni na gumce luźniejszych bluzeczka aż dawno ta dobrze nie robiło mi się zakopow
 
reklama
Do góry